Pro ODBĚR NEWSLETTERŮ S DÁREČKY a získání VÍCE VÝHOD se lze PŘIHLÁSIT/REGISTROVAT.

ALORI NANO Čistič granitových dřezů 250ml

Neohodnoceno
 
Efekt lupa
 
Nano-čistič granitových dřezů s unikátní recepturou vytvořený speciálně pro údržbu moderního granitového materiálu. Rychle a účinně odstraní vodní kámen a mastnoty ze dřezu.
Dostupnost Skladem (1 ks)
Běžná cena 299 Kč
Ušetříte 30 Kč (–10 %)
269 Kč    
Značka Alori (ČR)
Kategorie ÚKLID A ČIŠTĚNÍ
 
Čistič granitových dřezů je určen speciálně pro odstraňování vodního kamene z granitových dřezů. Výrobek je účinný i bez drhnutí. Nedochází k mechanickému poškození podkladu abrazí ani erozi. V jediném úkonu velmi rychle odstraňuje, čistí, obnovuje a renovuje podklad. Odstraňuje ztmavnutí povrchu a čistí do hloubky.
 
Návod k použití: Z povrchu odstraňte volné nečistoty tím výrazně snížíte spotřebu. Povrch navlhčete! Naneste pomocí houbičky
na povrch, nechte působit 1-3 min, následně vyčistěte pomocí krouživým pohybem. Povrch poté důkladně opláchněte vodou. Vzhledem k široké škále povrchů doporučujeme před vlastní aplikací provést TEST na slučitelnost povrchové
úpravy. Výrobce nenese odpovědnost za škody způsobené nevhodným užitím přípravku.
 
Cena pro zákazníky s VIP účtem: 229
Chcete také VIP účet a nakupovat za exkluzivní ceny? Více se se dozvíte dole v sekci VIP účet.
Hmotnost 0.3 kg
Složení: (Alori 320) Obsahuje: <5 % neiontové povrchově aktivní látky Skladujte v originálním, dobře uzavřeném obalu, odděleně od hořlavých materiálů, pitné vody, potravin, nápojů a krmiv. Neskladuje v teple a na přímém slunečním světle. Skladujte dobře větraných prostorách a ve svislé poloze. Teplota skladování +5 až +25°C. Odstraňte obsah/obal podle místních předpisů.
Telefonní číslo pro naléhavé situace: Toxikologické informační středisko, Na Bojišti 1, Praha, Tel: nepřetržitě 224 919 293. Informace pouze pro zdravotní rizika – akutní otravy lidí a zvířat.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací  zde .