Chcete SLEDOVAT STAV VAŠÍ OBJEDNÁVKY nebo získat VĚRNOSTNÍ CENÍK? Klikněte nejprve na PŘIHLÁŠENÍ. Pokud ještě nemáte zaregistrovaný svůj Zákaznický účet, zvolte REGISTRACE.

KALYP HAND-CARE ALOE VERA Antibakteriální gel na ruce - pumpička 300ml

4 hodnocení
 
Efekt lupa
 
Antibakteriální gel k hygienické dezinfekci rukou s baktericidní účinností. Používá se neředěný, vtírá se do suchých rukou, neoplachuje se vodou.
Dostupnost Momentálně nedostupné
Běžná cena 69 Kč
Ušetříte 40 Kč (–58 %)
29 Kč
Značka Kalyp
Kategorie PÉČE O TĚLO | VLASY | MÝDLA
Položka byla vyprodána...
 
Antibakteriální gel k hygienické dezinfekci rukou s baktericidní účinností. Používá se neředěný, vtírá se do suchých rukou, neoplachuje se vodou. Nanáší se pohodlně pumpičkou, která má po zatlačení a pootočení bezpečnostní zámek.
 
Hygienická dezinfekce rukou: 5ml přípravku vtírat po dobu jedné minuty do suchých rukou až k zápěstí.
 
ghs02flammpic
 
Cena pro zákazníky s VIP účtem: 25Kč
Chcete také VIP účet a nakupovat za exkluzivní ceny? Více se se dozvíte dole v sekci VIP účet.
Hmotnost 0.35 kg
Upozornění Obsahuje Ethanol (45g/100g), Propan-2-ol (10g/100g).
Varování Hořlavá kapalina a páry. Uchovávejte mimo dosah dětí. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Uchovávejte obal těsně uzavřený. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. PŘI POŽITÍ: Vypláchněte ústa. NEVYVOLÁVEJTE zvracení. Používejte biocidy bezpečným způsobem. Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o přípravku. Pokyny k likvidaci obalu: Vypláchnutý obal odevzdejte do sběrné nádoby na plasty a nebo do komunálního odpadu. Skladování: V suchých, krytých a čistých prostorách, v uzavřeném obalu, doporučená teplota skladování +5 až +25°C.
Složení Aqua, Alcohol, isopropyl Alcohol, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Parfum, Glycerin, Tetrahydroxypropyl Ethylenediamine, Panthenol, Aloe Barbadensis Leaf Extract, CI 42090, CI 19140.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: