Sledujte STAV VAŠÍ OBJEDNÁVKY po PŘIHLÁŠENÍ ke svému zákaznickému účtu. Pokud ho ještě nemáte založený, zvolte REGISTRACE. Nyní se můžete rychle přihlásit i přes Váš účet FACEBOOK. TIP PŘI POTÍŽÍCH S PŘIHLÁŠENÍM: Pokud Vám nefunguje první přihlášení k účtu přes FACEBOOK, promažte si soubory COOKIE v historii Vašeho prohlížeče..

Dr. BECKMANN Speciální čistící pěna do WC s aktivním uhlím 3x100g

15 hodnocení
 
Efekt lupa
 
  • 1 z 3
WC pěna s aktivním uhlím pro intenzivní čistotu s hloubkovým efektem a svěží citronovou vůní. Samoaktivní pěna odstraňuje špínu a nepříjemný zápach a zanechá Vaši toaletu zářivě čistou.
Dostupnost Momentálně nedostupné
119 Kč
Kód produktu 1832
Značka Dr. Beckmann (Německo)
Kategorie ÚKLID | ČIŠTĚNÍ
Položka byla vyprodána...
 
Speciální čistící pěna do WC s aktivním uhlím Dr. Beckmann čistí Vaši toaletu rychle a důkladně. Speciálně vyvinuté složení s aktivním uhlím odstraňuje i silně zažrané nečistoty, eliminuje zápach a při pravidelném používání zabraňuje usazování vodního a močového kamene. Při kontaktu s vodou vytvoří prášek aktivní čistící pěnu. Pro zářivě čisté WC s čerstvou citrusovou vůní. Balení obsahuje 3 dávky po 100g.
 
  • Rychle a důkladně čistí záchod
  • Při pravidelném používání zabraňuje usazování vodního kamene a moči
  • Ideální pro hloubkové čištění každý týden
  • Speciální složení s aktivním uhlím
  • Zanechává příjemnou, citrusovou vůni
  • Vyrobeno v Německu
 
Použití:
  1. Nalijte celý obsah jednoho sáčku do záchodové mísy.
  2. Pěna začne okamžitě stoupat v záchodové míse. Jakmile se pěna rozpadne, spláchněte toaletu a projděte mísu štětkou. Pro ideální výsledky mísu hloubkově čistěte jednou týdně.
 
Poznámka: Přidání horké vody do stojaté vody toalety před nalitím do potrubí zvyšuje aktivitu pěny.
 
ghs05corrppic
 
Hmotnost 0.33 kg
Nebezpečí Způsobuje vážné poškození očí. Pokud potřebujete lékařskou pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek. Uchovávejte mimo dosah dětí. Používejte ochranné brýle / obličejový štít. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vypláchněte vodou. Pokud je to možné, vyjměte stávající kontaktní čočky. Pokračujte ve vyplachování. Okamžitě volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO nebo lékaře. Výrobek obsahuje: benzensulfonovou kyselinu, C10-13-alkylderiváty, sodné soli.
Složení <5% aniontové povrchově aktivní látky. Parfémy, Citral, Limonene, Hexyl Cinnamal.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: