Pro ODBĚR NEWSLETTERŮ S DÁREČKY a získání VÍCE VÝHOD se lze PŘIHLÁSIT/REGISTROVAT.

Novinky

Co je u nás nového a mělo by Vás zajímat?

NOVÝ ZPŮSOB PLATBY S TWISTO

S unikátním způsobem platby Twisto zboží objednáte hned a zaplatíte do 14 dnů. Stačí Vám k tomu pouze založit si svůj účet Twisto a pak jen pohodlně nakupovat. Při platbách za Vaše nákupy už nemusíte opakovaně opisovat údaje z platební karty. Platby jsou bezpečné. Nakoupíte hned a platit budete později. Navíc s Twistem teď můžete získat mnohem víc!

BF_970x310
 

AKTUÁLNÍ AKCE: Získejte 500Kč na nákupy! Založte si během pár minut Twisto účet a ponořte se do nákupů.

Věrnostní program | VIP Zákaznický účet

Zapojte se do Věrnostního programu, získejte možnost nakupovat za zvýhodněné ceny pro stálé zákazníky a ušetřete v průměru 6000Kč ročně na Vašich běžných nákupech drogerie (závisí na počtu a výši objednávek).

Jak mohu získat VIP Zákaznický účet?

  1. Zaregistrujte si svůj standardní zákaznický účet, díky kterému získáte mimo jiné přehled o svých objednávkách i účetních dokladech, budete moci spravovat své osobní údaje a získáte možnost přidávat hodnocení k produktům.
  2. Vytvořte alespoň 3 objednávky do 90 dní v celkové hodnotě minimálně 3000Kč a bude Vám automaticky aktivován VIP ceník pro stálé zákazníky.
Facebook a Messenger

Jsme Vám k dispozici také na Facebooku a Messengeru, který mnozí z Vás stále aktivněji využívají nejen ke sdílení příspěvků, ale také ke komunikaci s námi. Na naší facebookové stránce najdete také naše aktuální Newsletterové novinky. Pokud si tedy přejete raději získávat zprávy o novinkách prostřednictvím Facebooku, můžete si zapnout sledování naší Facebookové stránky Drogerie.

Nový katalog

Od listopadu 2019 můžete nakupovat ještě pohodlněji a v moderním stylu v našem novém internetovém katalogu. Vytvořili jsme nový a ještě zajímavější ceník pro sazby dopravy a platby a přidali nové varianty doručení. Vaše objednávky si můžete vyzvednout osobně, nechat doručit na Vámi uvedenou adresu nebo dokonce na odběrné místo. Kromě standardního rozvozu a doručení po celé ČR společností GLS máte možnost přebírat si své balíčky po celé ČR také díky síti odběrných míst DPD Pick up, a to za zvýhodněnou cenu. Platby předem přijímáme ZDARMA.

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací  zde .