Pro ODBĚR NEWSLETTERŮ S DÁREČKY a získání VÍCE VÝHOD se lze PŘIHLÁSIT/REGISTROVAT.

PODPORA SPOLUPRACOVNÍKŮ

otazník_ikona JAK TO vlastně FUNGUJE?

Vzájemná spolupráce Drogerie domů CZ s Vámi, jako Partnerem, spočívá v tom, že Vy jako Partner předáváte dalším lidem odkazy vedoucí do internetového katalogu www.drogerie-domu.cz. Pokud u nás Vámi získaný zákazník nakoupí díky Vašemu odkazu, od Drogerie domů CZ jako odměnu za tuto spolupráci získáte 10% podíl z tržby (tak zvanou provizi). Díky automaticky generovaným odkazům přímo z Vašeho Affiliate účtu systém pozná, že zákazník nakoupil právě díky Vašemu doporučení. Výši Vašich provizí můžete sledovat po přihlášení k Vašemu Proviznímu programu = Affiliate účtu (tj. partnerskému účtu). Svůj partnerský účet si můžete ZAREGISTROVAT ZDARMAJakmile výše Vašich provizí dosáhne 500Kč, můžete si je nechat vyplatit na Váš bankovní účet, který si nastavíte ve Vašem Affiliate účtu. Systém si bude automaticky pamatovat Vašeho zákazníka po dobu 1 týdne. Kompletní podmínky spolupráce najdete v článku Spolupráce - Podmínky partnerského programu.

fotak_ikona kde najdu své BANNERY A ODKAZY?

Po přihlášení k Vašemu Proviznímu programu = Affiliate účtu najdete v horním menu BANNERY | ODKAZY, které jsou v současné době aktuální. V sekci BANNERY klikněte pod vybraným bannerem PRO FACEBOOK nebo PRO WEB na tlačítko "Generovat URL", vygenerovaný kód zkopírujte (celý odkaz označte a stiskněte Ctrl+C) a vložte na Vámi určené místo (Ctrl+V), například jako příspěvek na Timeline Vašeho Facebookového profilu nebo ho můžete sdílet ve Facebookových skupinách zaměřených na podobné odkazy. V případě banneru pro web vložte kód přímo do zdrojového kódu do těla Vašeho webu na místo, které si určíte. Variantu s bannery pro web doporučujeme zkušenějším uživatelům webových stránek, neboť se vkládají přímo do Vašeho webu. S vložením do Vašich webových stránek Vám pomůže správce Vašeho webu. Pozn. Pokud používáte mobilní telefon, informujte se v jeho manuálu, jakým způsobem můžete označovat texty, kopírovat je a vkládat.

Podobně v sekci ODKAZY můžete kopírovat vygenerované kódy odkazů, které můžete vkládat například do Vámi spravovaných webových stránek. Tyto odkazy vytvoří části textů vedoucích do internetového katalogu www.drogerie-domu.cz. Variantu s odkazy doporučujeme zkušenějším uživatelům webových stránek, neboť se vkládají přímo do Vašeho webu. S vložením do Vašich webových stránek Vám pomůže správce Vašeho webu.

unnamed TIPy jak SDÍLET ODKAZY NA FACEBOOKU

Facebook je sociální síť, která je dnes dostupná velkému množství lidí. Jeho používání je zábavné a zvládnete to i Vy. Vaše URL kódy můžete průběžně (například 2krát týdně) sdílet jako Vaše příspěvky.

PRO PŮVODNÍ FB STRÁNKY

Můžete vkládat celý URL kód.

PRO NOVÝ VZHLED FB STRÁNEK

Z celého URL kódu vkládejte pouze tučně označenou část podle tohoto vzoru zde:

<a href="https://www.drogerie-domu.cz/action/Affiliate/setAccess/?partnerId=2&bannerId=8"><img src="https://www.drogerie-domu.cz/user/affiliate/softlan_avivaz_1l_affil_800x450.jpg" alt="Pro Facebook: SOFTLAN AVIVÁŽ 1L (34DÁVEK)" /></a>

TIP: Jakmile vložíte zkopírovaný kód banneru do textového políčka pro vkládání příspěvků na Facebooku, nejprve počkejte, až se načte náhled obrázku (měl by se zobrazit náhled obrázku s názvem produktu pod ním) a poté text odkazu smažte. Můžete místo pro text příspěvku nechat volné nebo místo textu odkazu použít Váš vlastní text (např. Vyzkoušela jsem a doporučuji i Vám. Výborné zkušenosti, rychlá doprava, super produkty. ..a podobně...) Jakmile budete s náhledem banneru a textem Vašeho příspěvku spokojeni, příspěvek přidejte jako Veřejný. Takový příspěvek pak budete moci sdílet ve Vašich Facebookových skupinách. Co se týče kreativity Vašich textů, vše je jen na Vás. Vaším cílem by mělo být samozřejmě získání co nejvíce nových zákazníků a zachování dobrého jména firmy i jména Vašeho.

penize_mesec KOLIK SI MŮŽU VYDĚLAT?

Pokud si nedokážete představit, kolik peněz byste si mohli vydělat díky naší vzájemné spolupráci, uveďme si nějaké příklady. Vaši zákazníci si díky Vašemu doporučení budou zpravidla sami a bez vašeho vědomí nakupovat v našem internetovém katalogu. Běžný zákazník nakoupí zpravidla za 500-2000Kč.

Příklad 1: Pokud bychom počítali s menšími objednávkami, představte si, že nakoupí 10 Vašich zákazníků nákup za 500Kč (za zboží). 10x500=5000Kč ► to pro Vás bude znamenat 5000/100x10=500Kč provizi pro Vás. To se může stát např. během 1 měsíce nebo taky během 1 hodiny. Záleží na tom, jak moc příspěvků, jak zajímavých a jakému množství lidí budete sdílením např. ve skupinách na Facebooku předávat.

Příklad 2: Pokud vezmete sdílení vážně, budete sdílet ve Vašich skupinách pravidelně každý den, obden, nebo alespoň 2-3krát týdně, může se stát, že získáte více zákazníků, kteří objednají. Například výše uvedený příklad budete opakovat každý pracovní den (počítejme 20dnů v měsíci), pak můžete vydělat 20krát tolik. 20x10x500=100.000Kč ► 100.000/100x10=10.000Kč provize pro Vás.

Záleží na Vás, kolik času a snahy chcete spolupráci věnovat a jestli si chcete vydělat pouze jednorázově nebo opakovaně každý měsíc. Přejeme Vám hodně úspěchu!

CHCI ZAČÍT TEĎ

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací  zde .