AIRWICK FRESHMATIC Náplň do automatického osvěžovače vzduchu / sprej 250ml

AIRWICK FRESHMATIC Náplň do automatického osvěžovače vzduchu / sprej 250ml
Značka: AirWick
Řada: AIRWICK FRESHMATIC OSVĚŽOVAČ 250ML
Věrnostní body: 1
Dostupnost: 49
Cena: 129Kč 69Kč
Bez daně: 57Kč
Cena ve věrnostních bodech: 69

Vyberte prosím druh:


* Airwick freshmatic vůně:

Množství:  
   - NEBO -   
AIRWICK FRESHMATIC Náplň do automatického osvěžovače vzduchu / sprej 250ml AIRWICK FRESHMATIC Náplň do automatického osvěžovače vzduchu / sprej 250ml AIRWICK FRESHMATIC Náplň do automatického osvěžovače vzduchu / sprej 250ml AIRWICK FRESHMATIC Náplň do automatického osvěžovače vzduchu / sprej 250ml AIRWICK FRESHMATIC Náplň do automatického osvěžovače vzduchu / sprej 250ml AIRWICK FRESHMATIC Náplň do automatického osvěžovače vzduchu / sprej 250ml AIRWICK FRESHMATIC Náplň do automatického osvěžovače vzduchu / sprej 250ml AIRWICK FRESHMATIC Náplň do automatického osvěžovače vzduchu / sprej 250ml AIRWICK FRESHMATIC Náplň do automatického osvěžovače vzduchu / sprej 250ml AIRWICK FRESHMATIC Náplň do automatického osvěžovače vzduchu / sprej 250ml AIRWICK FRESHMATIC Náplň do automatického osvěžovače vzduchu / sprej 250ml AIRWICK FRESHMATIC Náplň do automatického osvěžovače vzduchu / sprej 250ml AIRWICK FRESHMATIC Náplň do automatického osvěžovače vzduchu / sprej 250ml AIRWICK FRESHMATIC Náplň do automatického osvěžovače vzduchu / sprej 250ml AIRWICK FRESHMATIC Náplň do automatického osvěžovače vzduchu / sprej 250ml

Čistá vůně, žádný vodní sprej. Neutralizuje zápach a provoní Váš domov. Lze použít samostatně jako sprej nebo v automatickém dávkovači ve, kterém provoní Váš domov až na 60 dní. Výhodou je jeho vyměřené dávkování, až 2500 dávek vůně v každé náplni provoní váš domov až na 60 dní.

Vůně:

 • Radostné léto (růžovo-fialová) Radostné léto - Vneste si domů radostné léto s touto hravou a příjemnou vůní, která kombinuje čerstvé bílé květy, sladký meloun a jemné tóny vanilky.
 • Rajská zahrada (žluto-hnědá) Rajská zahrada - Dopřejte si trochu ráje spojeného s vůní čerstvého kokosu, sladkých květů mandlí a tónem vůně třešní.
 • Tyrkysová laguna (tyrkysová)  Tyrkysová laguna - Obklopte se nedotčenou krásou tyrkysových zálivů zaplavenou vůní sluncem vysušeného dřeva, slaného moře a teplého vánku.
 • Spread the Joy with Warm Apple Crumble (červená) Vůně maminčina koláče - Vraťte se zpět ve vzpomínkách provoněných vůní koláčů od maminky, vyvolaných lahodnou kombinací pečených hrušek na křehkém těstě s tóny vanilkových lusků.
 • Svěží vánek (světle modrá)  Svěží vánek - Provoňte svůj domov hravou vůní jarního vánku, která navodí atmosféru naděje a radosti, kterou přináší probouzející se příroda.
 • Levandule (fialová) Levandule - Barevné fúze přírodní levandule a bergamotu končící nádechem červené pelargónie.
 • Jemný satén a měsíční lilie (fuchsiová) Jemný satén a měsíční lilie - Zažijte lákavé, květinové tóny měsíční lilie a proklouzněte do luxusního světa saténového povlečení a jemné vůně. Obsahuje přírodní esenciální oleje extrahované z rostlin a květin.
 • Magnólie a třešeň (světle růžová) Magnólie a třešeň - Zachycuje svěžest květu třešní a magnólie v kombinaci s ostrými vodními tóny jablka a jasmínu.
 • Vůně svěžího prádla (bílo-modrá) Vůně svěžího prádla - Zachycuje svěžest prádla třepotajícího se ve větru, s jemnou vůní okolních bílých šeříků.
 • Bílé květy frézie (zelená) Bílé květy frézie - Zachytí lehkou vůni čerstvě řezaných bílých květin, frézie a francouzského jasmínu (až do konce s nádechem zeleného jablka).
 • Citrus (žluto-oranžová) Citrus - Zachycuje svěží, pikantní svěžest čerstvého grapefruitu, překypující nádechem citronu a limetky.
 • Rare Scents Oriental & Passion Flower (růžovo-hnědá)  Květy orientální mučenky - Náplň má vůni orientálního květu mučenky. Základ je domov čistý a vonící svěžestí.
 • Rare Scents Ebony & Madagascan Vanilla (vanilkovo-hnědá)  Eben a Madagaskarská vanilka - Užijte si teplo ebenu, jemně kořeněného s tóny čerstvé vanilky z Madagaskaru.
 • Tajemná zahrada (růžovo-fialová) - Objevte tajemnou zahradu plnou vůní dozrávajících malin, rozvíjejících se růží s jemnými tóny ibišku.

Nebezpečí: H222 Extrémně hořlavý aerosol. H229 Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout.

Detailní popis produktu
Signální slovo (CLP): Standardní věty o nebezpečnosti (CLP): NEBEZPEČÍ Extrémně hořlavý aerosol. Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřenými plameny a jinými zdroji zapálení. Nekuřte. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotám přesahujícím 50 °C/122 °F.

Chci přidat recenzi / radu

Vaše jméno a příjmení:


Vaše recenze, zkušenosti, rady: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení produktu: Nejhorší            Nejlepší

Opište prosím ověřovací kód z obrázku do pole níže:Používá opensource systém OpenCart | Drogerie Domů CZ © 2019 | Jakub Havlíček