Pro ODBĚR NEWSLETTERŮ S DÁREČKY a získání VÍCE VÝHOD se lze PŘIHLÁSIT/REGISTROVAT.

ALORI NANO Odstraňovač plísní s dlouhodobým účinkem 250ml

23 hodnocení
 
Efekt lupa
 
Potřebujete se zbavit plísní a bakterií ve Vaší domácnosti v místech, ve kterých se drží vlhkost? Chcete dlouhodobě ochránit před plísněmi Vaše stěny, stropy, spáry a okolí van či sprchových koutů nebo umyvadel nebo plastové parapety? Existuje řešení!
Dostupnost Skladem (> 10 ks)
Běžná cena 319 Kč
Ušetříte 40 Kč (–13 %)
279 Kč    
Značka Alori (ČR)
Kategorie ÚKLID A ČIŠTĚNÍ
 
Přípravek dokonale likviduje plíseň a dlouhodobě chrání proti dalšímu růstu. Účinný proti plísním a bakteriím. Připravený k okamžitému použití. Vhodný i na místa se zvýšenou vlhkostí. Neobsahuje těžké kovy, rozpouštědla a chlór. Praktické balení s pumpičkou.
 
Použití na: zdi, stropy, obklady, dlažby, okolí van, umyvadel a sprchových koutů, plasty
 
Použití:
  1. Nastříkejte na povrch vrstvu přípravku a následně suchou houbičkou rozetřete přípravek po celém místě, kde se plíseň nachází. Doporučujeme aplikovat i na místa v okolí plísně, jelikož v povrchu již mohou být zárodky plísně, které ještě nejsou viditelné na první pohled.
  2. Nechte přípravek působit nejméně 3 hodiny.
  3. Pomocí suchého kartáče nebo houbičky odstraňte zbytky plísní a povrchové nečistoty. Pokud plíseň na některých místech stále přetrvává, můžete tento postup opakovat
  4. V případě aplikace na zeď, nebo strop po odstranění plísně nechte povrch vyschnout 12 hodin a aplikujte ještě jednu silnější vrstvu a nechte povrch dokonale vyschnout minimálně 4 hodiny.
  5. V případě aplikace na obklady, dlažbu, okolí vany, umyvadel a sprchového koutu čištěné místo opláchněte čistou vodou.
 
Nepoužívejte na kovové povrchy a materiály
 
 ghs07exclam
 
Cena pro zákazníky s VIP účtem: 259Kč
Chcete také VIP účet a nakupovat za exkluzivní ceny? Více se se dozvíte dole v sekci VIP účet.
Hmotnost 0.3 kg
Upozornění a varování Typ přípravku: 02 - Dezinfekční prostředky a algicidy, jež nejsou určeny k použití u člověka nebo zvířat. Dráždí kůži. Způsobuje vážné podráždění očí. Škodlivý pro vodní organizmy, s dlouhodobými účinky. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Po manipulaci důkladně omyjte ruce a zasažené části těla. Používejte ochranné brýle. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Odborné ošetření (viz doplňkové informace na štítku výrobku). Přetrvává-li podráždění očí: vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací  zde .