OMO Univerzální prací prášek 70dávek 4,9kg

OMO Univerzální prací prášek 70dávek 4,9kg
Značka: Unilever
Řada: OMO 4,9KG
Věrnostní body: 1
Dostupnost: 0ks Aktivujte si hlídacího psa
Cena: 349Kč 299Kč
Bez daně: 247Kč
Cena ve věrnostních bodech: 299
Množství:  

Vážený zákazníku,
omlouváme se, ale Vámi požadované zboží "OMO Univerzální prací prášek 70dávek 4,9kg" není v tuto chvíli dostupné.

Pokud si přejete být informován emailem o naskladnění této konkrétní položky na naši prodejnu, aktivujte si hlídacího psa, který bude čekat na naskladnění za Vás. Jakmile bude zboží dostupné, donese Vám o tom zprávu emailem.

Zadejte prosím svou emailovou adresu:

Hlídací pes

   - NEBO -   

Oblíbený německý prací prášek se zesílenou bělicí silou. Výhodný poměr cena / výkon (kvalita). Prací prášek OMO XXL s intenzivní rozjasňovací silou je vhodný na praní především bílého, ale i barevného prádla. Pere již od 40°C do 95°C i při krátkých pracích cyklech (již od 30min). Velké XXL balení vystačí až na 70 praní. Navíc je balení opatřeno držadlem pro snadnou manipulaci.

Dovezeno z Německa.

Detailní popis produktu
Signální slovo (CLP): Standardní věty o nebezpečnosti (CLP): Varování: H318 – Způsobuje vážné poškození očí. H302 – Zdraví škodlivý při požití. H412 – Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. H315 – Dráždí kůži. H319 – Způsobuje vážné podráždění očí. H400 – Vysoce toxický pro vodní organismy. H272 – Může zesílit požár; oxidant.
Pokyny pro bezpečné zacházení (CLP): Upozornění: Silně dráždí oči, skladujte mimo dosah dětí. Při zasažení očí, okamžitě omyjte velkým množstvím vody. Při požití nevyvolávejte zvracení, dítěti hrozí nebezpečí vdechnutí vytvořené pěny, okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte tento obal nebo označení.
Složení: 5-15% aniontové povrchově aktivní látky, <5% enzymy, neiontové povrchově aktivní látky, optické rozjasňovače, bělidla na bázi kyslíku, parfémy, polykarboxyláty, mýdlo, zeolity.
Poznámka: Bezpečnostní listy výrobků jsou k dispozici na vyžádání u prodávajícího.

Chci přidat recenzi / radu

Vaše jméno a příjmení:


Vaše recenze, zkušenosti, rady: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení produktu: Nejhorší            Nejlepší

Opište prosím ověřovací kód z obrázku do pole níže:Používá opensource systém OpenCart | Drogerie Domů CZ © 2019 | Jakub Havlíček