ARIEL Prací gel 1,3L (20 dávek)

ARIEL Prací gel 1,3L (20 dávek)
Značka: Ariel
Řada: ARIEL GEL 1,3l
Věrnostní body: 1
Dostupnost: 27
Cena: 119Kč 89Kč
Bez daně: 74Kč
Cena ve věrnostních bodech: 109

Vyberte prosím druh:


* Ariel gel typ:

Množství:  
   - NEBO -   
ARIEL Prací gel 1,3L (20 dávek) ARIEL Prací gel 1,3L (20 dávek) ARIEL Prací gel 1,3L (20 dávek) ARIEL Prací gel 1,3L (20 dávek)

Limitovaná nabídka, jak bude zboží doprodáno nebude znovu nabízeno. Jedná se o doprodej zboží ze zrušené prodejny. Zboží je s xpirací 1-7/19. 

Vůně:

  • Baby (bílá) – Prací gel je ideální na praní dětského oblečení, má jemné a šetrné složení. Oblečení si při kontaktu s citlivou dětskou pokožkou uchová svou hebkost. Dokonalé odstraňování dětských skvrn. Dermatologicky testováno. Obsah balení dle dávkování vystačí na 20 pracích dávek. Způsobuje vážné poranění očí. Uchovávejte mimo dosah dětí.
  • Sensitive (růžová) - Prací gel je ideální na praní jemného prádla. Oblečení si při kontaktu s citlivou pokožkou uchová svou hebkost. Zanechává příjemnou vůni madle. Dermatologicky testováno. Obsah balení dle dávkování vystačí na 20 pracích dávek. Způsobuje vážné poranění očí. Uchovávejte mimo dosah dětí.
  • Touch of Lenor fresh (modrá) - Jedná se o tekutý prací gel, který vám poskytuje extra svěžest a nejen odstraňuje řadu odolných skvrn, ale také postupně uvolňuje svěžest. Obsah balení dle dávkování vystačí na 20 pracích dávek. Způsobuje vážné poranění očí. Uchovávejte mimo dosah dětí.
  • Color (zelená) – Složky pracího gelu se aktivují již při 20 stupňů a představují ideální péči o vaše barevné prádlo. Vyhlazuje vlákna tkaniny a tím zabraňuje možnosti usazování nečistot. Udrží původní barvy Vašeho oblečení i po 50 vypráních. Obsah balení dle dávkování vystačí na 20 pracích dávek. Způsobuje vážné poranění očí. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Varování: H319 Způsobuje vážné podráždění očí.

Chci přidat recenzi / radu

Vaše jméno a příjmení:


Vaše recenze, zkušenosti, rady: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení produktu: Nejhorší            Nejlepší

Opište prosím ověřovací kód z obrázku do pole níže:Používá opensource systém OpenCart | Drogerie Domů CZ © 2019 | Jakub Havlíček