Pro ODBĚR NEWSLETTERŮ S DÁREČKY a získání VÍCE VÝHOD se lze PŘIHLÁSIT/REGISTROVAT.

Novinky

Co je u nás nového a mělo by Vás zajímat?

SPOLUPRÁCE | S námi můžete i vydělávat

PARTNERSKÝ PROGRAM

Zajímá Vás možnost, jak s námi můžete spolupracovat a co za to? Je to pro Vás? Zvládnete to i z domu? Určitě ano! Spolupráce je opravdu snadná. Můžete k tomu použít třeba Váš facebookový účet a začít na svém Timeline nebo ve skupinách sdílet naše bannery a odkazy, které Vám připravíme. A co za to? Vyplatíme Vám za to podíl na zisku ve výši 10% z hodnoty nákupů Vámi přivedených zákazníků. Více o spolupráci se dočtete v článku Spolupráce - Podmínky partnerského programu. Pokud si nejste jistí a potřebujete poradit, jak na to, přečtěte si článek Podpora spolupracovníků. Pokud chcete začít hned, Přihlaste se ke svému partnerskému účtu nebo Partnerský účet ZDARMA založte.

VELKOOBCHOD

Dovážíme ze zahraničí drogerii, která u nás chybí, a dodáváme nejen do domácností, ale také do maloobchodních prodejen, firem, restaurací, hotelů, školek, škol apod., kterým poskytujeme individuální velkoobchodní ceníky. Pokud máte o velkoobchodní ceník zájem, kontaktujte nás na email drogerie-domu@seznam.cz a můžeme se dohodnout.

Skupinové slevy

Pracujete ve velkém kolektivu nebo se pohybujete často ve skupince kamarádek, které mají zájem nakupovat vše potřebné pro domácnost? Domluvte se na větší společné objednávce alespoň za 5000Kč, do komentáře k objednávce napište "skupinová objednávka" a získejte dalších 10% slevu!

Věrnostní program | VIP Zákaznický účet

Zapojte se do Věrnostního programu, získejte možnost nakupovat za zvýhodněné ceny pro stálé zákazníky a ušetřete v průměru 6000Kč ročně na Vašich běžných nákupech drogerie (závisí na počtu a výši objednávek).

Jak mohu získat VIP Zákaznický účet?

  1. Zaregistrujte si svůj standardní zákaznický účet, díky kterému získáte mimo jiné přehled o svých objednávkách i účetních dokladech, budete moci spravovat své osobní údaje a získáte možnost přidávat hodnocení k produktům.
  2. Vytvořte alespoň 3 objednávky do 90 dní v celkové hodnotě minimálně 3000Kč a bude Vám automaticky aktivován VIP ceník pro stálé zákazníky.
Facebook a Messenger

Jsme Vám k dispozici také na Facebooku a Messengeru, který mnozí z Vás stále aktivněji využívají nejen ke sdílení příspěvků, ale také ke komunikaci s námi. Na naší facebookové stránce najdete také naše aktuální Newsletterové novinky. Pokud si tedy přejete raději získávat zprávy o novinkách prostřednictvím Facebooku, můžete si zapnout sledování naší Facebookové stránky Drogerie.

Nový katalog

Od listopadu 2019 můžete nakupovat ještě pohodlněji a v moderním stylu v našem novém internetovém katalogu. Vytvořili jsme nový a ještě zajímavější ceník pro sazby dopravy a platby a přidali nové varianty doručení. Vaše objednávky si můžete vyzvednout osobně, nechat doručit na Vámi uvedenou adresu nebo dokonce na odběrné místo. Kromě standardního rozvozu a doručení po celé ČR společností GLS máte možnost přebírat si své balíčky po celé ČR také díky síti odběrných míst DPD Pick up, a to za zvýhodněnou cenu. Platby předem přijímáme ZDARMA.

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací  zde .