Chcete SLEDOVAT STAV VAŠÍ OBJEDNÁVKY nebo získat VĚRNOSTNÍ CENÍK? Klikněte nejprve na PŘIHLÁŠENÍ. Pokud ještě nemáte zaregistrovaný svůj Zákaznický účet, zvolte REGISTRACE.

WC MEISTER AKTIV Speciální kostky do WC 2v1 2ks

13 hodnocení
 
Efekt lupa
 
  • 1 z 4
Speciální kostky do WC nádržky při každém spláchnutí obarví vodu v míse, odstraní nebezpečné bakterie a nečistoty a zároveň zanechají příjemnou vůni. Dlouhodobě zabraňují usazování vodního kamene.
Běžná cena 45 Kč
Ušetříte 6 Kč (–13 %)
Měrná cena 19,50 Kč / 1 ks
39 Kč
Značka WC Meister (Německo)
Kategorie ÚKLID | ČIŠTĚNÍ
Zvolte variantu
wc meister aktiv kraft kostky borovice 2ks Kód produktu 4014 Barvící WC MEISTER: BOROVICE (zelená) Momentálně nedostupné 45 Kč 39 Kč
 
Kostky jsou určeny do WC nádržky. Mají speciální složení, které při každém spláchnutí obarví vodu v míse, odstraní nebezpečné bakterie a nečistoty a zároveň zanechají příjemnou vůni dle vybraného druhu. Dlouhodobě zabraňují usazování vodního kamene. Pro nadstandardní účinek můžete kombinovat se závěskou stejného druhu.
 
Vůně:
  • OCEÁN (modrá)
  • LEVANDULE (fialová)
  • BOROVICE (zelená)
 
ghs05corrppic
 
 
Signální slovo (CLP): Standardní věty o nebezpečnosti (CLP): Nebezpečí: H315 Dráždí kůži. H318 Způsobuje vážné poškození očí. H412 Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky.
Poznámka: Bezpečnostní listy výrobků jsou k dispozici na vyžádání u prodávajícího.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
DH Avatar autora 16.11.2019 17:00
Díky kostkám do nádržky se krásně a zábavně naučí malé děti chodit na WC. :-)