Pro ODBĚR NEWSLETTERŮ S DÁREČKY a získání VÍCE VÝHOD se lze PŘIHLÁSIT/REGISTROVAT.

SPOLUPRÁCE | S námi můžete i vydělávat

PARTNERSKÝ PROGRAM

Zajímá Vás možnost, jak s námi můžete spolupracovat a co za to? Je to pro Vás? Zvládnete to i z domu? Určitě ano! Spolupráce je opravdu snadná. Můžete k tomu použít třeba Váš facebookový účet a začít na svém Timeline nebo ve skupinách sdílet naše bannery a odkazy, které Vám připravíme. A co za to? Vyplatíme Vám za to podíl na zisku ve výši 10% z hodnoty nákupů Vámi přivedených zákazníků. Více o spolupráci se dočtete v článku Spolupráce - Podmínky partnerského programu. Pokud si nejste jistí a potřebujete poradit, jak na to, přečtěte si článek Podpora spolupracovníků. Pokud chcete začít hned, Přihlaste se ke svému partnerskému účtu nebo Partnerský účet ZDARMA založte.

VELKOOBCHOD

Dovážíme ze zahraničí drogerii, která u nás chybí, a dodáváme nejen do domácností, ale také do maloobchodních prodejen, firem, restaurací, hotelů, školek, škol apod., kterým poskytujeme individuální velkoobchodní ceníky. Pokud máte o velkoobchodní ceník zájem, kontaktujte nás na email drogerie-domu@seznam.cz a můžeme se dohodnout.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací  zde .