Podlahy

Upřesnit hledání

Zobrazit: seznam (mobilní zobrazení) / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
AJAX ACTIVE SODA VŮNĚ GRAPEFRUIT-MANDARINKA Pro všechny povrchy 1L
Obsah: 1L Čistící prostředek pro domácnost. Nové složení s aktivní sodou a dvojitou účinností tornáda. Odstraňuje zaschlou špínu bez drhnutí a oplachování. TORNÁDO SVĚŽESTI. Užívejte si vůni čistoty, která vydrží. Vhodný na dlažbu, obklady v koupelnách a kuchyních. Tornáda čistoty a svěžesti (Tornado OF CLEAN AND ..
65,00Kč
Bez daně: 53,72Kč
AJAX ACTIVE SODA VŮNĚ POMERANČ-LIMETKA Pro všechny povrchy 1L
Obsah: 1L Čistící prostředek pro domácnost. Nové složení s aktivní sodou a dvojitou účinností tornáda. Odstraňuje zaschlou špínu bez drhnutí či oplachování. TORNÁDO SVĚŽESTI. Užívejte si vůni čistoty, která vydrží. Vhodný na dlažbu, obklady v koupelnách a kuchyních. Tornáda čistoty a svěžesti (Tornado OF CLEAN AND..
65,00Kč
Bez daně: 53,72Kč
AJAX AUTHENTIC VŮNĚ OLIVOVÉ MÝDLO Ultra-odmašťovač 1L
Obsah: 1L Multifunkční čistící prostředek pro domácnost. Objevte vysoce efektní odmašťovací účinky Ajax Authentic. Perfektně vyčistí všechny nečistoty bez nutnosti drhnutí a oplachování. Užívejte si svěžesti Alepského mýdla, která vydrží. Vhodný na dlažbu v koupelnách a kuchyních. Alepské mýdlo (ALEP SOAP*) ..
65,00Kč
Bez daně: 53,72Kč
AJAX FLORAL FIESTA VŮNĚ KONVALINKY Pro všechny povrchy 1L
Obsah: 1L Čistič povrchů v domácnosti. Objevte rozdíl Ajaxu Spring Flowers svěží vůně čistoty i následující den! VÍCE SVĚŽESTI, PRO DELŠÍ ČAS. Ajax Spring Flowers s jeho unikátní svěžestí, aktivujícící se vzduchem, uvolňuje svojí květinovou vůni nepřetržitě po dobu více než 24 hodin - jako květina. ČISTOTA, KTERÁ ZÁŘÍ. Či..
65,00Kč
Bez daně: 53,72Kč
AJAX FLORAL FIESTA VŮNĚ KVĚT ŠEŘÍKU Pro všechny povrchy 1L
Obsah: 1L Čistič povrchů v domácnosti. Objevte rozdíl Ajaxu Lilac Breeze svěží vůně čistoty i následující den!  VÍCE SVĚŽESTI, PRO DELŠÍ ČAS. Ajax Lilac Breeze s jeho unikátní svěžestí, aktivujícící se vzduchem, uvolňuje svojí květinovou vůni nepřetržitě po dobu více než 24 hodin - jako květina. ČISTOTA, KTERÁ ZÁŘÍ. ..
65,00Kč
Bez daně: 53,72Kč
AJAX FLORAL FIESTA VŮNĚ TULIPÁN-LIČI Pro všechny povrchy 1L
Obsah: 1L Čistič povrchů v domácnosti. Objevte rozdíly ve výrobcích Ajax Tulip Liči: Svěží vůně i další den!  VÍCE SVĚŽESTI PO DELŠÍ DOBU. Ajax Tulipán a Liči se díky unikátní svěžestí se šíří vzduchem po dobu více než 24 hodin - stejně jako květiny. ZÁŘIVÁ ČISTOTA. Čistí do hloubky a zanechává povrchy zářivě čisté b..
65,00Kč
Bez daně: 53,72Kč
AJAX FLORAL FIESTA VŮNĚ VLČÍ MÁK Pro všechny povrchy 1L
Obsah: 1L Čistič povrchů v domácnosti. Objevte rozdíl Ajaxu Red Flowers svěží vůně čistoty dokonce i následující den!  VÍCE SVĚŽESTI, PRO DELŠÍ ČAS. Ajax Red Flowers s jeho unikátní svěžestí, aktivujícící se vzduchem, uvolňuje svojí květinovou vůni nepřetržitě po dobu více než 24 hodin - jako květina. ČISTOTA, KTERÁ ..
65,00Kč
Bez daně: 53,72Kč
AJAX MARSEILLE VŮNĚ MARSEILLSKÉ MÝDLO Pro všechny povrchy 1L
Obsah: 1L Čistící prostředek. NOVÝ AJAX MASEILLE - pro všechny omyvatelné povrchy, včetně lakovaného dřeva*. MAXIMÁLNÍ ÚČINEK pro dokonalou čistotu a třpytivý lesk. MINIMÁLNÍ NÁMAHA, žádné drhnutí, žádné oplachování. Také pro lakované dřevo (Also for varnished wood) Maximální účinek - minimální námaha (MAXIM..
65,00Kč
Bez daně: 53,72Kč

Vážený zákazníku,
omlouváme se, ale Vámi požadované zboží "AJAX MARSEILLE VŮNĚ MARSEILLSKÉ MÝDLO Pro všechny povrchy 1L" není v tuto chvíli dostupné.

Pokud si přejete být informován emailem o naskladnění této konkrétní položky na naši prodejnu, aktivujte si hlídacího psa, který bude čekat na naskladnění za Vás. Jakmile bude zboží dostupné, donese Vám o tom zprávu emailem.

Zadejte prosím svou emailovou adresu:

Hlídací pes

AKYPO na strojní čištění koberců 1000ml
Obsah: 1000ml AKYPO nepěnivý čisticí přípravek na koberce, neutralizuje nepříjemné pachy, příjemně provoní Váš byt neutralizuje pachy provoní byt čistí má sníženou pěnivost a je určen zejména pro strojní čištění koberců odstraňuje i běžné nečistoty z tvrdých povrchů - podlah, keram..
92,00Kč
Bez daně: 76,03Kč
ALEX BEZBARVÁ LEŠTĚNKA DŘEVO LAMINÁT Na všechny typy dřevěných a laminátových plovoucích podlah 750ml
Obsah: 750ml ALEX® bezbarvá leštěnka NA VŠECHNY TYPY DŘEVĚNÝCH A LAMINÁTOVÝCH PLOVOUCÍCH PODLAH. Obsahuje včelí vosk pro ochranu podlahy. Zpomaluje stárnutí podlahy způsobené namáháním a vlhkostí. Před použitím musí být podlaha i používané pomůcky dokonale čisté. BEZBARVÁ LEŠTĚNKA: LEŠTÍ – vytváří dlouhodobý..
99,00Kč
Bez daně: 81,82Kč
ALEX ČISTIČ+LEŠTĚNKA 2v1 DLAŽBA LINOLEUM S citrónovou vůní 750ml
Obsah: 750ml ALEX® 2v1 velmi účinně odstraňuje nečistotu ze všech typů studených ploch a zároveň jim dodává lesk, který se snadno a pohodlně obnovuje. Je vhodný na čištění a péči o dlažbu, linoleum, kameninu, mramor, korek, syntetické podlahy. Má protiskluzový účinek, rychle schne a nezanechává stopy. Má příjemnou citróno..
99,00Kč
Bez daně: 81,82Kč
ALEX ČISTIČ+LEŠTĚNKA 2v1 DŘEVO PARKETY S kokosovým mýdlem 750ml
Obsah: 750ml ALEX® 2v1 s kokosovým mýdlem velmi účinně čistí všechny typy dřevěných lakovaných a dýhovaných voskovaných podlah, parket a prken a zároveň jim dodává lesk, který se snadno a pohodlně při každém použití obnovuje. Má protiskluzový účinek, rychle schne a nezanechává stopy. ŘADA NA DŘEVĚNÝ NÁBYTEK, ..
99,00Kč
Bez daně: 81,82Kč
ALEX MÝDLOVÝ ČISTIČ DLAŽBA LINOLEUM S citrónovou vůní 750ml
Obsah: 750ml ALEX® mýdlový čistič s citrónovou vůní velmi účinně čistí všechny tyty studených ploch jako je například dlažba, linoleum, kamenina, mramor, korek, syntetické podlahy apod. Díky přírodní péči zachovává povrchům jejich přirozený vzhled a zanechává velmi příjemnou vůni. Mýdlový čistič ALEX® rychle schne a ..
99,00Kč
Bez daně: 81,82Kč
ALEX MÝDLOVÝ ČISTIČ DŘEVO PARKETY S kokosovým mýdlem 750ml
Obsah: 750ml ALEX® mýdlový čistič na dřevo s kokosovým mýdlem velmi rychle a účinně čistí a ošetřuje všechny typy dřevěných povrchů. Zachovává jejich přirozený vzhled a zanechává příjemnou vůni. Může se použít na všechny druhy lakovaných i leštěných povrchů (parkety, nábytek, skříně, dveře, rámy) a to venkovních i vn..
99,00Kč
Bez daně: 81,82Kč
ALEX OCHRANNÝ ČISTIČ DŘEVO PARKETY EXTRA OCHRANA S kokosovým mýdlem 750ml
Obsah: 750ml ALEX® ochranný čistič Protection EXTRA PRO VŠECHNY TYPY DŘEVĚNÝCH PODLAH. Ideální na ušlechtilý nábytek a dokonce i na neleštěné dřevo, dveře, okna, skříně a dřevěné plochy obecně. ALEX® PROTECTION EXTRA čistí a chrání podlahy včetně těch choulostivých. Impregnace vytváří na povrchu ochranu před vlhkostí a sk..
99,00Kč
Bez daně: 81,82Kč
BISTROL LEŠTÍ & KONZERVUJE Samolešticí vosková emulze 500ml
Obsah: 500ml Samoleštící vosková emulze bistrol® BISTROL® se používá k leštění a konzervaci nesavých podlahových krytin (linolea, různých druhů dlaždic, lamina, přírodního i umělého kamene, lakovaného dřeva, PVC). BISTROL® dodává ošetřeným povrchům hedvábný lesk. SAMOLEŠTÍCÍ VOSKOVÁ EMULZE Lakované dřevo..
66,00Kč
Bez daně: 54,55Kč
CIF BRILLIANCE (FLOWER COCKTAIL) KVĚTINOVÝ KOKTEJL Pro čisté a zářivě lesklé podlahy a ostatní omyvatelné povrchy 1L
Obsah: 1L CIF BRILLIANCE čisticí přípravek na podlahy, laminát a omyvatelné povrchy. Díky "Brilliance Plus" technologii zanechává Cif povrchy jedinečně lesklé. BRILLIANCE TECHNOLOGY NÁVOD K POUŽITÍ: Ředěný: Nalijte 3 víčka Cif Brilliance do 5 litrů vody. Povrch poté neoplachujte. Neředěný: Nalijte Ci..
59,00Kč
Bez daně: 48,76Kč
CIF BRILLIANCE (GREEN LEMON & GINGER) ZELENÝ CITRON & ZÁZVOR Na podlahy a omyvatelné plochy, intenzivně lesklé plochy 1L
Obsah: 1L CIF BRILLIANCE čisticí přípravek na podlahy, laminát a omyvatelné povrchy. BRILLIANCE PLUS TECHNOLOGY Na podlahy a omyvatelné povrchy Intenzivně lesklé plochy Díky "Brilliance Plus" technologii zanechává Cif povrchy jedninečně lesklé. NÁVOD K POUŽITÍ: Ředěný: Nalijte 3 víčka Cif..
59,00Kč
Bez daně: 48,76Kč
CIF BRILLIANCE OCEAN Pro čisté a zářivě lesklé podlahy a ostatní omyvatelné povrchy 1L
Obsah: 1L CIF BRILLIANCE čisticí přípravek na podlahy, laminát a omyvatelné povrchy. BRILLIANCE PLUS TECHNOLOGY Díky "Brilliance Plus" technologii zanechává Cif povrchy jedinečně lesklé. NÁVOD NA POUŽITÍ: Ředěný: Nalijte 3 víčka Cif Brilliance do 5 litrů vody. Povrch poté neoplachujte. Neředěný: ..
59,00Kč
Bez daně: 48,76Kč
Dr. DEVIL UNIVERSAL HYGIENICKÁ ČISTOTA S OBSAHEM ALKOHOLU (HYGIENIC WITH ALCOHOL) Univerzální čisticí prostředek 1000ml
Obsah: 1000ml Hygienic Univerzální čisticí prostředek s alkoholem pro hygienickou čistotu a intenzivní svěží vůní. Odstraní veškerou mastnotu i nečistoty a zanechá všechny omyvatelné povrchy čisté a zářivě lesklé. Dávkujte dle níže uvedených obrázků. HYGIENICKÁ ČISTOTA s obsahem alkoholu (HYGIENIC with alcohol..
45,00Kč
Bez daně: 37,19Kč

Vážený zákazníku,
omlouváme se, ale Vámi požadované zboží "Dr. DEVIL UNIVERSAL HYGIENICKÁ ČISTOTA S OBSAHEM ALKOHOLU (HYGIENIC WITH ALCOHOL) Univerzální čisticí prostředek 1000ml" není v tuto chvíli dostupné.

Pokud si přejete být informován emailem o naskladnění této konkrétní položky na naši prodejnu, aktivujte si hlídacího psa, který bude čekat na naskladnění za Vás. Jakmile bude zboží dostupné, donese Vám o tom zprávu emailem.

Zadejte prosím svou emailovou adresu:

Hlídací pes

Dr. DEVIL UNIVERSAL MARSEILSKÉ MÝDLO LEVANDULE (MARSEILLE SOAP LAVENDER) Univerzální čisticí prostředek 1000ml
Obsah: 1000ml Marseille soap lavender Univerzální čisticí prostředek s marseillským mýdlem a intenzivní svěží levandulovou vůní. Odstraní veškerou mastnotu i nečistoty a zanechá všechny omyvatelné plochy čisté a zářivě lesklé. Dávkujte dle níže uvedených obrázků. MARSEILSKÉ mýdlo - levandule (MARSEILLE soap - ..
45,00Kč
Bez daně: 37,19Kč

Vážený zákazníku,
omlouváme se, ale Vámi požadované zboží "Dr. DEVIL UNIVERSAL MARSEILSKÉ MÝDLO LEVANDULE (MARSEILLE SOAP LAVENDER) Univerzální čisticí prostředek 1000ml" není v tuto chvíli dostupné.

Pokud si přejete být informován emailem o naskladnění této konkrétní položky na naši prodejnu, aktivujte si hlídacího psa, který bude čekat na naskladnění za Vás. Jakmile bude zboží dostupné, donese Vám o tom zprávu emailem.

Zadejte prosím svou emailovou adresu:

Hlídací pes

Dr. DEVIL UNIVERSAL MARSEISKÉ MÝDLO (MARSEILLE SOAP) Univerzální čisticí prostředek 1000ml
Obsah: 1000ml Marseille soap Univerzální čisticí prostředek s marseillským mýdlem a intenzivní svěží vůní. Odstraní veškerou mastnotu i nečistoty a zanechá všechny omyvatelné plochy čisté a zářivě lesklé. Dávkujte dle níže uvedených obrázků. MARSEILSKÉ mýdlo (MARSEILLE soap) s marseillským mýdlem U..
45,00Kč
Bez daně: 37,19Kč
Dr. DEVIL UNIVERSAL MAXIMÁLNÍ ZÁŘIVOST BRILIANTU (BRILLIANT MAX) Univerzální čisticí prostředek 1000ml
Obsah: 1000ml Brilliant Max Univerzální čisticí prostředek s přídavkem speciální složky pro maximální lesk a intenzivní svěží vůní. Odstraní veškerou mastnotu i nečistoty a zanechá všechny omyvatelné povrchy čisté a zářivě lesklé. Dávkujte dle níže uvedených obrázků. MAXIMÁLNÍ ZÁŘIVOST BRILIANTU (BRILLIANT MAX..
45,00Kč
Bez daně: 37,19Kč

Vážený zákazníku,
omlouváme se, ale Vámi požadované zboží "Dr. DEVIL UNIVERSAL MAXIMÁLNÍ ZÁŘIVOST BRILIANTU (BRILLIANT MAX) Univerzální čisticí prostředek 1000ml" není v tuto chvíli dostupné.

Pokud si přejete být informován emailem o naskladnění této konkrétní položky na naši prodejnu, aktivujte si hlídacího psa, který bude čekat na naskladnění za Vás. Jakmile bude zboží dostupné, donese Vám o tom zprávu emailem.

Zadejte prosím svou emailovou adresu:

Hlídací pes

FIXINELA PLUS NA SILNOU ŠPÍNU na velmi znečištěné plochy 500ml
Obsah: 500ml fixinela plus na silnou špínu ZVÝŠENÁ ÚČINNOST na velmi znečištěné plochy TESTOVANÉ NA 100% KVALITU Čisticí prostředek na silně znečištěné plochy se zvýšenou účinností • odstraňuje zastaralou špínu, mastnotu a jiné usazeniny • rozpouští usazeniny vodního a močového ka..
40,00Kč
Bez daně: 33,06Kč
FROSCH ecological UNIVERSAL CLEANER ORANGE Univerzální pomerančový čistič 750ml
Obsah: 750ml Univerzální pomerančový čistič Účinně čistí a rozpouští mastnotu díky výtažkům z pomerančové kůry Čistí silou přírody (Cleaning with the power of nature) ORIGINÁLNÍ NĚMECKÁ KVALITA (ORIGINAL GERMAN QUALITY) FROSCH PŘEDSTAVUJE IDEÁLNÍ KOMBINACI DŮKLADNÉHO ČISTÍCÍHO ÚČINKU ..
55,00Kč
Bez daně: 45,45Kč
FROSCH ecological UNIVERSAL pH NEUTRAL Univerzální čistič - pH neutrální 750ml
Obsah: 750ml Univerzální čistič - pH neutrální Důkladně čistí všechny povrchy a současně je šetrný k pokožce Čistí silou přírody (Cleaning with the power of nature) ORIGINÁLNÍ NĚMECKÁ KVALITA (ORIGINAL GERMAN QUALITY) Použití: Účinně čistí a ošetřuje podlahy i všechny omyvatelné ..
59,00Kč
Bez daně: 48,76Kč
FROSCH LAVENDEL Univerzální čistič LEVANDULE 1000ml
Obsah: 1000ml Frosch® univerzální čistič levandule. Vlastnosti: Hygienická čistota pro většinu omyvatelných povrchů a podlah v domácnosti. Účinné a hygienické odstranění špíny a mastnoty beze zbytků díky složkám s levandulí. Eliminuje nepříjemné pachy a dodává domovu příjemnou levandulovou vůni. Frosch® Unive..
59,00Kč
Bez daně: 48,76Kč
LARRIN ČISTIČ CHLORAKTIV EXTRA SILNÝ S BĚLICÍ PŘÍSADOU Odstraňuje skvrny, pachy, organické nečistoty, mastnotu 750ml
Obsah: 750ml EVROPSKÁ KVALITA EXTRA SILNÝ! S BĚLICÍ PŘÍSADOU ODSTRAŇUJE SKVRNY, PACHY, ORGANICKÉ NEČISTOTY, MASTNOTU ČISTÍ: PODLAHY, KUCHYNĚ, KOUPELNY, WC, DLAŽDIČKY... LARRIN CHLORAKTIV všestranný čisticí prostředek pro celý dům a domácnost obsahuje aktivní bělicí přísadu ..
47,00Kč
Bez daně: 38,84Kč
MR. PROPER ČISTIČ PODLAH (ROSE) RŮŽE žádné stopy nečistot 1L
Obsah: 1L MR. PROPER UNIVERZÁLNÍ ČISTICÍ PROSTŘEDEK 1L Na podlahy a velké plochy. BEZPEČNÉ pH Dávkování: Pro mytí velkých ploch a podlah dávkujte 2 vršky (30ml + 30ml) na kbelík teplé vody (5L). Pro čištění menších ploch nebo obkladaček naneste potřebné množství na houbičku a setřete. Spotř..
79,00Kč
Bez daně: 65,29Kč
Obsah: 1L MR. PROPER UNIVERZÁLNÍ ČISTICÍ PROSTŘEDEK 1L se svěží vůní doporučeno Ambi pur (with the freshness recommended* by Ambi pur) SVĚŽEST BAVLNY (COTTON FRESH) Na podlahy a velké plochy. Dávkování: Pro mytí velkých ploch a podlah dávkujte 2 vršky (30ml + 30ml) na kbelík teplé&nb..
79,00Kč
Bez daně: 65,29Kč
MR. PROPER with the freshness recommended* by Ambi pur (LEVANDER TRANQUILLITY) KLID LEVANDULE 1L
Obsah: 1L MR. PROPER UNIVERZÁLNÍ ČISTICÍ PROSTŘEDEK 1L se svěží vůní doporučeno Ambi pur (with the freshness recommended* by Ambi pur) KLID LEVANDULE (LEVANDER TRANQUILLITY) Na podlahy a velké plochy. Dávkování: Pro mytí velkých ploch a podlah dávkujte 2 vršky (30ml + 30ml) na kbelík tepl..
79,00Kč
Bez daně: 65,29Kč
MYJETO EXTRA Odmašťovací a čisticí prostředek na silně znečištěné podlahy 1000ml
Obsah: 1000ml Odmašťovací a čistící prostředek na silně znečištěné podlahy, mramor, dlažbu, teraso, parkety, linoleum. Rychle a snadno rozpouští všechny druhy nečistot, zvláště mastných, odstraňuje zaschlé a znečištěné zbytky vosků a jiných prostředků z podlahových krytin. Druchema® Odmašťovací a čistící pro..
79,00Kč
Bez daně: 65,29Kč
PRONTO 5 v 1 ČISTIČ NA DŘEVO Účinné složení pro čištění dřevěných podlah a nábytku 750ml
Obsah: 750ml PRONTO 5 V 1 ČISTIČ NA DŘEVO má účinné složení, které: Čistí. Odstraňuje prach. Zvlhčuje. Osvěžuje. Ošetřuje. Na dřevěné podlahy a nábytek s povrchovou úpravou a celistvým povrchem. Návod k použití: Rozmíchejte 2 víčka přípravku v 5L vody. Nanášejte pomocí h..
109,00Kč
Bez daně: 90,08Kč
PRONTO 5 v 1 ČISTIČ NA KAMENNÉ POVRCHY Zanechává svěží vůni 750ml
Obsah: 750ml PRONTO 5 v 1 ČISTIČ NA KAMENNÉ POVRCHY (terakota, mramor, žula, teraso, jiné citlivé dlažby). Čistí. Odstraňuje prach. Oživuje. Osvěžuje. Ošetřuje. Na mramor, žulu, teraso a jiné citlivé dlažby. ZANECHÁVÁ SVĚŽÍ VŮNI Návod pro použití: Rozmíche..
109,00Kč
Bez daně: 90,08Kč
PRONTO 5 v 1 ČISTIČ NA LINOLEUM A PVC Zanechává svěží vůni 750ml
Obsah: 750ml PRONTO 5 V 1 ČISTIČ NA LINOLEUM A PVC. Čistí. Odstraňuje prach. Oživuje. Osvěžuje. Ošetřuje. Pro linoleum, pryskyřice a jiné citlivé celistvé povrchy. Návod pro použití: Rozmíchejte 2 víčka přípravku v 5L vody. Nanášejte na celistvé povrchy pomocí houbičky, hadru..
109,00Kč
Bez daně: 90,08Kč
PULIRAPID CASA S VŮNÍ BÍLÉHO MUŠKÁTU Tekutý čistič se čpavkem a alkoholem s hygienizujícím účinkem 1,5l
Obsah: 1,5L PULIRAPID CASA S vůní bílého muškátu S vůní bílého muškátu Bez oplachování! Pulirapid Casa je nový čisticí prostředek ideální pro dokonalou hygienu všech domácích omyvatelných povrchů. Čistí, odmašťuje a zanechává příjemnou a přetrvávající vůni bílého muškátu. Není třeba oplachovat. Dík..
74,00Kč
Bez daně: 61,16Kč

Vážený zákazníku,
omlouváme se, ale Vámi požadované zboží "PULIRAPID CASA S VŮNÍ BÍLÉHO MUŠKÁTU Tekutý čistič se čpavkem a alkoholem s hygienizujícím účinkem 1,5l" není v tuto chvíli dostupné.

Pokud si přejete být informován emailem o naskladnění této konkrétní položky na naši prodejnu, aktivujte si hlídacího psa, který bude čekat na naskladnění za Vás. Jakmile bude zboží dostupné, donese Vám o tom zprávu emailem.

Zadejte prosím svou emailovou adresu:

Hlídací pes

PULIRAPID CASA S VŮNÍ CITRUSOVÉHO OVOCE Tekutý čistič se čpavkem a alkoholem s hygienizujícím účinkem 1,5l
Obsah: 1,5L PULIRAPID CASA Tekutý čistič se čpavkem a alkoholem s hygienizujícím účinkem S vůní citrusových plodů S vůní citrusových plodů Bez oplachování! Pulirapid Casa je nový čisticí prostředek ideální pro dokonalou hygienu všech domácích omyvatelných povrchů. Čistí, odmašťuje a zanec..
74,00Kč
Bez daně: 61,16Kč

Vážený zákazníku,
omlouváme se, ale Vámi požadované zboží "PULIRAPID CASA S VŮNÍ CITRUSOVÉHO OVOCE Tekutý čistič se čpavkem a alkoholem s hygienizujícím účinkem 1,5l" není v tuto chvíli dostupné.

Pokud si přejete být informován emailem o naskladnění této konkrétní položky na naši prodejnu, aktivujte si hlídacího psa, který bude čekat na naskladnění za Vás. Jakmile bude zboží dostupné, donese Vám o tom zprávu emailem.

Zadejte prosím svou emailovou adresu:

Hlídací pes

PULIRAPID CASA S VŮNÍ KOLÍNSKÉ VODY Dezinfekční čistič se čpavkem a alkoholem 1,5L
Obsah: 1,5L Čisticí prostředek s vůní kolínské vody. Vůně kolínské vody BEZ OPLACHOVÁNÍ Na podlahy, kachličky, lakovaný nábytek, lamináty, nerez, smalt, keramiku, sklo, umělou kůži, koberce. Použití: Na zašlou špínu: Nalijte malou dávku koncentrátu na tampón nebo houbu a třete. Při běžném z..
74,00Kč
Bez daně: 61,16Kč

Vážený zákazníku,
omlouváme se, ale Vámi požadované zboží "PULIRAPID CASA S VŮNÍ KOLÍNSKÉ VODY Dezinfekční čistič se čpavkem a alkoholem 1,5L" není v tuto chvíli dostupné.

Pokud si přejete být informován emailem o naskladnění této konkrétní položky na naši prodejnu, aktivujte si hlídacího psa, který bude čekat na naskladnění za Vás. Jakmile bude zboží dostupné, donese Vám o tom zprávu emailem.

Zadejte prosím svou emailovou adresu:

Hlídací pes

REAL CREME SPECIAL SKLOKERAMIKA AKRYLÁT INDUKCE Šetrný univerzální krém 500g
Obsah: 500g REAL CREME - šetrný univerzální krém Tekutý  čisticí krém Proč Real? Protože čistí! čistota domova vyčistí a nepoškrábe Šetrný krém určený k čištění sklokeramických a indukčních desek, akrylátových van a dalších citlivých povrchů v domácnosti. Obsahuje speciální plastové abra..
36,00Kč
Bez daně: 29,75Kč
REAL GREEN CLEAN PODLAHY Mycí prostředek na všechny druhy podlah a omyvatelných povrchů 1kg
Obsah: 1kg Real green clean PODLAHY Kombinace vysoké čisticí síly a zároveň šetrnosti k přírodě i k čištěným povrchům. Mycí prostředek na všechny druhy podlah a omyvatelných povrchů. vhodný na dlažbu, laminát, dřevo, linoleum, plast i nerez šetrně vyčistí a zanechá lesk beze šmouh obsahuje anti..
65,00Kč
Bez daně: 53,72Kč

Pokud jste nenašli Vámi požadovaný výrobek, můžete využít pro Vaše dotazy kontaktní formulář v sekci Kontaktujte nás.

Používá opensource systém OpenCart | Drogerie Domů CZ © 2018 | Jakub Havlíček