Koupelna, WC

Upřesnit hledání

Zobrazit: seznam (mobilní zobrazení) / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
AJAX ACTIVE SODA VŮNĚ GRAPEFRUIT-MANDARINKA Pro všechny povrchy 1L
Obsah: 1L Čistící prostředek pro domácnost. Nové složení s aktivní sodou a dvojitou účinností tornáda. Odstraňuje zaschlou špínu bez drhnutí a oplachování. TORNÁDO SVĚŽESTI. Užívejte si vůni čistoty, která vydrží. Vhodný na dlažbu, obklady v koupelnách a kuchyních. Tornáda čistoty a svěžesti (Tornado OF CLEAN AND ..
65,00Kč
Bez daně: 53,72Kč
AJAX ACTIVE SODA VŮNĚ POMERANČ-LIMETKA Pro všechny povrchy 1L
Obsah: 1L Čistící prostředek pro domácnost. Nové složení s aktivní sodou a dvojitou účinností tornáda. Odstraňuje zaschlou špínu bez drhnutí či oplachování. TORNÁDO SVĚŽESTI. Užívejte si vůni čistoty, která vydrží. Vhodný na dlažbu, obklady v koupelnách a kuchyních. Tornáda čistoty a svěžesti (Tornado OF CLEAN AND..
65,00Kč
Bez daně: 53,72Kč
AJAX AUTHENTIC VŮNĚ OLIVOVÉ MÝDLO Ultra-odmašťovač 1L
Obsah: 1L Multifunkční čistící prostředek pro domácnost. Objevte vysoce efektní odmašťovací účinky Ajax Authentic. Perfektně vyčistí všechny nečistoty bez nutnosti drhnutí a oplachování. Užívejte si svěžesti Alepského mýdla, která vydrží. Vhodný na dlažbu v koupelnách a kuchyních. Alepské mýdlo (ALEP SOAP*) ..
65,00Kč
Bez daně: 53,72Kč
AJAX FLORAL FIESTA VŮNĚ KONVALINKY Pro všechny povrchy 1L
Obsah: 1L Čistič povrchů v domácnosti. Objevte rozdíl Ajaxu Spring Flowers svěží vůně čistoty i následující den! VÍCE SVĚŽESTI, PRO DELŠÍ ČAS. Ajax Spring Flowers s jeho unikátní svěžestí, aktivujícící se vzduchem, uvolňuje svojí květinovou vůni nepřetržitě po dobu více než 24 hodin - jako květina. ČISTOTA, KTERÁ ZÁŘÍ. Či..
65,00Kč
Bez daně: 53,72Kč
AJAX FLORAL FIESTA VŮNĚ KVĚT ŠEŘÍKU Pro všechny povrchy 1L
Obsah: 1L Čistič povrchů v domácnosti. Objevte rozdíl Ajaxu Lilac Breeze svěží vůně čistoty i následující den!  VÍCE SVĚŽESTI, PRO DELŠÍ ČAS. Ajax Lilac Breeze s jeho unikátní svěžestí, aktivujícící se vzduchem, uvolňuje svojí květinovou vůni nepřetržitě po dobu více než 24 hodin - jako květina. ČISTOTA, KTERÁ ZÁŘÍ. ..
65,00Kč
Bez daně: 53,72Kč
AJAX FLORAL FIESTA VŮNĚ TULIPÁN-LIČI Pro všechny povrchy 1L
Obsah: 1L Čistič povrchů v domácnosti. Objevte rozdíly ve výrobcích Ajax Tulip Liči: Svěží vůně i další den!  VÍCE SVĚŽESTI PO DELŠÍ DOBU. Ajax Tulipán a Liči se díky unikátní svěžestí se šíří vzduchem po dobu více než 24 hodin - stejně jako květiny. ZÁŘIVÁ ČISTOTA. Čistí do hloubky a zanechává povrchy zářivě čisté b..
65,00Kč
Bez daně: 53,72Kč
AJAX FLORAL FIESTA VŮNĚ VLČÍ MÁK Pro všechny povrchy 1L
Obsah: 1L Čistič povrchů v domácnosti. Objevte rozdíl Ajaxu Red Flowers svěží vůně čistoty dokonce i následující den!  VÍCE SVĚŽESTI, PRO DELŠÍ ČAS. Ajax Red Flowers s jeho unikátní svěžestí, aktivujícící se vzduchem, uvolňuje svojí květinovou vůni nepřetržitě po dobu více než 24 hodin - jako květina. ČISTOTA, KTERÁ ..
65,00Kč
Bez daně: 53,72Kč
AJAX MARSEILLE VŮNĚ MARSEILLSKÉ MÝDLO Pro všechny povrchy 1L
Obsah: 1L Čistící prostředek. NOVÝ AJAX MASEILLE - pro všechny omyvatelné povrchy, včetně lakovaného dřeva*. MAXIMÁLNÍ ÚČINEK pro dokonalou čistotu a třpytivý lesk. MINIMÁLNÍ NÁMAHA, žádné drhnutí, žádné oplachování. Také pro lakované dřevo (Also for varnished wood) Maximální účinek - minimální námaha (MAXIM..
65,00Kč
Bez daně: 53,72Kč

Vážený zákazníku,
omlouváme se, ale Vámi požadované zboží "AJAX MARSEILLE VŮNĚ MARSEILLSKÉ MÝDLO Pro všechny povrchy 1L" není v tuto chvíli dostupné.

Pokud si přejete být informován emailem o naskladnění této konkrétní položky na naši prodejnu, aktivujte si hlídacího psa, který bude čekat na naskladnění za Vás. Jakmile bude zboží dostupné, donese Vám o tom zprávu emailem.

Zadejte prosím svou emailovou adresu:

Hlídací pes

AVA MAX NA AKRYLÁTOVÉ VANY účinná a jemná - sprej 500ml
Obsah: 500ml AVA max ČISTIČ NA AKRYLÁTOVÉ VANY AVA max NA AKRYLÁTOVÉ VANY účinná a jemná  ČESKÝ VÝROBEK Návod k použití: Na čištěný povrch nastříkejte přiměřené množství přípravku, nechte krátce působit, popřípadě lehce rozetřete, důkladně opláchněte vodou. Postup je možné opakovat. ..
46,00Kč
Bez daně: 38,02Kč
BREF KOUPELNA Tekutý čistič do koupelny účinný proti usazování vodního kamene - sprej 500ml
Obsah: 500ml Tekutý čistič do koupelny účinný proti usazování vodního kamene. Odstraňuje vodní kámen a vodní skvrny a navíc zajistí zářivý lesk ve vaší koupelně. Henkel Bref Koupelna Hygienická čistota (HYGIENIC • CLEANLINESS) Použití: jednoduché použití pomocí pěny a rozprašovače: Nastříkejte Br..
89,90Kč
Bez daně: 74,30Kč
BREF POWER Tekutý čistič s extra silou proti odolným nečistotám - sprej 500ml
Obsah: 500ml Tekutý čistič s extra silou proti odolným nečistotám. Výkonná receptura účinně odstraňuje vodní kámen, rez, zbytky mýdla a další nečistoty. Henkel Bref síla (Bref POWER) Pro sprchové kouty, vany a WC Použití: jednoduché použití pomocí pěny a rozprašovače: Nastříkejte Bref POWER na či..
89,90Kč
Bez daně: 74,30Kč
BREF WC 6x EFFECT POWER-GEL Na rez a skvrny 750ml
Obsah: 750ml Bref Power Gel NA REZ A SKVRNY vám nabízí 6 funkcí pro maximálně účinnou a kompletní péči o Vaše WC – dokonalé odstranění rzi, skvrn, vodního kamene a nečistot, desinfekci, svěžest a maximální čistotu i pod hladinou. Tento gel je mnohem hustší než běžné WC čističe a díky tomu přilne k povrchu WC mísy..
80,00Kč
Bez daně: 66,12Kč
BREF WC 6x EFFECT POWER-GEL Proti vodnímu kameni 750ml
Obsah: 750ml Bref Power Gel PROTI VODNÍMU KAMENI vám nabízí 6 funkcí pro maximálně účinnou a kompletní péči o vaše WC – dokonalé odstranění rzi, skvrn, vodního kamene a nečistot, desinfekci, svěžest a maximální čistotu i pod vodní hladinou. Tento gel je mnohem hustší než běžné WC čističe a díky tomu přilne k povrchu ..
80,00Kč
Bez daně: 66,12Kč
BREF WC 6x EFFECT POWER-GEL Total Protection 750ml
Obsah: 750ml Cena při 2ks BREF WC 6x EFFECT POWER-GEL Total Protection. Bref 6x Effect Power Gel Total Protection Vám nabízí maximálně účinnou a kompletní péči o Vaše WC-perfektní čistotu a vytvoření aktivního štítu, který chrání povrch Vaší toaletní mísy proti opětovnému usazení nečistot. Tento gel je mnohem hust..
80,00Kč
Bez daně: 66,12Kč
BREF WC DUO-AKTIV BOROVICE (PINE) Hygienický čistič + dlouhotrvající svěží vůně 60ml
Obsah: 60ml Bref Duo - Aktiv = hygienický čistič + dlouhotrvající svěží vůně. Bref WC Duo - Aktiv Pine ( Extra clean & fresh ) hygienická čistota ( hygiene ) fantastická svěžest  borovice ( freshness Pine ) Návod použití: Nasaďte náplň na košíček tak, aby zapadla. Zavěst..
59,90Kč
Bez daně: 49,50Kč
BREF WC DUO-AKTIV CITRON (LEMON) Hygienický čistič + dlouhotrvající svěží vůně 60ml
Obsah: 60ml Bref WC DUO-AKTIV Lemon Návod k použití: Nasaďte náplň na košíček tak, aby zapadla. Zavěste Bref Duo-Aktiv pod okraj WC-mísy. Vyberte prázdnou náplň a vyměňte ji za novou. Bref Duo-Aktiv = Hygienický čistič + dlouhotrvající svěží vůně. S2 Uchovávejte mimo dosah dětí. Obsah..
59,90Kč
Bez daně: 49,50Kč
BREF WC DUO-AKTIV LIMETKA A MÁTA (LIME & MINT) Hygienický čistič + dlouhotrvající svěží vůně 60ml
Obsah: 60ml Bref Duo - Aktiv = hygienický čistič + dlouhotrvající svěží vůně. Bref WC Duo - Aktiv Lime & Mint ( Extra clean & fresh ) hygienická čistota (hygiene) fantastická svěžest (freshness) Limetka a Máta (Lime & Mint) Návod použití: Nasaďte náplň na košíček tak, aby ..
59,90Kč
Bez daně: 49,50Kč

Vážený zákazníku,
omlouváme se, ale Vámi požadované zboží "BREF WC DUO-AKTIV LIMETKA A MÁTA (LIME & MINT) Hygienický čistič + dlouhotrvající svěží vůně 60ml" není v tuto chvíli dostupné.

Pokud si přejete být informován emailem o naskladnění této konkrétní položky na naši prodejnu, aktivujte si hlídacího psa, který bude čekat na naskladnění za Vás. Jakmile bude zboží dostupné, donese Vám o tom zprávu emailem.

Zadejte prosím svou emailovou adresu:

Hlídací pes

BREF WC DUO-AKTIV LOTUS & LEVANDULE (LOTUS & LAVENDER) Hygienický čistič + dlouhotrvající svěží vůně 60ml
Obsah: 60 ml BREF Duo – Aktiv = Hygienický čistič + dlouhotrvající svěží vůně. BREF WC EXTRA ČISTÉ A SVĚŽÍ (EXTRA CLEAN A FRESH) LOTUS A LEVANDULE (LOTUS A LAVENDER) DUO-AKTIV Hygiena (hygiene) Čerstvost (freshness) Návod k použití: 1. Nasaďte náplň na košíček tyk, aby ..
59,90Kč
Bez daně: 49,50Kč
BREF WC DUO-AKTIV OCEAN Hygienický čistič + dlouhotrvající svěží vůně 3x60ml
Obsah: 3x60ml Bref Duo Aktiv = Hygienický čistič + dlouhotrvající svěží vůně. Návod na použití: viz obrázek Vložte náplň na košíček tak, aby  zapadla. Zavěste Bref Duo - Aktiv pod okraj WC mísy. Vyjměte prázdnou náplň a vyměňte ji za novou. Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. Spotře..
96,00Kč
Bez daně: 79,34Kč
BREF WC DUO-AKTIV TROPIC Hygienický čistič + dlouhotrvající svěží vůně 60ml
Obsah: 60ml Bref Duo - Aktiv = hygienický čistič + dlouhotrvající svěží vůně. Bref WC Duo - Aktiv Tropic ( Extra clean & fresh ) hygienická čistota ( hygiene ) fantastická svěžest ( freshness ) Návod použití: Nasaďte náplň na košíček tak, aby zapadla. Zavěste Duo - Aktiv pod ..
59,90Kč
Bez daně: 49,50Kč
BREF WC POWER AKTIV 4 FUNCTION FORMULA CHLORINE POWER BALLS FRESH EUCALYPTUS Závěsný deoblok - kuličky 50g
Obsah: 50g Bref Power Aktiv =1. Dokonalá hygienická čistota 2. Dokonalá ochrana proti nečistotám 3. Dokonalá svěžest 4. Dokonalá čistící pěna. Bref WC Kuličky se sílou chlóru (Chlorine power balls) Svěží vůně eukalyptu (Fresh Eucalyptus) Aktivní síla + hygiena (POWER AKTIV + HYGIENE) 4 akti..
39,00Kč
Bez daně: 32,23Kč
BREF WC POWER AKTIV 4 FUNCTION FORMULA CHLORINE POWER BALLS Závěsný deoblok - kuličky 50g
Obsah: 50g Bref Power Aktiv = 1. Dokonalá hygienická čistota 2. Dokonalá ochrana proti nečistotám 3. Dokonalá svěžest 4. Dokonalá čistící pěna. Bref WC Kuličky se sílou chlóru (Chlorine power balls) Aktivní síla + hygiena (POWER AKTIV + HYGIENE) 4 aktivní složky (4 Function Formula ) Kvalit..
39,00Kč
Bez daně: 32,23Kč
BREF WC POWER AKTIV 4 FUNCTION FORMULA LEMON Závěsný deoblok - kuličky 50g
Obsah: 50g Bref Power Aktiv =1. Dokonalá čistota 2. Dokonalá ochrana proti vodnímu kameni 3. Dokonalá svěžest 4. Dokonalá čistící pěna. Bref WC Citrón (Lemon) Aktivní síla 4 funkčních složek (POWER AKTIV 4 Function Formula) Kvalita a odpovědnost společnosti Henkel (Quality & Responsibility He..
39,00Kč
Bez daně: 32,23Kč
BREF WC POWER AKTIV 4 FUNCTION FORMULA PINE FRESHNESS Závěsný deoblok - kuličky 51g
Obsah: 51g WC kuličky Bref power aktiv. Dokonalá čistota a ochrana proti vodnímu kameni s účinnou a svěží čistící pěnou. Bref WC Svěží vůně borovice (Pine Freshness) Aktivní síla 4 funkčních složek (POWER AKTIV 4 Function Formula) Kvalita a odpovědnost společnosti Henkel (Quality & Responsibi..
39,00Kč
Bez daně: 32,23Kč
BREF WC POWER AKTIV BOROVICE (PINE) Na vodní kámen, rez a nečistoty, svěžest a hygienická čistota 750ml
Obsah: 750ml Bref WC POWER AKTIV Pine - WC čistič, odtraňuje vodní kámen, rez a nečistoty, zanechává svěžest a hygienickou čistotu. PŘINÁŠÍ SVĚŽEST HYGIENICKOU ČISTOTU PŮSOBÍ PROTI USAZOVÁNÍ NEČISTOT JE SILNÝ V ODSTRAŇOVÁNÍ NEČISTOT S VŮNÍ BOROVICE Použití: Dávkujte čistič přímo pod o..
59,90Kč
Bez daně: 49,50Kč
BREF WC POWER AKTIV CITRON (LEMON) Na vodní kámen, rez a nečistoty, svěžest a hygienická čistota 750ml
Obsah: 750ml Bref WC čistič odstraňuje vodní kámen, rez a nečistoty, zanechává svěžest a hygienickou čistotu. Dávkujte čistič přímo pod okraj záchodové mísy. Nechte působit několik minut a poté spláchněte. V případě silného znečištění použijte WC kartáč. Záchodové prkénko, podlahu nebo povrchy citlivé na kyselinu oka..
59,90Kč
Bez daně: 49,50Kč
BREF WC POWER AKTIV OCEAN Na vodní kámen, rez a nečistoty, svěžest a hygienická čistota 750ml
Obsah: 750ml Bref WC POWER AKTIV čistič odstraňuje vodní kámen, rez a nečistoty, zanechává svěžest a hygienickou čistotu. Použití: Dávkujte čistič přímo pod okraj záchodové mísy. Nechte působit několik minut a poté spláchněte. V případě silného znečištění použijte WC kartáč. Záchodové prkénko, podlahu nebo povrchy cit..
59,90Kč
Bez daně: 49,50Kč
BREF WC POWER DESINFECTION CHLO (CHLORINE) EUCALYPTUS Dezinfekce, čistota, svěžest 750ml
Obsah: 750ml Bref  POWER DESINFECTION • tekutý dezinfekční WC čistič, efektivně odstraní urinální skvrny, odolné nečistoty a zaručí perfektní bělost a dezinfekci WC mísy s příjemnou vůní eukalyptu. DEZINFIKUJE ČISTÍ OSVĚŽUJE Použití: Dávkujte nezředěný čistič přímo pod okraj WC mísy . Pro do..
59,90Kč
Bez daně: 49,50Kč
BREF WC POWER DESINFECTION CHLOR (CHLORINE) Dezinfkce, čistota, svěžest 750ml
Obsah: 750ml Bref WC POWER DISINFECTION chlorine - tekutý dezinfekční WC čistič, který efektivně odstraní silné nečistoty a zaručí dokonalou bělost a dezinfekci WC mísy. DEZINFIKUJE ČISTÍ OSVĚŽUJE Použití: Dávkujte nezředěný čistič přímo pod okraj WC mísy. Pro dosažení dezinfekčního efektu necht..
59,90Kč
Bez daně: 49,50Kč
CIF ACTIFIZZ OCEAN UNIVERZÁLNÍ SPREJ Všechny druhy nečistot, svěží vůně 750ml
Obsah: 750ml Cif Actifizz Ocean sprej díky šumivé technologii snadno odstraňuje každodenní špínu v kuchyni a koupelně. Pro dokonale lesklý povrch. S TECHNOLOGIÍ AKTIVNÍHO ŠUMĚNÍ (WITH ACTIVE FIZZING TECHNOLOGY) Univerzální Všechny druhy nečistot. Svěží vůně. NÁVOD K POUŽITÍ: Nastříkejte na ..
153,00Kč
Bez daně: 126,45Kč
CIF CREAM LEMON S MIKROČÁSTICEMI Krémový abrazivní čisticí přípravek 720g (500ml)
Obsah: 720g Vyčistí i zdánlivě nevyčistitelné s mikročásticemi ​Cif Cream Lemon krémový abrazivní čisticí prostředek. Cif krém snadno uvolní nečistoty a vyčistí i zdánlivě nevyčistitelné v celém domě včetně moderních povrchů. NÁVOD NA POUŽITÍ: Pomocí navlhčené houbičky nebo utěrky naneste na čištěn..
59,00Kč
Bez daně: 48,76Kč
CIF CREAM ORIGINAL S MIKROČÁSTICEMI krémový abrazivní čisticí přípravek 360g (250ml)
Obsah: 360g (250ml) Vyčistí i zdánlivě nevyčistitelné s mikročásticemi ​Cif Cream krémový abrazivní čisticí prostředek. Cif krém snadno uvolní nečistoty a vyčistí i zdánlivě nevyčistitelné v celém domě včetně moderních povrchů. NÁVOD NA POUŽITÍ: Pomocí navlhčené houbičky nebo utěrky nanes..
35,00Kč
Bez daně: 28,93Kč
CIF CREAM ORIGINAL S MIKROČÁSTICEMI krémový abrazivní čisticí přípravek 720g (500ml)
Obsah: 720g Vyčistí i zdánlivě nevyčistitelné s mikročásticemi ​Cif Cream krémový abrazivní čisticí prostředek. Cif krém snadno uvolní nečistoty a vyčistí i zdánlivě nevyčistitelné v celém domě včetně moderních povrchů. NÁVOD NA POUŽITÍ: Pomocí navlhčené houbičky nebo utěrky naneste na či..
59,00Kč
Bez daně: 48,76Kč
CIF CREAM PINK FLOWER S MIKROČÁSTICEMI krémový abrazivní čisticí přípravek 720g (500ml)
Obsah: 720g Vyčistí i zdánlivě nevyčistitelné s mikročásticemi Růžové květy ​Cif Cream Pink Flower krémový abrazivní čisticí prostředek. Cif krém snadno uvolní nečistoty a vyčistí i zdánlivě nevyčistitelné v celém domě, včetně moderních povrchů. NÁVOD NA POUŽITÍ: Pomocí navlhče..
59,00Kč
Bez daně: 48,76Kč
CIF KOUPELNA ULTRAFAST Rychle odstraňuje každodenní nečistoty v koupelně - Čisticí sprej 500ml
Obsah: 500ml Cif Koupelna Ultrafast čisticí sprej rychle odstraňuje běžné nečistoty v koupelně a přitom zanechává povrchy zářivé. Nastříkejte, setřete a je to hotové! Ultrafast Rychle odstraňuje každodenní nečistoty v koupelně NÁVOD K POUŽITÍ: Nastříkejte na čištěný povrch a setřete vlhkým hadříkem. ..
59,00Kč
Bez daně: 48,76Kč

Vážený zákazníku,
omlouváme se, ale Vámi požadované zboží "CIF KOUPELNA ULTRAFAST Rychle odstraňuje každodenní nečistoty v koupelně - Čisticí sprej 500ml" není v tuto chvíli dostupné.

Pokud si přejete být informován emailem o naskladnění této konkrétní položky na naši prodejnu, aktivujte si hlídacího psa, který bude čekat na naskladnění za Vás. Jakmile bude zboží dostupné, donese Vám o tom zprávu emailem.

Zadejte prosím svou emailovou adresu:

Hlídací pes

CIF POWER CREAM S AKTIVNÍ PĚNOU KOUPELNA Mýdlové usazeniny, vodní kámen, ulpívání špíny na povrchu 750ml
Obsah: 750ml Cif Power Cream - silný čistící krém ve spreji pro koupelny Důkladně odstraňuje nejodolnější koupelnovou špínu díky technologii aktivní ochrany zároveň omezuje následné ulpívání vodního kamene a skvrn od vody na povrchu. NÁVOD NA POUŽITÍ: Aplikujte na čištěný povrch. Nechejte několik minut působit a p..
126,00Kč
Bez daně: 104,13Kč

Vážený zákazníku,
omlouváme se, ale Vámi požadované zboží "CIF POWER CREAM S AKTIVNÍ PĚNOU KOUPELNA Mýdlové usazeniny, vodní kámen, ulpívání špíny na povrchu 750ml" není v tuto chvíli dostupné.

Pokud si přejete být informován emailem o naskladnění této konkrétní položky na naši prodejnu, aktivujte si hlídacího psa, který bude čekat na naskladnění za Vás. Jakmile bude zboží dostupné, donese Vám o tom zprávu emailem.

Zadejte prosím svou emailovou adresu:

Hlídací pes

CILLIT BANG AKTIVNÍ PĚNA Inovační výrobek pro rychlé a snadné čištění velkých ploch v koupelně 600ml
Obsah: 600ml Nová Cillit Bang Aktivní pěna – inovační výrobek pro rychlé a snadné čištění velkých ploch v koupelně. NOVÁ SUPER ŠIROKOPÁSOVÁ PĚNA SPREJ (NEW SUPER WIDE FOAM SPRAY) CILLIT BANG Aktivní pěna (Aktive Foam) Zbytky mýdel a sprcha (Soapscum a Shower) Nečistota • Zažr..
133,00Kč
Bez daně: 109,92Kč
CILLIT BANG EXTRA ÚČINNÝ ČISTIČ Na nečistoty a plísně sprej 750ml
Obsah: 750ml CILIT BANG EXTRA ÚČINNÝ ČISTIČ Na nečistoty a plísně ve spreji. Odstraňuje každodenní skvrny jako jsou zbytky čaje, kávy, vína, připálenou mastnotu, rez. Zanechá povrch čistý a lesklý. Odstraňuje plíseň. Perfektní na použití jak v kuchyni tak v koupelně. EFEKTIVNÍ NA VÍCE NEŽ 40 SKVRN EFEKTI..
79,00Kč
Bez daně: 65,29Kč
CITRA ČISTICÍ PRÁŠEK NA NÁDOBÍ AKCE TEĎ 500g ZA CENU 400g
Obsah: 500g (400g + 100g ZDARMA) Práškový čisticí prostředek na kuchyňské nádobí, vany, umyvadla, armatury a keramické obkladačky. Návod na použití: Na čištěný povrch naneste aktivní prášek a třením odstraňte nešistoty. Čištěný povrch potom opláchněte proudem čisté vody. Nepoužívejte na lakované plochy a plasty! S..
39,00Kč
Bez daně: 32,23Kč
DEKALKO Na rez a vodní kámen (5 sáčků) 150g
Obsah: 5 sáčků 150g Dekalko snadno a rychle rozpustí usazeniny z vody v elektrických spotřebičích. Tím šetří náklady na opravy, el. proud a prodlužuje životnost spotřebičů. Může se rovněž použít do autochladičů, na čištění chromovaných armatur, sanitárního vybavení, obkladaček apod. DEKALKO na rez a vodní ká..
45,00Kč
Bez daně: 37,19Kč

Pokud jste nenašli Vámi požadovaný výrobek, můžete využít pro Vaše dotazy kontaktní formulář v sekci Kontaktujte nás.

Používá opensource systém OpenCart | Drogerie Domů CZ © 2018 | Jakub Havlíček