Sledujte STAV VAŠÍ OBJEDNÁVKY po PŘIHLÁŠENÍ ke svému zákaznickému účtu. Pokud ho ještě nemáte založený, zvolte REGISTRACE. Nyní se můžete rychle přihlásit i přes Váš účet FACEBOOK. TIP PŘI POTÍŽÍCH S PŘIHLÁŠENÍM: Pokud Vám nefunguje první přihlášení k účtu přes FACEBOOK, promažte si soubory COOKIE v historii Vašeho prohlížeče..

GLANZ MEISTER PLATINIUM ALLES IN 1 Gel do myčky 720ml (36dávek)

5 hodnocení
 
Efekt lupa
 
Obrovská síla mycího gelu s extra svěží vůní do Vaší myčky na nádobí. Nové vylepšené složení zajistí kvalitní mycí schopnost. Kvalitní účinek je zajištěn i při krátkých mycích programech s nízkými teplotami - účinkuje již od 35°C.
Dostupnost Momentálně nedostupné
Běžná cena 189 Kč
Ušetříte 60 Kč (–31 %)
129 Kč
Kód produktu 1924
Značka Glanz Meister (Německo)
Kategorie MYTÍ NÁDOBÍ | DO MYČKY
Položka byla vyprodána...
 
 
Obrovská síla mycího gelu s extra svěží vůní do Vaší myčky na nádobí. Nové vylepšené složení zajistí kvalitní mycí schopnost. Výsledkem je důkladně umyté nádobí s platinovým leskem a jemnou svěží vůní. Výrobek je šetrný k životnímu prostředí. Vystačí až na 36 běžných mycích cyklů. Kvalitní účinek je zajištěn i při krátkých mycích programech s nízkými teplotami - účinkuje již od 35°C.
 
Dávkování: Podle pokynů výrobce myčky vložte nádobí do myčky. Nalijte 20ml mycího gelu do zásobníku na mycí prostředek uvnitř myčky (asi 2/3 nádržky). V případě silného znečištění dávkujte 30ml gelu. Zapněte běžný mycí cyklus.
 
ghs07exclam
 
Hmotnost 0.75 kg
Pokyny pro bezpečné zacházení (CLP): P101 Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. P102 Uchovávejte mimo dosah dětí.
Standartní věty o nebezpečnosti H302 Zdraví škodlivý při požití. H312 Zdraví škodlivý při styku s kůží. H315 Dráždí kůži. H319 Způsobuje vážné podráždění očí. H332 Zdraví škodlivý při vdechování. H412 Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky.
Poznámka Bezpečnostní listy výrobků jsou k dispozici v záložce SOUBORY.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: