Pro získání lepšího servisu a více možností se můžete PŘIHLÁSIT nebo REGISTROVAT.

OMO Univerzální prací prášek 70dávek 4,9kg

Neohodnoceno
 
Akce Efekt lupa
 
Německý prací prášek se zesílenou bělicí a rozjasňovací silou oblíbený pro svou kvalitu za výhodnou cenu, vhodný na praní především bílého, ale i barevného prádla již od 40°C ve výhodném XXL balení až na 70 pracích dávek.
Dostupnost Momentálně nedostupné
Běžná cena 349 Kč
Ušetříte 50 Kč (–14 %)
299 Kč
Kód produktu 114
Značka OMO
Kategorie PRACÍ PRÁŠKY A GELY
Položka byla vyprodána...
 
Oblíbený německý prací prášek se zesílenou bělicí silou. Výhodný poměr cena / výkon (kvalita). Prací prášek OMO XXL s intenzivní rozjasňovací silou je vhodný na praní především bílého, ale i barevného prádla. Pere již od 40°C do 95°C i při krátkých pracích cyklech (již od 30min). Velké XXL balení vystačí až na 70 praní. Navíc je balení opatřeno držadlem pro snadnou manipulaci.
 
Dovezeno z Německa.
ghs07exclam
 
Cena pro zákazníky s VIP účtem: 269Kč
Chcete také VIP účet a nakupovat za exkluzivní ceny? Více se se dozvíte dole v sekci VIP účet.
Hmotnost 5.5 kg
Signální slovo (CLP), Standardní věty o nebezpečnosti (CLP): Varování: H318 – Způsobuje vážné poškození očí. H302 – Zdraví škodlivý při požití. H412 – Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. H315 – Dráždí kůži. H319 – Způsobuje vážné podráždění očí. H400 – Vysoce toxický pro vodní organismy. H272 – Může zesílit požár; oxidant.
Pokyny pro bezpečné zacházení (CLP): Upozornění: Silně dráždí oči, skladujte mimo dosah dětí. Při zasažení očí, okamžitě omyjte velkým množstvím vody. Při požití nevyvolávejte zvracení, dítěti hrozí nebezpečí vdechnutí vytvořené pěny, okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte tento obal nebo označení.
Složení: 5-15% aniontové povrchově aktivní látky, <5% enzymy, neiontové povrchově aktivní látky, optické rozjasňovače, bělidla na bázi kyslíku, parfémy, polykarboxyláty, mýdlo, zeolity.
Upozornění a varování: Bezpečnostní listy výrobků jsou k dispozici na vyžádání u prodávajícího.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací  zde .