Sledujte STAV VAŠÍ OBJEDNÁVKY po PŘIHLÁŠENÍ ke svému zákaznickému účtu. Pokud ho ještě nemáte založený, zvolte REGISTRACE. Nyní se můžete rychle přihlásit i přes Váš účet FACEBOOK. TIP PŘI POTÍŽÍCH S PŘIHLÁŠENÍM: Pokud Vám nefunguje první přihlášení k účtu přes FACEBOOK, promažte si soubory COOKIE v historii Vašeho prohlížeče..

DALLI SENSITIV Prací prášek 6,5kg (100dávek)

11 hodnocení
 
Efekt lupa
 
  • 1 z 2
Při praní prádla pro děti nebo pro lidi s citlivou či alergickou pokožkou používejte citlivý prací prášek, abyste předcházeli podráždění pokožky. Zbaví prádlo skvrn při teplotách již od 20°C, aktivní složka pro změkčení vody během praní zabraňuje usazování vodního kamene ve Vaší pračceprodlužuje její životnost a chrání Vaše prádlo proti předčasnému stárnutí.
Dostupnost Momentálně nedostupné
Běžná cena 449 Kč
Ušetříte 50 Kč (–11 %)
399 Kč
Kód produktu 514A
Značka Dalli (Německo)
Kategorie PRACÍ PRÁŠKY | GELY
 
Již přes 125 let německá značka Dalli prokazuje svou kvalitu a vyvíjí stále lepší produkty. Při praní prádla pro děti nebo pro lidi s citlivou či alergickou pokožkou používejte citlivý prací prášek bez parfemace, bez barviv a bez konzervantů, abyste předcházeli podráždění pokožky. Zbaví prádlo skvrn při teplotách již od 20°C. Obsahuje aktivní složku pro změkčení vody, která během praní zabraňuje usazování vodního kamene ve Vaší pračce, tím prodlužuje její životnost a chrání Vaše prádlo proti předčasnému stárnutí. Velké balení 6,5kg vystačí až na 100 pracích dávek. Box s bezpečným pevným uchem pro snadný přenos.
 
Použití: Prací prášek je vhodný pro praní při:
  • 95°C na bílé a barevné prádlo z bavlny, lnu apod., vhodné pro "vyvařování"
  • 60°C na snadno udržovatelné textilie, bavlnu, syntetiku, směsové tkaniny (v závislosti na stálosti barev)
  • 20°C / 40°C na viskózu, syntetická vlákna jako polyakryl, polyamid, polyester
 
Doporučené dávkování:
1 odměrka = 100ml = 65g
 
Pro 4,5kg prádla v automatické pračce dávkujte dle tabulky:
Tvrdost vody mírné znečištění střední znečištění silné znečištění
měkká (<8,4°dH) 50ml 75ml 125ml
střední (8,4°dH-14°dH) 50ml 100ml 150ml
tvrdá (>14°dH) 75ml 125ml 175ml
MAXI Pro 6-8kg prádla v automatické pračce +55ml
MINI Pro 1/2 prádla v automatické pračce -25ml
Pro ruční praní použijte 35ml na 10L vody
 
ghs07exclam
 
 
Hmotnost 7.3 kg
UPOZORNĚNÍ Pro praní barevného prádla doporučujeme použít prací prostředek DALLI COLOR. Vždy se řiďte pokyny pro péči o vaše textilie a návodem k obsluze vaší pračky. Není vhodné pro vlnu a hedvábí, použijte DALLI WOOL-BALSAM. Třiďte prádlo podle míry znečištění a druhu textilu. O tvrdosti Vaší vody se informujte u Vašeho dodavatele vody.
VAROVÁNÍ Způsobuje vážné poškození očí. Uchovávejte mimo dosah dětí. V případě, že je nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. PŘI KONTAKTU S OČIMA: Několik minut vyplachujte proudem vody. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Vyhledejte lékařskou pomoc nebo lékaře. PŘI POŽITÍ: Necítíte-li se dobře, volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO nebo lékaře.
SLOŽENÍ 5-15% aniontové povrchově aktivní látky, bělidla na bázi kyslíku, <5% polykarboxyláty, neiontové povrchově aktivní látky, fosfonáty, zeolity. Obsahuje: enzymy, optické rozjasňovače.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: