Sledujte STAV VAŠÍ OBJEDNÁVKY po PŘIHLÁŠENÍ ke svému zákaznickému účtu. Pokud ho ještě nemáte založený, zvolte REGISTRACE. Nyní se můžete rychle přihlásit i přes Váš účet FACEBOOK. TIP PŘI POTÍŽÍCH S PŘIHLÁŠENÍM: Pokud Vám nefunguje první přihlášení k účtu přes FACEBOOK, promažte si soubory COOKIE v historii Vašeho prohlížeče..

PINK STUFF Zázračný čisticí krém 500ml

Neohodnoceno
 
Efekt lupa
 
Zázračný čistící růžový krém 500ml myje pánve, kastroly, dřezy, obklady, sklo, sprchy, nábytek, uPVC, lodě, odstraňuje rez.
Dostupnost Momentálně nedostupné
Běžná cena 129 Kč
Ušetříte 30 Kč (–23 %)
99 Kč
Kód produktu 3223
Značka Stardrops (GB)
Kategorie ÚKLID | ČIŠTĚNÍ
Položka byla vyprodána...
 
 
Zázračný čistící růžový krém 500ml myje pánve, kastroly, dřezy, obklady, sklo, sprchy, nábytek, uPVC, lodě, odstraňuje rez.
 
Použití: Růžová pasta je mírně abrazivní pasta. Používejte ji opatrně. V případě potřeby použijte nejdřív na méně viditelném místě. Nanášejte měkkou utěrkou nebo hubičkou. Po použití povrch doleštěte čistou utěrkou. Pozor: nepoužívejte na plastové a akrylátové povrchy nebo vysoce lesklou nerezavějící ocel. Nepoužívejte na horké povrchy. Při čištění skla a keramických povrchů netlačte příliš na čištěný povrch, aby se povrch nepoškrábal.
 
Uchovávejte mimo dosah dětí.Zabraňte styku s očima.Po použití si důkladně umyjte ruce.Lidé s citlivou pokožkou by se měli vyvarovat dlouhodobému kontaktu s výrobkem.
 
Hmotnost 0.6 kg
Upozornění Vyhněte se nadměrnému tlaku nebo tření o měkké plastové, hliníkové, skleněné nebo smaltované povrchy. Jakékoli rozlité látky okamžitě setřete.
Varování Obsahuje Benzisothiazolinone. Může způsobit alergickou reakci. Tento produkt není klasifikován jako nebezpečný podle GHS. Lidé s citlivou pokožkou by měli při používání tohoto produktu používat rukavice. Uchovávejte mimo dosah dětí. Před použitím si přečtěte pokyny na štítku výrobku. Zlikvidujte obsah/nádobu v souladu s místními předpisy. Uchovávejte nastojato na suchém a chladném místě, nevystavujte přímému slunečnímu zážení a nevystavujte extrémním teplotám.
Bezpečnostní symboly Uchovávejte mimo dosah dětí. Zabraňte kontaktu s očima. Při zasažení očí: Okamžitě opatrně vypláchněte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Po použití si umyjte ruce. Lidé s citlivou pokožkou by se měli vyhýbat dlouhodobému kontaktu s produktem.
Složení Méně než 5%: neiontové povrchově aktivní látky. Další složení: Polykarboxyláty a Parfémy. Konzervační činidla: Laurylamine Dipropylenediamine a Benzisothioazolinone pro kontrolu zhoršení mikrobiálního stavu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: