Nerez

Zobrazit: seznam (mobilní zobrazení) / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
FIXINELA NA NEREZ A PLAST Čisticí pasta na nerezové nádobí, plastové rámy oken, plastové vany a plast obecně 200g
Obsah: 200g fixinela na nerez a plast čisticí pasta Na nerezové nádobí, plastové rámy oken, plastové vany a plast obecně Balení obsahuje houbu Na nerezové nádobí, plastové rámy oken, plastové vany a plast obecně. Součástí výrobku je houba. Návod na použití: Pomocí přiložené houby čistic..
32,00Kč
Bez daně: 26,45Kč
IDEÁL NA TROUBY Vysoce účinný mycí prostředek na odstraňování tuků a připálenin 250ml
Obsah: 250ml IDEÁL® na čištění sporáků, pečících trub, grilů, nerezového a smaltovaného nádobí a varného skla. IDEÁL NA TROUBY vysoce účinný mycí prostředek na odstraňování tuků a připálenin POMÁHÁ a ŠETŘÍ Použití: Nanést na houbičku a potřít povrch, nechat asi 20 minut. Vyčištěné plochy op..
36,00Kč
Bez daně: 29,75Kč
PULIRAPID EXTRA Odstraňuje vápenaté usazeniny - sprej 500ml
Obsah: 500ml PULIRAPID EXTRA Odstraňuje vodní kámen, špínu a rez. Určen: na nerez, sklo, plast, keramiku, mosaz a měď. Ideální na čištění vodovodních baterií, umyvadel, dřezu z nerezu, keramických van, sprchových koutů skleněných i plastových, sporáků, porcelánu i keramiky. Užití: otočte uzávěr do po..
59,90Kč
Bez daně: 49,50Kč
REAL GREEN CLEAN PODLAHY Mycí prostředek na všechny druhy podlah a omyvatelných povrchů 1kg
Obsah: 1kg Real green clean PODLAHY Kombinace vysoké čisticí síly a zároveň šetrnosti k přírodě i k čištěným povrchům. Mycí prostředek na všechny druhy podlah a omyvatelných povrchů. vhodný na dlažbu, laminát, dřevo, linoleum, plast i nerez šetrně vyčistí a zanechá lesk beze šmouh obsahuje anti..
65,00Kč
Bez daně: 53,72Kč
REAL ODMAŠŤOVAČ & KUCHYNĚ - AKTIVNÍ PĚNA - sprej 550g
Obsah: 550g Real odmašťovač & kuchyně - AKTIVNÍ PĚNA SILNÝ čisticí účinek ŠETRNÝ na všechny povrchy voňavý úklid beze šmouh na mastnotu, připáleniny a usazené nečistoty KDEKOLIV Použití: Pěnovací trysku nasměrujte k čištěnému povrchu. Nastříkejte na znečištěnou plochu, nechte krátc..
54,00Kč
Bez daně: 44,63Kč
REAL PLÍSNĚ MULTIFUNKČNÍ Čisticí sprej 550g
Obsah: 550g REAL PLÍSNĚ Ničí plísně, bakterie, viry, houby a kvasinky v celé domácnosti. Účinně odstraní zašlé skvrny i kuchyňskou mastnotu Čisticí sprej s bělicím a dezinfekčním účinkem. Povrchy zanechává lesknoucí a hygienicky čisté. Vyčistí i těžko dostupná místa: sprchové kouty, spáry, odpadkové ko..
51,00Kč
Bez daně: 42,15Kč
SPONTEX MAGIC HALLO WITH SOAP Saponátové podušky na čištění nerezu, hliníku a skla 6ks
Obsah: 6ks Spontex Magic Hallo 6 Saponátových podušek. Na čištění nerezu, hliníku a skla. ocelová vlna (Steel wool) s obsahem mýdla (with soap) POUZE NAVLHČETE A PO POUŽITÍ NECHTE VYSCHNOUT. ..
25,00Kč
Bez daně: 20,66Kč

Pokud jste nenašli Vámi požadovaný výrobek, můžete využít pro Vaše dotazy kontaktní formulář v sekci Kontaktujte nás.

Používá opensource systém OpenCart | Drogerie Domů CZ © 2018 | Jakub Havlíček