Umělé řasy

Zobrazit: seznam (mobilní zobrazení) / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
ARDELL PROFESSIONAL LashTite For Individula Lashes CLEAR ADHESIVE Lepidlo na jednotlivé umělé řasy - čiré 3,5g
3,5g / net wt. 125 oz ARDELL® PROFESSIONAL lepidlo (LashTite® ) čiré lepidlo (Clear Adhesive) pro jednotlivé řasy (For Individual Lashes) LEPIDLO NA UMĚLÉ TRSOVÉ ŘASY Vyčistěte si své řasy a oční víčko. Umístěte kapku lepidla na podložku a ponořte umělé řasy koncem s uzlíkem. Řasu ..
126,00Kč
Bez daně: 104,13Kč
DEPAE FLARE LONG BLACK Umělé řasy - DLOUHÉ 60 trsů 1 balení
1 balení DEPAE UMĚLÉ ŘASY (EYELASHES) snadné použití řas (easy to apply eyelashes) DLOUHÉ ČERNÉ (FLARE LONG BLACK) Návod k použití: Před aplikací umělých řas odstraňte ze svých řas a očních víček veškerou kosmetiku. Jemně uchopte umělou řasu pinzetou. Kápněte lepidlo na podložku a ponoř..
69,00Kč
Bez daně: 57,02Kč
DEPAE FLARE MEDIUM BLACK Umělé řasy - STŘEDNÍ 60 trsů 1 balení
1 balení DEPAE UMĚLÉ ŘASY (EYELASHES) snadné použití řas (easy to apply eyelashes) STŘEDNÍ ČERNÉ (FLARE MEDIUM BLACK) Návod k použití: Před aplikací umělých řas odstraňte ze svých řas a očních víček veškerou kosmetiku. Jemně uchopte umělou řasu pinzetou. Kápněte lepidlo na podložku a po..
69,00Kč
Bez daně: 57,02Kč
DEPAE FLARE SHORT BLACK Umělé řasy - STŘEDNÍ 60 trsů 1 balení
1 balení DEPAE UMĚLÉ ŘASY (EYELASHES) snadné použití řas (easy to apply eyelashes) KRÁTKÉ ČERNÉ (FLARE SHORT BLACK) Návod k použití: Před aplikací umělých řas odstraňte ze svých řas a očních víček veškerou kosmetiku. Jemně uchopte umělou řasu pinzetou. Kápněte lepidlo na podložku a pono..
69,00Kč
Bez daně: 57,02Kč

Pokud jste nenašli Vámi požadovaný výrobek, můžete využít pro Vaše dotazy kontaktní formulář v sekci Kontaktujte nás.

Používá opensource systém OpenCart | Drogerie Domů CZ © 2018 | Jakub Havlíček