Pro ODBĚR NEWSLETTERŮ S DÁREČKY a získání VÍCE VÝHOD se lze PŘIHLÁSIT/REGISTROVAT.

ALORI NANO Ochrana textilu 500ml

Neohodnoceno
 
Výprodej Efekt lupa
 
 • 1 z 2
IMPREGNACE pro oblečení, textilní sedačky a jiné druhy látek. Vytvořená vrstva znemožňuje život bakteriím a vytváří velmi hygienický povrch.
Dostupnost Skladem (1 ks)
Běžná cena 649 Kč
Ušetříte 250 Kč (–39 %)
399 Kč    
Značka Alori (ČR)
Kategorie PRACÍ PRÁŠKY A GELY
 
Nano ochrana textilu Alori vytvoří na povrchu textilu neviditelnou nanovrstvu. Nanočástice snadno proniknou do struktur textilních materiálů a utvářejí okolo vláken neviditelnou nanovrstvu, která odpuzuje nečistoty i molekuly kapalin. Cizí látky nemohou proniknout k textilnímu vláknu, které odolá vlhkosti, zašpinění a vzniku skvrn, a to i od agresivních látek jako káva, krev, červené víno, olej, tuky, zbytky potravin, chemikálie. Veškeré kapaliny z povrchu ošetřené textilie jednoduše stečou. Prostředek zpevňuje textilii proti otěru a chrání ji před UV zářením i atmosférickým vlivům počasí (dešti, sněhu, mrazu a rozmrazovacím solím). Ošetření povrchu naším přípravkem není vidět a ani na omak nejsou cítit žádné změny (je nelepivý a dokonale prodyšný). Má samočisticí účinek. Vytvořená vrstva znemožňuje život bakteriím, mechu, plísním a řasám, vytváří velmi hygienický povrch. Velmi vysoká odolnost proti stárnutí textilií. Neviditelný film nemění původní vzhled textilu.
 
TIP: můžete použít na oblečení, obuv, kabelky, markýzy, zvířecí pelíšky, ubrusy, stany, batohy, rukavice, sedadla v autě, autosedačky.
 
Ošetřený textil:
 • změní své povrchové vlastnosti, aniž by změnil vzhled nebo prodyšnost
 • bude odolný vůči vodě, olejům a jiným tekutinám
 • bude odolný vůči nečistotám
 • vyžaduje menší frekvenci čištění a sníženou spotřebu pracích prostředků
 • na povrchu vláken se vytvoří "efekt lotosového květu"
 
Spotřeba je mezi 25-100 ml/m2 v závislosti na tloušťce a savosti textilu, na který je ochrana aplikována. Můžete použít orientační rovnici: 10ml/m2 pro každý milimetr tloušťky materiálu. Pro co nejlepší výsledky musí povrch nano impregnaci co nejvíce nasát! Celé balení vydrží na zhruba 5m2 .
 
Pro snadnější použití a úsporu je dodáván ve spreji. To zajistí jednoduchou a rovnoměrnou aplikaci přípravku na vybraný textil. Lahev má kulatý tvar, velmi dobře se drží a při použití nevyklouzává z rukou.
 
Vhodné použití ochrany na: oblečení, sedačky a křesla, tapecírování židliček, obuv, kabelky, látkové čepice, markýzy, zvířecí pelíšky, ubrusy, stany, batohy, rukavice a mnoho dalších produktů vyrobených z textilu.
 
Nano ochrana vytvoří na povrchu textilu neviditelnou nanovrstvu, která nepropustí vodu, olej, mastnotu. Zabrání znečištění, skvrnám, suchým i agresivním nečistotám. Má samočisticí účinek. Vytvořená vrstva znemožňuje život bakteriím, mechu, plísním a řasám. Vytváří velmi hygienický povrch. Chrání i proti atmosférickým vlivům počasí (dešti, sněhu, mrazu a rozmrazovacím solím), žloutnutí, hnilobě a UV záření. Velmi vysoká odolnost proti stárnutí textilií. Neviditelný film nemění původní vzhled textilu.
 
Návod k použití: Povrch musí být bez prachu, mastnoty, vlhkosti, zbytků pracích prostředků, aviváží a šamponů, atd. Mastný povrch dokonale očistěte. Nastříkejte rovnoměrně na textil ze vzdálenosti cca 15 cm ve dvou vrstvách křížem (první vrstvu stříkejte vodorovně, druhou svisle). Vrstvy aplikujte přes sebe, dokud ještě první není zaschlá (mokré do mokrého). Nechejte důkladně zaschnout 3-6 hod. v závislosti na typu podkladu. V případě potřeby postup opakujte. Nepoužívejte aviváže a šampony na praní. Jen gelové prací prášky na funkční prádlo! Vzhledem k široké škále povrchů doporučujeme před vlastní aplikací provést TEST na slučitelnost povrchové úpravy.
 
VÝHODY VÝROBKU:
 • Univerzální použití
 • Ochrana textilu i obuvi před promoknutím
 • Ochrana před odolnými skvrnami
 • Prodlužuje životnost textilu
 • Ochrana před opotřebením
 • Nemění vzhled textilie
 • Bez zápachu
 • Samočisticí účinek
 • Nano vrstva je odolná proti mechanickému otření

 

ghs02flammpic

 
Hmotnost 0.5 kg
Upozornění a varování: Výrobce nenese odpovědnost za škody způsobené nevhodným užitím přípravku. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal výrobku. (Alori 770) Obsahuje: Benzinová frakce (ropná), hydrogenovaná těžká; Nízkovroucí hydrogenovaný benzín. Varování: Extrémně hořlavý aerosol. Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Uchovávejte mimo dosah dětí. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50 °C. Odstraňte obsah/obal podle platných předpisů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací  zde .