BLOGY - Osobní zkušenosti s výrobky

ALENČIN BLOG 5: JAK ŠETŘIT NA TOALETNÍM PAPÍRU

Toaletní papír je bezesporu nejdůležitější toaletní potřeba každé domácnosti. Existují tisíce druhů, vůní, barev, návinů, pevností, s různými počty vrstev. Tentokrát jsem si pro své osobní testování vybrala značku PERFEX. Když mi poprvé třívrstvý toaletní papír Perfex přišel domů, byla jsem překvapená, jak jsou roličky malé. Útržky mají sice standartní velikost 9x12cm, ale návin role je menší, než u většiny ostatních toaletních papírů, a to 80 útržků na jednu roli. Papír je vyroben ze 100% celulózy. Už při prvním použití jsem ale pochopila jeho vyjímečnost, která spočívá v úžasné pevnosti. Díky této vlastnosti prakticky ušetříte jak peníze, tak i životní prostředí, protože při správném používání ho stačí oproti jiným toaletním papírům opravdu velmi malé množství. Není třeba odvíjet ho po metrech, aby splnil svůj účel. Tam, kde u jiných toaletních papírů potřebujete 8 útržků, bohatě stačí použít pouze 4 útržky. Jeho pevnost je spolehlivá, netrhá se ani při silnějším tahu. Pokud tedy rádi šetříte a nechcete ucpávat toaletní mísu velkým množstvím toaletního papíru, doporučuji PERFEX Toaletní papír třívrstvý v balení 24rolí nebo 48rolí. 

PERFEX Toaletní papír třívrstvý XXL rodinné balení 48 rolí (2 x 24 rolí)

Pro zájemce o více informací o Perfexu přidávám odkaz do internetového katalogu: PERFEX Toaletní papír třívrstvý XXL rodinné balení 48 rolí (2 x 24 rolí)


ALENČIN BLOG 4: JAK RYCHLE VYZRÁT NA REZ A VODNÍ KÁMEN

Čištění koupelny od rzi a usazeného vodního kamene je pro každou nezkušenou hospodyňku noční můrou. Pokud bydlíte v oblasti s tvrdou městskou vodou a nebo máte do domu napojenou vodu ze studny, znáte problém usazenin, které se velmi rychle tvoří, ale zato se velmi těžko a pomalu odstraňují. Zkusila jsem spousty výrobků určených na rez a vodní kámen. Nakonec jsem zůstala u starého dobrého českého osvědčeného výrobku, kterým je FIXINELA Na rez a vodní kámen 500ml. Osvědčila se mi na odstraňování usazenin na nerezovém dřezu v kuchyni, vodovodních bateriích v koupelně, nádherně vyleští kapky usazené v umyvadle, na vaně i na obkladačkách a často ji používám k pravidelné preventivní běžné údržbě WC. Podařilo se mi krásně vyčistit i starou toaletní mísu, ve které byla usazená opravdu silná vrstva vodního kamene. Tento osvědčený český výrobek, který je na českém trhu již velmi dlouho pro svou efektivní účinnost a spolehlivost, má rychlé použití. Stačí aplikovat trochu prostředku na zanesené místo, nechat chvíli působit a pak setřít houbičkou. Při silnějším znečištění můžete postup opakovat. Prostředek působí okamžitě a viditelně ihned po nanesení na patřičné místo. Povrch je po použití krásně lesklý a čistý. Výrobek je vhodný pro více povrchů. Mě se velmi dobře osvědčil a zůstává u mě mezi odstraňovači rzi a vodního kamene na prvním místě.

FIXINELA Na rez a vodní kámen 500ml

Pro zájemce o více informací o Fixinele přidávám odkaz do internetového katalogu: FIXINELA Na rez a vodní kámen 500ml


ALENČIN BLOG 3: MODRÁ VODA

Vždycky, když navštívím v nějakých veřejných prostorách toaletu, vzpomenu si na ten známý verš z písničky Daniela Landy, jež se stal sloganem: "...a čistý záchody - to mám rád..." Doma je tam, kde se cítí člověk dobře, a toaleta by měla být podle mě čistým, voňavým a příjemným místem pro relaxaci. A protože dnes máme spoustu možností, jak si prostředí, kde žijeme, udělat lepší a příjemnější, rozhodla jsem se otestovat WC MEISTER ALPEN FRISCH Barvicí WC blok tuhý 45g. Výhodou tohoto wc bloku kromě jeho velmi zajímavé ceny je jeho úžasná svěží alpská vůně, která mě mile překvapila jak po otevření balení, tak i po jeho umístění do toalety, kde prošel zatěžkávací zkouškou. Měli jsme doma přes prázdniny celou čtyřčlennou rodinu včetně dětí, a tak jsem se přesvědčila, že blok vydrží při plném vytížení déle než 14dní! Po spláchnutí se uvolňují do vody lešticí částice, které udržují mísu nádherně lesklou, což zabraňuje dalšímu usazování nečistot. Ihned po spláchutí vytvoří na hladině jemnou pěnu, která zanechává příjemnou vůni. Viditelně odstraňuje vodní kámen a uvnitř toalety zůstává voda zabarvená do krásné tyrkysově modré barvy. Německý výrobce značky WC Meister navíc garantuje šetrnost výrobku k životnímu prostředí. Za mě tedy tento produkt získává 5hvězdiček a mohu jedině doporučit.

WC MEISTER ALPEN FRISCH Barvicí WC blok tuhý 45g

Pro zájemce o více informací o wc bloku přidávám odkaz do internetového katalogu: WC MEISTER ALPEN FRISCH Barvicí WC blok tuhý 45g


ALENČIN BLOG 2: ZÁZRAK NA POPRASKANÉ PATY

Je léto a moje chodidla mají opravdu těžké období. Chození naboso po holé zemi, po písku, po kamíncích, z bazénu na rozpálenou zem, bez ponožek v mých oblíbených žabkách,..a večer zjistím, že mám paty a hrany chodidla rozpraskané tak, že až bolí a bojím se někde zadrhnout, abych si praskliny ještě neprohloubila. Dříve jsem to řešila pilníkem, ale teď jsem objevila něco mnohem rychlejšího a efektivnějšího. Je to právě tento NEUTROGENA HAND CREAM CONCENTRADED Krém na ruce 50ml, který mi pomohl tak rychle, že jsem se rozhodla podělit o své nadšení! Večer jsem na popraskaná místa natřela maličké množství krému a vmasírovala přímo do prasklin. Okamžitě jsem začala cítit úlevu od suchosti kůže, prasklinky se během chvilky spojily a do rána jsem měla kůži vyhojenou tak, že moje chodidla jsou opět schopna každodenní zátěže, a to BEZ PILNÍKU A PEMZY! Takže za mě opravdu velmi doporučuji tento velmi účinný koncentrovaný krém, který je dostupný za super cenu! Užívej si krásného léta bez bolestí chodidel každý den ;)

Nejen pro vaše krásná chodidla..

Pro zájemce o více informací o krému přidávám odkaz do internetového katalogu: NEUTROGENA HAND CREAM


ALENČIN BLOG 1: SPOKOJENÉ MIMINKO = SPOKOJENÁ MAMINKA

Milá maminko, pokud máš také miminko, které potřebuje často přebalovat, ráda bych ti doporučila plenky Dada, které jsem vyzkoušela na svém dvouletém chlapečkovi. Od narození byl zvyklý na jiné plíny, které poprvé dostal v porodnici, a tak jsem mu je dlouho kupovala i dál, protože mu vyhovovaly. Byly sice trochu dražší, ale kvalitní. Jenže můj chlapeček rád pije a tak i rád čůrá, takže naše spotřeba je opravdu velká. Sám si zatím neřekne, že chce, přesněji nehne ani brvou a klidně se počůrá do plíny, takže jsem hledala kvalitní plíny za lepší ceny a narazila jsem na českou značku Dada. Když jsem je na prckovi zkusila, musela jsem uznat, že ostatní maminky si je chválí právem, protože jsou velmi příjemné na dotek, neprotékají a jsou dostupné opravdu za velmi dobré ceny a v mnoha velikostech. Pokud bys je taky chtěla zkusit, doporučuji přes internetovou prodejnu www.drogerie-domu.cz, protože s ní mám také dobrou zkušenost, doručení do druhého dne, příjemná obsluha, rychlé jednání a velice nízké ceny za dopravu u mě bodují! Přidávám odkaz pro rychlý náhled do katalogu, mají tam samozřejmě i další věci, které můžeš nakoupit za super ceny a ve velkých baleních. Ušetří ti to spoustu času, peněz i starostí. Přeji ti hezký den Ája

Moje milá maminko..

Pro zájemce o více informací o plenkách přidávám odkaz do internetového katalogu: DADA

Používá opensource systém OpenCart | Drogerie Domů CZ © 2019 | Jakub Havlíček