Chcete SLEDOVAT STAV VAŠÍ OBJEDNÁVKY nebo získat VĚRNOSTNÍ CENÍK? Klikněte nejprve na PŘIHLÁŠENÍ. Pokud ještě nemáte zaregistrovaný svůj Zákaznický účet, zvolte REGISTRACE.

PODPORA SPOLUPRACOVNÍKŮ

JAK ZAČÍT VYDĚLÁVAT

Přihlaste se ke svému Partnerskému účtu zadáním přihlašovacího jména a hesla. Pokud ještě Partnerský účet nemáte, zaregistrujte si ho. Přejdete tak do své virtuální kanceláře, ve které máte připraveno vše pro Vaši práci.
 

Po přihlášení k Vašemu Partnerskému účtu najdete ve Vaší kanceláři záložky zobrazující aktuální stav Vašich provizí, stav zpracování Vámi zprostředkovaných objednávek, bannery a odkazy s Vašimi unikátními URL kódy, které zobrazíte kliknutím na políčko "Generovat URL". V záložce "Můj účet" můžete spravovat Vaše osobní údaje. Před začátkem Vaší spolupráce si přečtěte Podmínky spolupráce.
 
 
Odkazy, které najdete ve Vaší kanceláři, používejte při vytváření Vašich příspěvků na sociálních sítích (např. Facebook) nebo Vámi spravovaných webových stránkách. Můžete k nim přidat např. Vámi vyfocený obrázek výrobku s výsledkem při jeho používání a přidat k němu komentář s Vaší dobrou zkušeností s výrobkem.
 
Odkazy získané v sekci "Bannery" při vložení na Váš web automaticky vygenerují obrázek produktu (rozměr obrázku 800 x 450px).
 
Do Vašeho Facebookového příspěvku vkládejte Vaše vlastní texty, které mají motivovat zákazníka k nákupu kliknutím na Váš odkaz. Příspěvky sdílejte na Marketplace nebo ve Vašich Facebookových skupinách.
 
???? TIP: Po vložení banneru na Facebooku se automaticky vygeneruje obrázek produktu, který po jeho automatickém načtení můžete nahradit Vaším vlastním obrázkem. Vlastní obrázek produktu můžete pořídit třeba Vaším mobilem.
 
???? TIP: Generované odkazy jsou kompletní kódy primárně určené pro vložení do webové stránky. Při vkládání URL banneru / odkazu na Facebooku Vám postačí vložit červeně označenou část vygenerovaného odkazu podle vzoru:

VZOR URL BANNERU:
<a href=" https://www.drogerie-domu.cz/action/Affiliate/setAccess/?partnerId=2&bannerId=8 "><img src="https://www.drogerie-domu.cz /user/affiliate/softlan_avivaz_ 1l_affil_800x450.jpg" alt="SOFTLAN AVIVÁŽ 1L (34DÁVEK)" /></a>
 
VZOR URL ODKAZU:
<a href=" https://www.drogerie-domu.cz/action/Affiliate/setAccess/?partnerId=2&linkId=11">SOFTLAN AVIVÁŽ 1L (34DÁVEK)</a>

KOLIK SI MŮŽU VYDĚLAT

Výše provize je nastavena na 10%. Pokaždé, když libovolný potenciální zákazník klikne na Vámi sdílený odkaz a jeho prostřednictvím nakoupí výrobky z internetového katalogu www.drogerie-domu.cz, systém pozná díky Vašemu unikátnímu URL kódu, že zákazník nakoupil díky Vám. Jakmile je nákup úspěšně dokončen a objednávka zaplacena, schválíme Vám 10% provizi z výše nákupu (zboží). Aktuální stav Vašich provizí můžete sledovat ve Vaší kanceláři v záložce ÚVOD - PROVIZE v řádku "K zaplacení". Vydělané peníze si můžete nechat zaslat na Vámi uvedený bankovní účet nebo použít k zaplacení Vašeho nákupu na www.drogerie-domu.cz, jakmile výše schválených provizí dosáhne 500Kč.
 
Příklad 1: Pokud bychom počítali s menšími objednávkami, představte si, že nakoupí 10 Vašich zákazníků nákup za 500Kč (za zboží). 10x500=5000Kč ► to pro Vás bude znamenat 5000/100x10=500Kč provizi pro Vás. To se může stát např. během 1 měsíce nebo taky během 1 hodiny. Záleží na tom, jak moc příspěvků, jak zajímavých a jakému množství lidí budete sdílením např. ve skupinách na Facebooku předávat.
 
Příklad 2: Pokud vezmete sdílení vážně, budete sdílet ve Vašich skupinách pravidelně každý den, obden, nebo alespoň 2-3krát týdně, může se stát, že získáte více zákazníků, kteří objednají. Například výše uvedený příklad budete opakovat každý pracovní den (počítejme 20dnů v měsíci), pak můžete vydělat 20krát tolik. 20x10x500=100.000Kč ► 100.000/100x10=10.000Kč provize pro Vás.
 
Záleží na Vás, kolik času a snahy chcete spolupráci věnovat a jestli si chcete vydělat pouze jednorázově nebo opakovaně každý měsíc. Přejeme Vám hodně úspěchu!
 
 
social-3064515_1920