Pro ODBĚR NEWSLETTERŮ S DÁREČKY a získání VÍCE VÝHOD se lze PŘIHLÁSIT/REGISTROVAT.

Anti-COVID Dezinfekční prostředek na ruce pro profesionální použití 100ml

11 hodnocení
 
Výprodej Efekt lupa
 
Chraňte se proti koronaviru účinně.  Přípravek ve spreji nově vyvinutý českou firmou pro efektivní boj s koronavirem. Čistí, dezinfikuje a chrání ruce, zabíjí 99,9% bakterií, plísní a virů. Možné použít i na oblečení a především na bavlněné roušky.
Dostupnost Skladem (> 10 ks)
Běžná cena 249 Kč
Ušetříte 150 Kč (–60 %)
99 Kč    
Kategorie PÉČE O TĚLO
 
Nově vyvinutý přípravek ve spreji české značky pro efektivní boj s koronavirem. Čistí, dezinfikuje a chrání ruce, zabíjí 99,9% bakterií, plísní a virů. Vysoký obsah glycerinu (98%). Rychleschnoucí složení nezanechává na vašich rukou žádný lepivý pocit. Vhodný pro každodenní péči. Rozprašovač umožňuje ideální dávkování na celé plochy rukou a zároveň dávkuje dezinfekci v ideálním poměru a proto 100ml lahvička vydrží déle než běžné lahvičky. Můžete využít i jako dezinfekci na oblečení a především na bavlněné roušky.
 
ghs02flammpicghs07exclam
Hmotnost 0.2 kg
NEBEZPEČÍ: H319 Způsobuje vážné podráždění očí. H225 Vysoce hořlavá kapalina a páry.
Pokyny pro bezpečné zacházení: P101 Je-li nutné lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. P102 Uchovávejte mimo dosah dětí. P210 Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji a zapálení. Zákaz kouření. P233 Uchovávejte obal těsně uzavřený. P305+P351+P338 PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny, a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. P337+P313 Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. P501 Odstraňte obsah/obal předáním na sběrný dvůr do části nebezpečného odpadu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací  zde .