Okna, skla, zrcadla

Zobrazit: seznam (mobilní zobrazení) / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
CLIN ANTI-FOG + ALKOHOL Čistič oken s alkoholem zabraňující mlžení skleněných povrchů a zrcadel - pěna / sprej 500ml
Obsah: 500ml Čistič oken s alkoholem zabraňující mlžení skleněných povrchů a zrcadel. Clin Proti mlze (Anti-Fog) s obsahem alkoholu (+ Alcohol) pěna / sprej (Foam / Spray) Upozornění: S2 Uchovávejte mimo dosah dětí. Při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte velkým množstvím vody. S23 N..
59,90Kč
Bez daně: 49,50Kč
CLIN MULTI-SHINE 20 POVRCHŮ Pro čištění a lesk skleněných a hladkých omyvatelných ploch sprej 500ml
Obsah: 500ml CLIN MULTI-SHINE 20 POVRCHŮ Pro čištění a lesk skleněných a hladkých omyvatelných ploch sprej Pro čištění a lesk skleněných a hladkých omyvatelných ploch (např. sklo, zrcadla, TV obrazovky, skleněné stoly, atd.). Vynikající čistící účinek, který zanechá plochu zaručeně vždy beze šmouh, zářivý lesk po delš..
59,90Kč
Bez daně: 49,50Kč
CLIN MULTI-SHINE 25 POVRCHŮ Univerzální čistič - sprej 500ml
Obsah: 500ml Univerzální čistič pro snadné a rychlé odstranění běžných nečistot jako je prach, otisky prstů, skvrny od jídla. Nová láhev (New Bottle) Briliantový lesk (Brilliant Shine) pro více než 25 povrchů (for more than 25 surfaces) Více lesku (Multi-Shine) 25x Prostor pro využití..
59,90Kč
Bez daně: 49,50Kč
CLIN WINDOWS & GLASS + ALKOHOL Čistič oken s alkoholem náhradní náplň 500ml
Obsah: 500ml Čistič oken s alkoholem - náplň. Clin Okna a skla (Windows & Glass) s obsahem alkoholu (+ Alcohol) Použití: Nastříkejte Clin přímo na nečistotu a utřete suchým hadříkem. Upozornění: S2 Uchovávejte mimo dosah dětí. Při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte ..
59,90Kč
Bez daně: 49,50Kč

Vážený zákazníku,
omlouváme se, ale Vámi požadované zboží "CLIN WINDOWS & GLASS + ALKOHOL Čistič oken s alkoholem náhradní náplň 500ml" není v tuto chvíli dostupné.

Pokud si přejete být informován emailem o naskladnění této konkrétní položky na naši prodejnu, aktivujte si hlídacího psa, který bude čekat na naskladnění za Vás. Jakmile bude zboží dostupné, donese Vám o tom zprávu emailem.

Zadejte prosím svou emailovou adresu:

Hlídací pes

CLIN WINDOWS & GLASS + ALKOHOL Čistič oken s alkoholem pěna / sprej 500ml
Obsah: 500ml Čistič oken s alkoholem. Clin Okna a skla (Windows & Glass) s obsahem alkoholu (+ Alcohol) Použití: Nastříkejte Clin přímo na nečistotu a utřete suchým hadříkem. Upozornění: S2 Uchovávejte mimo dosah dětí. Při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte velkým množstvím vody. ..
59,90Kč
Bez daně: 49,50Kč
CLIN WINDOWS & GLASS OVOCNÝ OCET (FRUIT VINEGAR) Čistič oken s vůní ovocného octu pěna / sprej 500ml
Obsah: 500ml Čistič oken s vůní ovocného octu. Clin Okna a skla (Windows & Glass) Ovocný ocet (Fruit Vinegar) pěna / sprej (Foam / Spray) Použití: Nastříkejte Clin přímo na nečistotu a utřete suchým hadříkem. Upozornění: S2 Uchovávejte mimo dosah dětí. Při zasažení očí okamžitě důkl..
59,90Kč
Bez daně: 49,50Kč
DRANA S VŮNÍ CITRUSŮ Na nádobí a trouby 500ml
Obsah: 500ml DRANA® ČISTICÍ PROSTŘEDEK NA NÁDOBÍ A TROUBY Drana® NOVĚ s vůní CITRUSŮ NA NÁDOBÍ A TROUBY Návod k použití: K čištění nerezového a smaltovaného nádobí, pečících trub, vařičů a varného skla. Do čištěné nádoby vstříkněte otvorem tolik přípravku, aby hladina pokryla znečištěné míst..
66,00Kč
Bez daně: 54,55Kč
FIXINELA ANTIKALK sprej 500ml + FIXINELA NA OKNA sprej 500ml
Obsah: 500ml FIXINELA NA OKNA - Přípravek na čištění oken, skleněných částí nábytku, zrcadel, TV a PC obrazovek, skel automobilů. exclusive Návod na použití: FIXINELU PERFEKT na okna naneste na čištěný předmět a suchým hadrem přeleštěte. Po práci si umyjte ruce mýdlem a ošetřete regenerač..
45,90Kč
Bez daně: 37,93Kč
FIXINELA NA OKNA Síla citrónu 500ml
Obsah: 500ml FIXINELA NA OKNA   Přípravek na čištění oken, skleněných částí nábytku, zrcadel, TV a PC obrazovek, skel automobilů. exclusive Návod na použití: FIXINELU PERFEKT na okna naneste na čištěný předmět a suchým hadrem přeleštěte. Po práci si umyjte ruce mýdlem a ošetřete regener..
43,00Kč
Bez daně: 35,54Kč

Vážený zákazníku,
omlouváme se, ale Vámi požadované zboží "FIXINELA NA OKNA Síla citrónu 500ml" není v tuto chvíli dostupné.

Pokud si přejete být informován emailem o naskladnění této konkrétní položky na naši prodejnu, aktivujte si hlídacího psa, který bude čekat na naskladnění za Vás. Jakmile bude zboží dostupné, donese Vám o tom zprávu emailem.

Zadejte prosím svou emailovou adresu:

Hlídací pes

IRON AKTIV GLASS CLEANER + ALKOHOL Vysoce účinný čistič oken a skleněných ploch - sprej 500ml
Obsah: 500ml IRON Glass cleaner IRON® aktiv - vysoce účinný čistič oken a skleněných ploch Upozornění: R10 Hořlavý, S2 Uchovávejte mimo dosah dětí. První pomoc: S46 Při požití okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte tento obal nebo označení. Při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte vodou a..
45,00Kč
Bez daně: 37,19Kč
IRON GLASS CLEANER + ALKOHOL Přípravek na čištění oken - sprej 1L
Obsah: 1L IRON Glass cleaner IRON® - přípravek na čištění oken. Upozornění: R10 Hořlavý, S2 Uchovávejte mimo dosah dětí. První pomoc: S46 Při požití okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte tento obal nebo označení. Při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte vodou a vyhledejte lékařskou pomoc. ..
29,00Kč
Bez daně: 23,97Kč
LARRIN NA REZ A VODNÍ KÁMEN BOROVICE EXTRA SILNÝ zářivý lesk bez námahy 500ml
Obsah: 500ml ​LARRIN NA REZ A VODNÍ KÁMEN Zářivý lesk bez námahy! PRO PŘÍPADY, KDE BĚŽNÉ PŘÍPRAVKY SELHÁVAJÍ Snadno a do hloubky vyčistí i dlouhodobě usazené nečistoty NOVINKA BOROVICE EXTRA SILNÝ PRO PŘÍPADY, KDE BĚŽNÉ PŘÍPRAVKY SELHÁVAJÍ POD STÁLOU KONTROLOU OVĚŘENÁ KVAL..
52,00Kč
Bez daně: 42,98Kč
LARRIN NA REZ A VODNÍ KÁMEN EXTRA SILNÝ Zářivý lesk bez námahy 500ml
Obsah: 500ml ​LARRIN NA REZ A VODNÍ KÁMEN Zářivý lesk bez námahy! PRO PŘÍPADY, KDE BĚŽNÉ PŘÍPRAVKY SELHÁVAJÍ Snadno a do hloubky vyčistí i dlouhodobě usazené nečistoty   Zářivý lesk bez námahy EVROPSKÁ KVALITA EXTRA SILNÝ PRO PŘÍPAD, KDE BĚŽNÉ PŘÍPRAVKY SELHÁVAJÍ ..
52,00Kč
Bez daně: 42,98Kč
OKENA účinná proti prachu 500ml
Obsah: 500ml OKENA ® účinná proti prachu ČESKÝ VÝROBEK ® AVA ® Univerzální prostředek s vyšší čisticí účinností na sklo, okenní tabule, zrcadla, obrazovky, glazury, smalty, a plasty. Datum výroby (V) a datum spotřeby (S) jsou uvedeny na výrobku. Návod k použití: Naneste na ..
19,00Kč
Bez daně: 15,70Kč
PRONTO PROTI PRACHU NA VŠECHNY TYPY POVRCHŮ LIMETKA SPREJ (Multi-Surface Polish) 250ml
Obsah: 250ml Pronto proti prachu Limetka. Jediný vzduchem hnaný čistič nábytku - snížený dopad na živostí prostředí. JEDINÝ SPREJ NA NÁBYTEK V TECHNOLOGII STLAČENÉHO VZDUCHU ŠETRNĚJŠÍ K ŽIVOTNÍMU PROSTŘEDÍ *Tento výrobek má sníženou koncentraci COVs (organické těkavé látky), které přispívají ..
108,00Kč
Bez daně: 89,26Kč
PRONTO UBROUSKY NA VŠECHNY TYPY POVRCHŮ (Furniture Wipes Multi-Surface) Multifunkční ubrousky 25ks
Obsah: 25ks Pronto Multifunkční ubrousky jemně čistí a odstraňují prach z kovu, dřeva, skla a elektroniky (kromě plazmových/LCD obrazovek) a vytváří lesk beze šmouh. ČISTÍ A ODSTRAŇUJE PRACH Návod na použití: Vyjměte ubrousek ze sáčku a ten opět uzavřete, aby se zabránilo vysychání zbývajících ubrousků. Pro ..
95,00Kč
Bez daně: 78,51Kč
PULIRAPID CASA S VŮNÍ KOLÍNSKÉ VODY Dezinfekční čistič se čpavkem a alkoholem 1,5L
Obsah: 1,5L Čisticí prostředek s vůní kolínské vody. Vůně kolínské vody BEZ OPLACHOVÁNÍ Na podlahy, kachličky, lakovaný nábytek, lamináty, nerez, smalt, keramiku, sklo, umělou kůži, koberce. Použití: Na zašlou špínu: Nalijte malou dávku koncentrátu na tampón nebo houbu a třete. Při běžném z..
74,00Kč
Bez daně: 61,16Kč

Vážený zákazníku,
omlouváme se, ale Vámi požadované zboží "PULIRAPID CASA S VŮNÍ KOLÍNSKÉ VODY Dezinfekční čistič se čpavkem a alkoholem 1,5L" není v tuto chvíli dostupné.

Pokud si přejete být informován emailem o naskladnění této konkrétní položky na naši prodejnu, aktivujte si hlídacího psa, který bude čekat na naskladnění za Vás. Jakmile bude zboží dostupné, donese Vám o tom zprávu emailem.

Zadejte prosím svou emailovou adresu:

Hlídací pes

PULIRAPID EXTRA Odstraňuje vápenaté usazeniny - sprej 500ml
Obsah: 500ml PULIRAPID EXTRA Odstraňuje vodní kámen, špínu a rez. Určen: na nerez, sklo, plast, keramiku, mosaz a měď. Ideální na čištění vodovodních baterií, umyvadel, dřezu z nerezu, keramických van, sprchových koutů skleněných i plastových, sporáků, porcelánu i keramiky. Užití: otočte uzávěr do po..
59,90Kč
Bez daně: 49,50Kč
REAL PLÍSNĚ MULTIFUNKČNÍ Čisticí sprej 550g
Obsah: 550g REAL PLÍSNĚ Ničí plísně, bakterie, viry, houby a kvasinky v celé domácnosti. Účinně odstraní zašlé skvrny i kuchyňskou mastnotu Čisticí sprej s bělicím a dezinfekčním účinkem. Povrchy zanechává lesknoucí a hygienicky čisté. Vyčistí i těžko dostupná místa: sprchové kouty, spáry, odpadkové ko..
51,00Kč
Bez daně: 42,15Kč
REAL SKLA A TVRDÉ POVRCHY MULTIFUNKČNÍ sprej 500ml
Obsah: 500ml Real skla a povrchy zářivý lesk - antistatický - rychlé schnutí - ochrana povrchů MYTÍ POMOCÍ NANOTECHNOLOGIE čistota domova nanotechnologie ochrana povrchu rychlé schnutí antistatický MULTIFUNKČNÍ Multifunkční prostředek s alkoholem rychle čistí a ošetřuje ..
39,00Kč
Bez daně: 32,23Kč
SPONTEX MAGIC HALLO WITH SOAP Saponátové podušky na čištění nerezu, hliníku a skla 6ks
Obsah: 6ks Spontex Magic Hallo 6 Saponátových podušek. Na čištění nerezu, hliníku a skla. ocelová vlna (Steel wool) s obsahem mýdla (with soap) POUZE NAVLHČETE A PO POUŽITÍ NECHTE VYSCHNOUT. ..
25,00Kč
Bez daně: 20,66Kč
TENTO GIANT XL Kuchyňské utěrky dvouvrstvé 2role
Obsah: 2 role TENTO GIANT XL 45m +/- 5% 205 útržků 2 vrstvy 2 role GIANT XL = 11 rolí standard 100% CELULÓZA Použití: grilování, cyklistika, montáže, automobil, okenní tabule, sklo ..
74,00Kč
Bez daně: 61,16Kč
WINNI´S NATUREL MULTIUSO Univerzální čistič - rozprašovač 500ml
Obsah: 500ml Winni´s Naturel ECO NATURA malý dopad na životní prostředí pro sklo, křišťál a všechny omyvatelné povrchy hypoalergenní testováno pro niklované, cobaltové a chromové povrchy italská kvalita ze surovin rostlinného původu z obnovitelných zdrojů zcela biologicky ..
47,00Kč
Bez daně: 38,84Kč

Pokud jste nenašli Vámi požadovaný výrobek, můžete využít pro Vaše dotazy kontaktní formulář v sekci Kontaktujte nás.

Používá opensource systém OpenCart | Drogerie Domů CZ © 2018 | Jakub Havlíček