Pro ODBĚR NEWSLETTERŮ S DÁREČKY a získání VÍCE VÝHOD se lze PŘIHLÁSIT/REGISTROVAT.

ALORI NANO Čistič povrchů spotřební elektroniky 100ml

Neohodnoceno
 
Efekt lupa
 

EFEKTIVNĚ ODSTRANÍ MASTNOTU I OTISKY PRSTŮ. Nevidíte přes otisky prstů na display svého počítače nebo mobilu? Řešení je jednoduché.

Dostupnost Skladem (2 ks)
Běžná cena 199 Kč
Ušetříte 30 Kč (–15 %)
169 Kč    
Značka Alori (ČR)
Kategorie ÚKLID A ČIŠTĚNÍ
 
Nano čistič povrchů spotřební elektronky je určen k péči o povrchy spotřební elektroniky v domácnosti. Můžete jej použít na čidla, snímací zařízení, LCD a LED displeje, foto a video, průzory, všechny části PC, audio-video techniku, mobilní telefony. Nano čistič povrchů spotřební elektroniky je bezrozpouštědlový čistič na bázi tenzidů, které nezanechávají šmouhy ani stopy na čištěném povrchu. Obnovuje na ošetřeném povrchu lesk. Svým dlouhotrvajícím efektem chrání ošetřený povrch před otisky prstů, zamlžením a usazováním prachu.
 
Čistič má formu kapaliny. Pro snadnější použití a úsporu je opatřen prstovým rozprašovačem. Je balen v matné bílé lahvi z chemicky odolného plastu. Lahev má kulatý tvar, velmi dobře se drží a při použití nevyklouzává z rukou. Celé balení je uzpůsobeno tak, ani prostředek nevytekl ani při položení.
 
Můžete použít na čidla, snímací zařízení, LCD a LED displeje, foto a video, průzory, všechny části PC, audio/video techniku, mobilní telefony. Nano čistič povrchů spotřební elektroniky je bez rozpouštědlový čistič na
bázi speciálních tenzidů, které nezanechávají šmouhy ani stopy na čištěném povrchu. Obnovuje na ošetřeném
povrchu lesk. Svým dlouhotrvajícím efektem chrání ošetřený povrch od znečištění a hydrofobním účinkem
výrazně usnadňuje následné čištění.
 
VÝHODY PRODUKTU:
  • Snadné použití
  • Dlouhotrvající efekt
  • Ochrana před otisky prstů
  • Antistatický účinek
  • Bez obsahu parabenů, fosfátů a silikonů
  • Nízká spotřeba
  • Biologicky odbouratelný

 

Cena pro zákazníky s VIP účtem: 139
Chcete také VIP účet a nakupovat za exkluzivní ceny? Více se se dozvíte dole v sekci VIP účet.
Hmotnost 0.2 kg
Upozornění a varování: (Alori 160) Obsahuje: <5 % neiontové povrchově aktivní látky Výrobce nenese odpovědnost za škody způsobené nevhodným užitím přípravku. Odstraňte obsah/obal podle místních předpisů. Telefonní číslo pro naléhavé situace: Toxikologické informační středisko, Na Bojišti 1, Praha, Tel: nepřetržitě 224 919 293. Informace pouze pro zdravotní rizika – akutní otravy lidí a zvířat.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací  zde .