AIRWICK FRESHMATIC Automatický osvěžovač vzduchu + náplň / sprej 250ml

AIRWICK FRESHMATIC Automatický osvěžovač vzduchu + náplň / sprej 250ml
Značka: AirWick
Řada: AIRWICK STROJEK+NÁPLŇ 250ML
Věrnostní body: 1
Dostupnost: 8
Cena: 199Kč 169Kč
Bez daně: 140Kč
Cena ve věrnostních bodech: 199

Vyberte prosím druh:


* Airwick freshmatic vůně:

Množství:  
   - NEBO -   
AIRWICK FRESHMATIC Automatický osvěžovač vzduchu + náplň / sprej 250ml AIRWICK FRESHMATIC Automatický osvěžovač vzduchu + náplň / sprej 250ml AIRWICK FRESHMATIC Automatický osvěžovač vzduchu + náplň / sprej 250ml AIRWICK FRESHMATIC Automatický osvěžovač vzduchu + náplň / sprej 250ml
Krásné vůně a bez starostí - to je automatický strojek od Air Wick, který dělá práci za vás. Zvolte si ze 3 stupňů intenzity vůně a umístěte strojek nejlépe do výšky 2m, aby byl dosah co největší. K uvolnění vůně pak dochází automaticky každých 9minut, 25minut nebo 32minut. Součástí balení jsou 2ks tužkových baterií AA a jedno balení vůně, která provoní vaši domácnost až na 60dní. Největší výhodou je, že se jedná o čisté vůně, nikoliv nějaký "vodní sprej". Nezanechává mastné kapky na lesklém povrchu či na podlaze.
 
Vůně:
  • Vůně svěžího prádla a bílého šeříku (COOL LINEN & WHITE LILAC)
  • Maui mangové šplíchnutí (BEACH ESCAPES MAUI MANGO SPLASH)
  • Svěží vánek (PURE)

Nebezpečí: H222 Extrémně hořlavý aerosol. H229 Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout.

EXTRÉMNĚ HOŘLAVÝ

Detailní popis produktu
Signální slovo (CLP): Standardní věty o nebezpečnosti (CLP): Nebezpečí: H222 Extrémně hořlavý aerosol. H229 Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout.
Nebezpečné látky: butan
Upozornění a varování: Uchovávejte mimo dosah dětí.Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.Pozorně čtěte a dodržujte instrukce na aerosolové náplni. Před použitím si přečtěte údaje na štítku. Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50 °C/122 °F. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným plamenem a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně oplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování.
Složení: Obsahuje Geraniol a dl-Citronellol. Může vyvolat alergickou reakci.

Chci přidat recenzi / radu

Vaše jméno a příjmení:


Vaše recenze, zkušenosti, rady: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení produktu: Nejhorší            Nejlepší

Opište prosím ověřovací kód z obrázku do pole níže:Používá opensource systém OpenCart | Drogerie Domů CZ © 2019 | Jakub Havlíček