WASCHKÖNIG OXY KRAFT Tekutý odstraňovač skvrn 1,5L

WASCHKÖNIG OXY KRAFT Tekutý odstraňovač skvrn 1,5L
Značka: Washkönig
Řada: WASHKÖNIG OXY KRAFT 1,5L
Věrnostní body: 1
Dostupnost: 29
Cena: 119Kč 99Kč
Bez daně: 82Kč
Cena ve věrnostních bodech: 99

Vyberte prosím druh:


* Washkönig Oxy tekutý typ:

Množství:  
   - NEBO -   
WASCHKÖNIG OXY KRAFT Tekutý odstraňovač skvrn 1,5L WASCHKÖNIG OXY KRAFT Tekutý odstraňovač skvrn 1,5L

Oblíbený a vysoce účinný odstraňovač skvrn nyní přichází také jako tekutý pomocník při praní. Ideální při odstraňování zaschlých a odolných skvrn. Obsahuje aktivní kyslík, který intenzivně působí a odstraňuje i odolné skvrny na prádle. Velmi účinný při odstranění skvrn od kávy, čaje, džusu, vína, trávy, bláta, ovoce, zeleniny, coly, inkoustu atd.

Můžete ho použít spolu s pracím prostředkem nebo ho nanést před praním přímo na skvrny. Neobsahuje chlór, takže je bezpečný pro barevné tkaniny. Vhodný pro všechny druhy praček i ruční praní.

Uchovávejte mimo dosah dětí. Po manipulaci důkladně omyjte ruce vodou a mýdlem.

  • Bleichmittel (bělidlo) - je určen hlavně na bílé prádlo a to převážně na halenky, košile, záclony, spodní prádlo...  obsahuje navíc složky pro vybělení bílé.
  • Fleckentferner (odstraňovač skvrn) - likviduje skvrny ze všech druhů prádla

Detailní popis produktu
Signální slovo (CLP): Standardní věty o nebezpečnosti (CLP): Nebezpečí: H315 Dráždí kůži. H318 Způsobuje vážné poškození očí.
Upozornění a varování: Obsahuje peroxid vodíku Nebezpečí Dráždí kůži. Způsobuje vážné poškození očí. Uchovávejte mimo dosah dětí. Po manipulaci důkladně omyjte ruce. Používejte ochranné rukavice/ochranné brýle. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. PŘI STYKU S KŮŽÍ (nebo s vlasy): Veškeré kontaminované části oděvu okamžitě svlékněte. Opláchněte kůži vodou/osprchujte. Okamžitě volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO/lékaře. 5% nebo více, avšak méně než 15 % bělicí činidla na bázi kyslíku; méně než 5 % neiontové povrchově aktivní látky, fosfonáty, parfém.
Poznámka: Bezpečnostní listy výrobků jsou k dispozici na vyžádání u prodávajícího.

Chci přidat recenzi / radu

Vaše jméno a příjmení:


Vaše recenze, zkušenosti, rady: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení produktu: Nejhorší            Nejlepší

Opište prosím ověřovací kód z obrázku do pole níže:Používá opensource systém OpenCart | Drogerie Domů CZ © 2019 | Jakub Havlíček