Sledujte STAV VAŠÍ OBJEDNÁVKY po PŘIHLÁŠENÍ ke svému zákaznickému účtu. Pokud ho ještě nemáte založený, zvolte REGISTRACE. Nyní se můžete rychle přihlásit i přes Váš účet FACEBOOK. TIP PŘI POTÍŽÍCH S PŘIHLÁŠENÍM: Pokud Vám nefunguje první přihlášení k účtu přes FACEBOOK, promažte si soubory COOKIE v historii Vašeho prohlížeče..

VELKOOBCHOD | Doprava a platba

Velkoobchodní podmínky

Dovážíme ze zahraničí drogerii, která u nás chybí, a dodáváme ji nejen zákazníkům do domácností, ale také do maloobchodních prodejen, firem, restaurací, hotelů, školek, škol apod.
 
Chcete odebírat produkty "ve velkém" a výše Vašich jednotlivých objednávek přesahuje 10.000Kč?
 
Zaregistrujte si svůj Zákaznický účet, pokud ho ještě nemáte, a požádejte písemně na náš email drogerie-domu@seznam.cz o přepnutí ceníku na velkoobchodní. Získáte tak nejen možnost nakupovat za velkoobchodní ceny, ale také možnost například odběru zboží po kartonech nebo po paletách. Velkoobchodní odběratelé mohou také využívat exkluzivní ceník dopravy a platby.
 

exkluzivní VO ceník dopravy a platby

Osobní převzetí ve skladu Církvice 228, 285 33 Církvice ZDARMA
 
  • Platí pro zásilky do 100kg. Součástí balení NENÍ přepravní paleta. Zboží bude připraveno standardně v kartonových krabicích. Zboží si můžete převzít osobně v našem expedičním skladu na adrese Církvice 228, 285 33 Církvice v pracovní době PO - PÁ 7:00 - 17:00h. Jakmile bude Vaše objednávka připravena k předání, budeme Vás kontaktovat.
  • Možnost platby PŘEVODEM - platba předem na bankovní účet nebo Hotově při převzetí ZDARMA
 
PALETA - Osobní převzetí ve skladu Církvice 228, 285 33 Církvice 250Kč
 
  • Platí pro zásilky nad 100kg. Součástí balení JE přepravní paleta. Zboží bude připraveno zabalené na přepravní paletě. Cena zahrnuje 250Kč VRATNOU ZÁLOHU za přepravní paletu. Při vrácení palety Vám zálohu vrátíme dobropisem. Přijmeme pouze prázdnou euro-paletu připravenou, nerozbitou, bez barevného označení, čistou a plně funkční.
  • Zboží na 1 paletě může mít maximální výšku 160cm a maximální hmotnost 500kg.
  • Zboží si můžete převzít osobně v našem expedičním skladu na adrese Církvice 228, 285 33 Církvice v pracovní době PO-PÁ 7:00 - 17:00h. Jakmile bude Vaše objednávka připravena k předání, budeme Vás kontaktovat.
  • Možnost platby PŘEVODEM - platba předem na bankovní účet nebo Hotově při převzetí ZDARMA
 
PALETA - Česká pošta 1749Kč
 
  • Zásilky nad 100kg zasíláme na přepravní paletě. Cena zahrnuje 1499Kč dopravné + 250Kč VRATNOU ZÁLOHU za přepravní paletu. Při vrácení palety Vám hodnotu palety 250Kč vrátíme zpět dobropisem. Řidič přijme pouze prázdnou euro-paletu připravenou, nerozbitou, bez barevného označení, čistou a plně funkční.
  • Zboží na 1 paletě může mít maximální výšku 160cm a maximální hmotnost 500kg.
  • Možnost platby PŘEVODEM - platba předem na bankovní účet ZDARMA
 
Aktualizováno 29.1.2023