Pro ODBĚR NEWSLETTERŮ S DÁREČKY a získání VÍCE VÝHOD se lze PŘIHLÁSIT/REGISTROVAT.

CORAL SPORT AKTIV Prací gel na sportovní oblečení 1,25L (25dávek)

Neohodnoceno
 
Novinka Efekt lupa
 
Vaše sportovní a outdoorové oblečení z HIGH-TECH materiálů potřebuje speciální péči. Doporučujeme prací gel obsahující Sérum pro ochranu vláken, které o něj dlouhodobě pečuje, neutralizuje zápach a udrží ho dlouho jako nové i s jeho funkčními vlastnostmi.
Dostupnost Momentálně nedostupné
Běžná cena 189 Kč
Ušetříte 40 Kč (–21 %)
149 Kč
Značka Unilever
Kategorie PRACÍ PRÁŠKY A GELY
Položka byla vyprodána...
 
Speciální složení švýcarského pracího gelu Coral Sport Aktiv bylo navrženo pro praní sportovního a outdoorového oblečení. Nové složení obsahuje Sérum pro ochranu vláken z HIGH-TECH materiálů, dlouhodobě o vlákna pečuje a neutralizuje pachy usazené uvnitř látky. Prádlo příjemně provoní, důkladně vypere a udrží ho dlouho jako nové. Pro správný efekt péče o sportovní oblečení při praní NEPŘIDÁVEJTE AVIVÁŽ. Sportovní prádlo si tak zachová svoji funkčnost a impregnační vlastnosti. Dbejte pokynů výrobce Vašeho sportovního oblečení, které jsou uvedeny na štítku. Účinné praní již od 30°C.
 
Dávkování (2-3kg prádla):
  • měkká voda 40ml (velmi špinavé prádlo 40ml)
  • středně tvrdá voda 50ml (velmi špinavé prádlo 55ml)
  • tvrdá voda 60ml (velmi špinavé prádlo 70ml)
Ruční praní (na 5L vody) 20ml
 

ghs07exclam

Cena pro zákazníky s VIP účtem: 129Kč
Chcete také VIP účet a nakupovat za exkluzivní ceny? Více se se dozvíte dole v sekci VIP účet.
Hmotnost 1.5 kg
POZOR! VAROVÁNÍ! Způsobuje vážné podráždění očí. Uchovávejte mimo dosah dětí. Může vyvolat kožní alergickou reakci. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. PŘI POŽITÍ: Necítíte-li se dobře, volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO/lékaře. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací  zde .