VELKOOBCHOD

Nakupujete drogerii ve větším množství např. do firmy, školy, hotelu nebo na více provozoven? Využijte náš online Velkoobchod. Je to velice jednoduché! Stačí si na našich stánkách vytvořit svůj Zákaznický účet, po dokončení registrace obdržíte automatický email, na který odpovězte: "Mám zájem o nastavení ceníku pro firmy." Během pár hodin Vám budou nastaveny velkoobchodní ceny. Aktivaci velkoobchodních cen Vám potvrdíme po změně nastavení Vašeho Zákaznického účtu emailem. Po přihlášení k Vašemu Zákaznickému účtu pak na stránkách DD uvidíte Vaše velkoobchodní ceny, za které můžete nakupovat. Ceny dopravy naleznete v sekci doprava a platba. Velkoobchodní objednávky rozvážíme vlastnímy vozy v okruhu do 50km od skladu v Čáslavi.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Registrace tohoto typu by měla obsahovat Vaše IČO. Pokud IČO nemáte a chcete odebírat drogerii ve velkých odběrech, kontaktujte nás na telefonu +420 603263032 nebo na email drogerie-domu@seznam.cz.

Vlastníte obchod či eshop nebo se zabýváte prodejem zboží? Nemáme problém zásobovat i Váš obchod! O podmínkách spolupráce tohoto typu nás nejdříve kontaktujte, rádi se s Vámi dohodneme na podmínkách spolupráce.

Váš Tým DD

Používá opensource systém OpenCart | Drogerie Domů CZ © 2019 | Jakub Havlíček