Pigmentové skvrny

Zobrazit: seznam (mobilní zobrazení) / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
GARNIER SKIN NATURALS ORCHID VITAL DENNÍ MODELUJÍCÍ PÉČE - 3 ZÓNY Zralá pleť 50ml
Obsah: 50ml Ženy jsou plné energie a vitality i po 50. roku života, ale buňky jejich pokožky začínají pracovat pomaleji. Pleť ztrácí svou hutnost, její struktura ochabuje a objevují se pigmentové skvrny. Od 50 let MODELUJÍCÍ PÉČE PRO ZRALOU PLEŤ: proti ochabnutí a pigmentovým skvrnám Modeluje líčka, tv..
270,00Kč
Bez daně: 223,14Kč
GARNIER SKIN NATURALS ORCHID VITAL NOČNÍ REGENERAČNÍ MODELUJÍCÍ PÉČE Zralá pleť 50ml
Obsah: 50ml Regenerační modelující noční péče Noční krém Garnier Orchid Vital je regenerační modelační péče vyvinutá pro specifické potřeby zralé pleti. Bojuje proti nejvíce viditelným známkám stárnutí. Vyplňuje vrásky a každý den po probuzení je vaše pleť viditelně odpočatá a jako obnovená. Pigmentové skvrny jso..
270,00Kč
Bez daně: 223,14Kč
GARNIER SKIN NATURALS ORCHID VITAL VÝTAŽKY Z ORCHIDEJE + SOJOVÉ BIOPROTEINY SÉRUM PROTI PIGMENTOVÝM SKVRNÁM Zralá pleť 30ml
Obsah: 30ml Sérum proti pigmentovým skvrnám Ženy ve zralém věku jsou plné vitality a energie, ale buňky jejich pokožky začínají pracovat pomaleji. Pleť je dehydratovaná, její struktura ochabuje a objevují se pigmentové skvrny. Aktivní sérum proti pigmentovým skvrnám je koncentrovaná péče obnovující vitalitu v..
236,00Kč
Bez daně: 195,04Kč
RYOR INTENZIVNÍ OŠETŘENÍ PLETI Depigmentační krém pro všechny typy pleti 50ml
Obsah: 50ml Depigmentační krém Pleťový krém speciálně vyvinutý pro pleť se sklonem k tvorbě pigmentových skvrn. Ovlivňuje pigmentové skvrny vznkající v důsledku hormonálních změn, intenzivního působení slunečního záření i věku. pro všechny typy pleti a věkové kategorie aplikujte lokálně 1-2x denně na pig..
196,00Kč
Bez daně: 161,98Kč
RYOR MOŘSKÉ ŘASY Krém s kyselinou hyaluronovou a kmenovými buňkami pro velmi zralou pleť 50ml
Obsah: 50ml Krém s kyselinou hyaluronovou a kmenovými buňkami Lehký, jemně parfemovaný krém s obsahem kmenových buněk z mořských řas a vysokou koncentrací kyseliny hyaluronové. Významně stimuluje tvorbu kolagenu a elastinu a hydratuje pleť. přípravek pro věkovou kategorii 40+ podle typu pleti na den i noc ..
164,00Kč
Bez daně: 135,54Kč

Pokud jste nenašli Vámi požadovaný výrobek, můžete využít pro Vaše dotazy kontaktní formulář v sekci Kontaktujte nás.

Používá opensource systém OpenCart | Drogerie Domů CZ © 2018 | Jakub Havlíček