Plísně

Zobrazit: seznam (mobilní zobrazení) / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
CILLIT BANG EXTRA ÚČINNÝ ČISTIČ Na nečistoty a plísně sprej 750ml
Obsah: 750ml CILIT BANG EXTRA ÚČINNÝ ČISTIČ Na nečistoty a plísně ve spreji. Odstraňuje každodenní skvrny jako jsou zbytky čaje, kávy, vína, připálenou mastnotu, rez. Zanechá povrch čistý a lesklý. Odstraňuje plíseň. Perfektní na použití jak v kuchyni tak v koupelně. EFEKTIVNÍ NA VÍCE NEŽ 40 SKVRN EFEKTI..
79,00Kč
Bez daně: 65,29Kč
LARRIN PROTI PLÍSNI ! VYSOCE ÚČINNÝ SNADNO A RYCHLE ODSTRAŇUJE PLÍSEŇ, BĚLÍ SPÁRY, NIČÍ BAKTERIE, DESINFIKUJE Desinfekční čistič - sprej 500ml
Obsah: 500ml LARRIN PROTI PLÍSNI ! - DEZINFEKČNÍ ČISTIČ (S ROZPRAŠOVAČEM) Vhodný: pro likvidaci plísní na zdech, na dřevě, kolem kuchyňského zařízení, dřezů, umyvadel, van, sprchových koutů, bazénů, nádob na odpady, apod. Ošetřované plochy současně dezinfikuje, čistí a zbavuje bakterií. VYSOCE ÚČINNÝ EVR..
56,00Kč
Bez daně: 46,28Kč
REAL PLÍSNĚ MULTIFUNKČNÍ Čisticí sprej 550g
Obsah: 550g REAL PLÍSNĚ Ničí plísně, bakterie, viry, houby a kvasinky v celé domácnosti. Účinně odstraní zašlé skvrny i kuchyňskou mastnotu Čisticí sprej s bělicím a dezinfekčním účinkem. Povrchy zanechává lesknoucí a hygienicky čisté. Vyčistí i těžko dostupná místa: sprchové kouty, spáry, odpadkové ko..
51,00Kč
Bez daně: 42,15Kč
SANYTOL DEZINFEKCE ČISTIČ PODLAHY & PLOCHY VŮNĚ EUKALYPTU Odmašťuje a čistí 1L
Obsah: 1L SANYTOL DEZINFEKCE Trojí antibakteriální, fungicidní a virucidní účinek*. Odstraňuje: Herpes simplex (HSV), Salmonella typhimurium, Listeria monocytogenes,  Pseudomonas aeuruginosa, Staphylococcus aureus, Escherichia coli, chřipkový virus H7N1, virus prasečí chřipky A H1N1, Candida albicans a Aspergillus Ni..
85,00Kč
Bez daně: 70,25Kč
SANYTOL DEZINFEKCE UNIVERZÁLNÍ Dezinfekce a čistota VŠECHNY POVRCHY GRAPEFRUITOVÁ VŮNĚ Rozprašovač 500ml
Obsah: 500ml SANYTOL díky svému trojímu účinku* dezinfikuje všechny materiály a plochy a ničí 99,9% mikrobů. Odstraňuje kromě jiného: Herpes, virus Influenza A H1N1, dále organizmy Pseudomonas aeuruginosa, Staphylococcus aureus, Enterococcus hirae, Escherichia coli, Candida albicans a Aspergillus Niger, ... B..
89,90Kč
Bez daně: 74,30Kč
SAVO ORIGINAL DEZINFEKCE VODY A POVRCHŮ Č. 1 NA TRHU* Také na bazény 1L
Obsah: 1L SAVO Original - účinný přípravek na dezinfekci vody (bazény, studny) a povrchů. Spolehlivě likviduje bakterie (vč. Escherichia coli, Pseudomonas aeruginosa, Staphylococcus aureus), viry (včetně HIV a HVB), řasy a mikroskopické houby. Podlahy a plochy Studny a bazény WC Kuchyňské a hygie..
36,00Kč
Bez daně: 29,75Kč
SAVO ORIGINAL DEZINFEKCE VODY A POVRCHŮ Č. 1 NA TRHU* Také na bazény 5kg
Obsah: 5kg SAVO Original - účinný přípravek na dezinfekci vody (bazény, studny) a povrchů. Spolehlivě likviduje bakterie (vč. Escherichia coli, Pseudomonas aeruginosa, Staphylococcus aureus), viry (včetně HIV a HVB), řasy a mikroskopické houby. Podlahy a plochy Studny a bazény WC Kuchyňské a..
169,00Kč
Bez daně: 139,67Kč
SAVO PROTI PLÍSNÍM KOUPELNA S mechanickým rozprašovačem 500ml
Obsah: 500ml SAVO Proti plísním Koupelna - přípravek pro pravidelný úklid DEZINFEKČNÍ A BĚLÍCÍ S vůní Koupelna Okraje umyvadla, silikonová těsnění Místa kolem vany, spáry Sprchový kout Speciální tekutý přípravek ve spreji na odstranění plísní a kvasinek, které se mohou vytv..
99,00Kč
Bez daně: 81,82Kč
SAVO PROTI PLÍSNÍM Náhradní náplň 500ml
Obsah: 500ml OKAMŽITÝ ÚČINEK PROTI PLÍSNÍM NÁHRADNÍ NÁPLŇ č.1 na trhu Na stěny, omítky, podlahy Na okna, dřevo, plasty Okolo kuchyňské linky ​SAVO Proti plísním Kapalný přípravek ve spreji na odstranění plísní, řas, hub, lišejníků a kvasinek v celé domácnosti s okamžitým účinkem, ..
89,00Kč
Bez daně: 73,55Kč
SAVO PROTI PLÍSNÍM S mechanickým rozprašovačem 500ml
Obsah: 500ml OKAMŽITÝ ÚČINEK PROTI PLÍSNÍM Mechanický rozprašovač č.1 na trhu Na stěny, omítky, podlahy Na okna, dřevo, plasty Okolo kuchyňské linky ​SAVO Proti plísním Kapalný přípravek ve spreji na odstranění plísní, řas, hub, lišejníků a kvasinek v celé domácnosti s okamži..
99,00Kč
Bez daně: 81,82Kč

Pokud jste nenašli Vámi požadovaný výrobek, můžete využít pro Vaše dotazy kontaktní formulář v sekci Kontaktujte nás.

Používá opensource systém OpenCart | Drogerie Domů CZ © 2018 | Jakub Havlíček