Koberce

Zobrazit: seznam (mobilní zobrazení) / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
AKYPO na strojní čištění koberců 1000ml
Obsah: 1000ml AKYPO nepěnivý čisticí přípravek na koberce, neutralizuje nepříjemné pachy, příjemně provoní Váš byt neutralizuje pachy provoní byt čistí má sníženou pěnivost a je určen zejména pro strojní čištění koberců odstraňuje i běžné nečistoty z tvrdých povrchů - podlah, keram..
92,00Kč
Bez daně: 76,03Kč
Dr. BECKMANN ORIGINAL Žlučové mýdlo 100g
Obsah: 100g Žlučové mýdlo: Vybrané suroviny s kontrolovaným původem. Neobsahuje barviva, parfém ani konzervační látky. 99% biologicky rozložitelné. Original Dr. Beckmann ® Žlučové mýdlo Biologický odstraňovač skvrn Také pro čalounění a koberce Odstraňuje všechny skv..
64,90Kč
Bez daně: 53,64Kč
LARRIN KORALAN KONCENTRÁT PRO SNADNÉ A ŠETRNÉ POUŽITÍ SUCHÁ PĚNA Pro ruční čištění koberců a potahů 500ml
Obsah: 500ml EVROPSKÁ KVALITA LARRIN KORALAN Suchá pěna pro ruční čištění koberců a potahů KONCENTRÁT PRO SNADNÉ A ŠETRNÉ POUŽITÍ Pro ruční čištění koberců a potahů Oživuje barvy! SUCHÁ PĚNA POD STÁLOU KONTROLOU styl* OVĚŘENÁ KVALITA Použití: Před použitím KORALANU vysajte koberec. ..
49,00Kč
Bez daně: 40,50Kč
LARRIN KORALAN KONCENTRÁT S ODPĚŇOVAČEM PRO SNADNÉ A ŠETRNÉ POUŽITÍ ANTISTATICKÝ Pro strojní čištění koberců a potahů 500ml
Obsah: 500ml EVROPSKÁ KVALITA LARRIN KORALAN Pro strojní čištění koberců a potahů KONCENTRÁT S ODPĚŇOVAČEM Oživuje barvy - Přispívá k potlačení roztočů - Působí antistaticky Pro strojní čištění koberců a potahů Oživuje barvy! ANTISTATICKÝ KONCENTRÁT S ODPĚŇOVAČEM PRO SNADNÉ A ŠET..
49,00Kč
Bez daně: 40,50Kč
PERŠAN Čistič koberců a bytového textilu 300ml
Obsah: 300ml peršan Čistič koberců a bytového textilu Návod k použití: Peršan zřeďte teplou vodou v poměru 1:10 - 1:15. Připravený roztok použijte do pěnotvorného adaptéru na vysavač nebo ručně vytvořte pěnu, kterou vyčistěte textil nebo koberec předem zbavené prachu a po vyschnutí pečlivě vysajte vysavačem. ..
55,00Kč
Bez daně: 45,45Kč
PULIRAPID CASA S VŮNÍ KOLÍNSKÉ VODY Dezinfekční čistič se čpavkem a alkoholem 1,5L
Obsah: 1,5L Čisticí prostředek s vůní kolínské vody. Vůně kolínské vody BEZ OPLACHOVÁNÍ Na podlahy, kachličky, lakovaný nábytek, lamináty, nerez, smalt, keramiku, sklo, umělou kůži, koberce. Použití: Na zašlou špínu: Nalijte malou dávku koncentrátu na tampón nebo houbu a třete. Při běžném z..
74,00Kč
Bez daně: 61,16Kč

Vážený zákazníku,
omlouváme se, ale Vámi požadované zboží "PULIRAPID CASA S VŮNÍ KOLÍNSKÉ VODY Dezinfekční čistič se čpavkem a alkoholem 1,5L" není v tuto chvíli dostupné.

Pokud si přejete být informován emailem o naskladnění této konkrétní položky na naši prodejnu, aktivujte si hlídacího psa, který bude čekat na naskladnění za Vás. Jakmile bude zboží dostupné, donese Vám o tom zprávu emailem.

Zadejte prosím svou emailovou adresu:

Hlídací pes

SANYTOL DEZINFEKCE UNIVERZÁLNÍ Dezinfekce a čistota VŠECHNY POVRCHY GRAPEFRUITOVÁ VŮNĚ Rozprašovač 500ml
Obsah: 500ml SANYTOL díky svému trojímu účinku* dezinfikuje všechny materiály a plochy a ničí 99,9% mikrobů. Odstraňuje kromě jiného: Herpes, virus Influenza A H1N1, dále organizmy Pseudomonas aeuruginosa, Staphylococcus aureus, Enterococcus hirae, Escherichia coli, Candida albicans a Aspergillus Niger, ... B..
89,90Kč
Bez daně: 74,30Kč
TEP ANTISTATIC PĚNIVÝ Aktivní pěna na koberce a na čalounění 500ml
Obsah: 500ml PĚNIVÝ ANTISTATIC Tep aktivní pěna NA KOBERCE a na čalounění DOKONALÁ HYGIENA V DOMÁCNOSTI NIČÍ ROZTOČE TEP - stop roztočům přípravek na tepování koberců a čalouněných souprav pěnivý s antistatickou přísadou obsahuje účinnou látku (insekticid), která ničí ..
56,00Kč
Bez daně: 46,28Kč
TEPUR Ekologický čisticí prostředek na koberce taška 0,75kg
Obsah: 0,75kg Sypká vlhká směs na čištění koberců, čalouněného nábytku,  bytových textilií, autopotahů apod. Vlastnosti: Čistí bez použití vody Ekologicky nezávadný Pro všechny druhy koberců Zabraňuje nadměrnému provlhnutí Vykazuje antistatický účinek Prodlužuje životnost kob..
122,00Kč
Bez daně: 100,83Kč

Vážený zákazníku,
omlouváme se, ale Vámi požadované zboží "TEPUR Ekologický čisticí prostředek na koberce taška 0,75kg" není v tuto chvíli dostupné.

Pokud si přejete být informován emailem o naskladnění této konkrétní položky na naši prodejnu, aktivujte si hlídacího psa, který bude čekat na naskladnění za Vás. Jakmile bude zboží dostupné, donese Vám o tom zprávu emailem.

Zadejte prosím svou emailovou adresu:

Hlídací pes

TEPUR Ekologický čisticí prostředek na koberce taška 1,5kg
Obsah: 1,5kg Sypká vlhká směs na čištění koberců, čalouněného nábytku,  bytových textilií, autopotahů apod. Vlastnosti: Čistí bez použití vody Ekologicky nezávadný Pro všechny druhy koberců Zabraňuje nadměrnému provlhnutí Vykazuje antistatický účinek Prodlužuje životnost kobe..
229,00Kč
Bez daně: 189,26Kč

Vážený zákazníku,
omlouváme se, ale Vámi požadované zboží "TEPUR Ekologický čisticí prostředek na koberce taška 1,5kg" není v tuto chvíli dostupné.

Pokud si přejete být informován emailem o naskladnění této konkrétní položky na naši prodejnu, aktivujte si hlídacího psa, který bude čekat na naskladnění za Vás. Jakmile bude zboží dostupné, donese Vám o tom zprávu emailem.

Zadejte prosím svou emailovou adresu:

Hlídací pes

TERON Ex Nízkopěnivý přípravek pro strojní čištění koberců a potahových látek 480ml
Obsah: 480ml ExTeron - nízkopěnivý přípravek pro strojní čištění koberců a potahových látek pro strojní čištění koberců a potahových látek svěží vůně silný účinek DOPORUČUJE eta - tady je doma Dávkování: podle stupně znečištění a druhu textilie: 3-15ml ExTeronu na 1L vody teplé 25 až 4..
51,00Kč
Bez daně: 42,15Kč
TERON Šampon pro ruční čištění koberců a potahových látek 480ml
Obsah: 480ml Teron - šampon pro ruční čištění koberců a potahových látek pro ruční čištění koberců a potahových látek svěží vůně silný účinek Návod k použití: Na koberec nebo potahovou látku zbavenou prachu nanášejte přípravek ředěný 1:20 vlažnou vodou. K aplikaci použijte houbu, tepovač nebo pěn..
47,00Kč
Bez daně: 38,84Kč

Pokud jste nenašli Vámi požadovaný výrobek, můžete využít pro Vaše dotazy kontaktní formulář v sekci Kontaktujte nás.

Používá opensource systém OpenCart | Drogerie Domů CZ © 2018 | Jakub Havlíček