Grily, krby, trouby

Zobrazit: seznam (mobilní zobrazení) / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
DRANA S VŮNÍ CITRUSŮ Na nádobí a trouby 500ml
Obsah: 500ml DRANA® ČISTICÍ PROSTŘEDEK NA NÁDOBÍ A TROUBY Drana® NOVĚ s vůní CITRUSŮ NA NÁDOBÍ A TROUBY Návod k použití: K čištění nerezového a smaltovaného nádobí, pečících trub, vařičů a varného skla. Do čištěné nádoby vstříkněte otvorem tolik přípravku, aby hladina pokryla znečištěné míst..
66,00Kč
Bez daně: 54,55Kč
GRILPUR Čistič trub a grilů - sprej 500ml
Obsah: 500ml Grilpur speciální čisticí prostředek na odstraňování organických připálenin (tuků a pokrmů) z pečicích trub a grilů • odstraňuje mastnotu • uvolňuje připáleniny extra silný Čistič trub a grilů Návod na použití: Přípravek naneste na znečištěné místo, nechte působit 20 minut (p..
56,00Kč
Bez daně: 46,28Kč
IDEÁL NA TROUBY Vysoce účinný mycí prostředek na odstraňování tuků a připálenin 250ml
Obsah: 250ml IDEÁL® na čištění sporáků, pečících trub, grilů, nerezového a smaltovaného nádobí a varného skla. IDEÁL NA TROUBY vysoce účinný mycí prostředek na odstraňování tuků a připálenin POMÁHÁ a ŠETŘÍ Použití: Nanést na houbičku a potřít povrch, nechat asi 20 minut. Vyčištěné plochy op..
36,00Kč
Bez daně: 29,75Kč
KRBÍK Čistič krbových skel a grilů - sprej 450ml
Obsah: 450ml KRBÍK Čistič krbových skel a grilů.  Účinný prostředek na odmašťování a čištění lehkého povlaku sazí, mastnoty a dehtu ze skleněných dvířek kamen a krbů. Vhodný k odstranění mastných a zašlých nečistot z povrchu grilů a jeho příslušenství. KRBÍK Čistič krbových skel a grilů Použití: N..
79,00Kč
Bez daně: 65,29Kč
MEFISTO NA KRBOVÁ SKLA - ČISTIČ KRBOVÝCH SKEL, KRBOVÉHO NÁŘADÍ A GRILŮ S vůní červeného pomeranče 500ml
Obsah: 500ml MEFISTO® Na krbová skla | ČISTIČ KRBOVÝCH SKEL, KRBOVÉHO NÁŘADÍ A GRILŮ Přípravek na odstranění sazí a mastných nečistot z povrchu skel dvířek krbových kamen a prosklených vložek krbů. Lze použít k odstranění sazí a mastných připečených nečistot z krbového nářadí nebo součástí grilu, keramických obkladů, ..
121,00Kč
Bez daně: 100,00Kč
NANO EFEKT Čistič koupelna - sprej 500ml
Obsah: 500ml čistič Koupelna NANO EFEKT - vhodný na akrylátové vany dlouhodobá čistota snadná údržba vysoký lesk Tekutý čisticí přípravek pro Vaši koupelnu odstraňuje usazeniny, rez a vodní kámen ze všech povrchů včetně akrylátových van a sprchových koutů. Díky technologii NANO EFEKT prostředek z..
59,00Kč
Bez daně: 48,76Kč
NANO EFEKT Čistič kuchyně - sprej 500ml
Obsah: 500ml čistič Kuchyně NANO EFEKT dlouhodobá čistota snadná údržba vysoký lesk Tekutý alkalický přípravek na odstranění mastnoty ze všech povrchů a omyvatelných ploch v kuchyni. Odstraňuje připálený tuk z trub a grilů. Díky technologii NANOEFEKT vytváří ochranný film po prvním použití. Pravi..
59,00Kč
Bez daně: 48,76Kč
PE-PO KOMINÍČEK Chemický odstraňovač sazí 70g (5 x 14g)
Obsah: 70g (5 x 14g) KOMINÍČEK - chemický odstraňovač sazí. Kominíček zlepší hospodárnost provozu kamen a kotlů. Návod k použití: Jeden nebo dva uzavřené sáčky KOMINÍČKA (podle stupně zanesení) vložte na rozžhavené topivo v dostatečně roztopených kamnech. V případě potřeby postup zopakujte. Je vhodné aplikovat i ..
49,00Kč
Bez daně: 40,50Kč

Vážený zákazníku,
omlouváme se, ale Vámi požadované zboží "PE-PO KOMINÍČEK Chemický odstraňovač sazí 70g (5 x 14g)" není v tuto chvíli dostupné.

Pokud si přejete být informován emailem o naskladnění této konkrétní položky na naši prodejnu, aktivujte si hlídacího psa, který bude čekat na naskladnění za Vás. Jakmile bude zboží dostupné, donese Vám o tom zprávu emailem.

Zadejte prosím svou emailovou adresu:

Hlídací pes

REAL ODMAŠŤOVAČ & KUCHYNĚ - AKTIVNÍ PĚNA - sprej 550g
Obsah: 550g Real odmašťovač & kuchyně - AKTIVNÍ PĚNA SILNÝ čisticí účinek ŠETRNÝ na všechny povrchy voňavý úklid beze šmouh na mastnotu, připáleniny a usazené nečistoty KDEKOLIV Použití: Pěnovací trysku nasměrujte k čištěnému povrchu. Nastříkejte na znečištěnou plochu, nechte krátc..
54,00Kč
Bez daně: 44,63Kč
SGRASSA & BRILLA Koncentrovaný odmašťovací prostředek - citron 750ml
Obsah: 750ml Sgrassa® & Brilla Univerzální koncentrovaný odmašťovací prostředek, který odmašťuje a čistí kuchyňské trouby, dřezy, hrnce, kráječe, grily, obkládačky, pracovní plochy a podlahy. Doporučen i pro profesionální užití - např. na odstranění mastnoty z motorů, převodovek a dílen. Dávkování: Uzávěr dej..
84,00Kč
Bez daně: 69,42Kč

Pokud jste nenašli Vámi požadovaný výrobek, můžete využít pro Vaše dotazy kontaktní formulář v sekci Kontaktujte nás.

Používá opensource systém OpenCart | Drogerie Domů CZ © 2018 | Jakub Havlíček