Pro ODBĚR NEWSLETTERŮ S DÁREČKY a získání VÍCE VÝHOD se lze PŘIHLÁSIT/REGISTROVAT.

Novinky

Co je u nás nového a mělo by Vás zajímat?

SPOLUPRÁCE | S námi můžete i vydělávat

1: PARTNERSKÝ PROGRAM - Chcete začít pracovat hned? Pusťte se s radostí do toho! Získejte 10% z Vámi zprostředkovaných nákupů. Přejděte do Vaší kanceláře a přihlaste se ke svému Partnerskému účtu. Pokud potřebujete poradit, jak na to, poradíme Vám. Abyste mohli začít vydělávat, potřebujete jen pár minut denně

2: VELKOOBCHODDovážíme ze zahraničí drogerii, která u nás chybí, a dodáváme nejen do domácností, ale také do maloobchodních prodejen, firem, restaurací, hotelů, školek, škol apod., kterým poskytujeme individuální velkoobchodní ceníky. Pokud máte o velkoobchodní ceník zájem, kontaktujte nás na email drogerie-domu@seznam.cz a můžeme se dohodnout.

Skupinové slevy

Pracujete ve velkém kolektivu nebo se pohybujete často ve skupince kamarádek, které mají zájem nakupovat vše potřebné pro domácnost? Domluvte se na větší společné objednávce alespoň za 5000Kč, do komentáře k objednávce napište "skupinová objednávka" a získejte dalších 10% slevu!

Nový způsob platby s TWISTO

S unikátním způsobem platby Twisto zboží objednáte hned a zaplatíte do 14 dnů. Objednejte jako obvykle, vyberte způsob dopravy a jako způsob platby zvolte Twisto. Stačí Vám k tomu pouze založit si svůj účet Twisto a pak jen pohodlně nakupovat. Při platbách za Vaše nákupy už nemusíte opakovaně opisovat údaje z platební karty. Platby jsou bezpečné. Nakoupíte hned a platit budete později. Navíc s Twistem teď můžete získat mnohem víc!

Věrnostní program | VIP Zákaznický účet

Zapojte se do Věrnostního programu, získejte možnost nakupovat za zvýhodněné ceny pro stálé zákazníky a ušetřete v průměru 6000Kč ročně na Vašich běžných nákupech drogerie (závisí na počtu a výši objednávek).

Jak mohu získat VIP Zákaznický účet?

  1. Zaregistrujte si svůj standardní zákaznický účet, díky kterému získáte mimo jiné přehled o svých objednávkách i účetních dokladech, budete moci spravovat své osobní údaje a získáte možnost přidávat hodnocení k produktům.
  2. Vytvořte alespoň 3 objednávky do 90 dní v celkové hodnotě minimálně 3000Kč a bude Vám automaticky aktivován VIP ceník pro stálé zákazníky.

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací  zde .