Nábytek

Zobrazit: seznam (mobilní zobrazení) / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
ALEX ČISTIČ+LEŠTĚNKA 2v1 DŘEVO PARKETY S kokosovým mýdlem 750ml
Obsah: 750ml ALEX® 2v1 s kokosovým mýdlem velmi účinně čistí všechny typy dřevěných lakovaných a dýhovaných voskovaných podlah, parket a prken a zároveň jim dodává lesk, který se snadno a pohodlně při každém použití obnovuje. Má protiskluzový účinek, rychle schne a nezanechává stopy. ŘADA NA DŘEVĚNÝ NÁBYTEK, ..
99,00Kč
Bez daně: 81,82Kč
ALEX OCHRANNÝ ČISTIČ DŘEVO PARKETY EXTRA OCHRANA S kokosovým mýdlem 750ml
Obsah: 750ml ALEX® ochranný čistič Protection EXTRA PRO VŠECHNY TYPY DŘEVĚNÝCH PODLAH. Ideální na ušlechtilý nábytek a dokonce i na neleštěné dřevo, dveře, okna, skříně a dřevěné plochy obecně. ALEX® PROTECTION EXTRA čistí a chrání podlahy včetně těch choulostivých. Impregnace vytváří na povrchu ochranu před vlhkostí a sk..
99,00Kč
Bez daně: 81,82Kč
CIF BRILLIANCE OCEAN Pro čisté a zářivě lesklé podlahy a ostatní omyvatelné povrchy 1L
Obsah: 1L CIF BRILLIANCE čisticí přípravek na podlahy, laminát a omyvatelné povrchy. BRILLIANCE PLUS TECHNOLOGY Díky "Brilliance Plus" technologii zanechává Cif povrchy jedinečně lesklé. NÁVOD NA POUŽITÍ: Ředěný: Nalijte 3 víčka Cif Brilliance do 5 litrů vody. Povrch poté neoplachujte. Neředěný: ..
59,00Kč
Bez daně: 48,76Kč
DIAVA POLITURA Leštěnka na nábytek 200ml
Obsah. 200ml diava politura leštenka na nábytek TATRACHEMA TESTOVANÉ NA 100% KVALITU Obsahuje: nízkovorucí hydrogenovaný benzín (ES 265-185-4), petrolej nespecifikovaný (ES 265-184-9). Návod na použití: Diavu polituru nanést na nábytek a po uschnutí přeleštit flanelem. R10 Hořlavý. R..
36,00Kč
Bez daně: 29,75Kč
PRONTO 5 v 1 ČISTIČ NA DŘEVO Účinné složení pro čištění dřevěných podlah a nábytku 750ml
Obsah: 750ml PRONTO 5 V 1 ČISTIČ NA DŘEVO má účinné složení, které: Čistí. Odstraňuje prach. Zvlhčuje. Osvěžuje. Ošetřuje. Na dřevěné podlahy a nábytek s povrchovou úpravou a celistvým povrchem. Návod k použití: Rozmíchejte 2 víčka přípravku v 5L vody. Nanášejte pomocí h..
109,00Kč
Bez daně: 90,08Kč
PRONTO LEŠTĚNKA NA DŘEVO CLASSIC SPREJ (Furniture Polish) Čistí a chrání dřevo 250ml + 50ml ZDARMA
Obsah: 250ml + 50ml ZDARMA Pronto Classic. Jediný vzduchem hnaný čistič nábytku - snížený dopad na životní prostředí. JEDINÝ SPREJ NA NÁBYTEK V TECHOLOGII STLAČENÉHO VZDUCHU ŠETRNĚJŠÍ K ŽIVOTNÍMU PROSTŘEDÍ *Tento výrobek má sníženou koncentraci VOCs (organické těkavé látky), které přispívají ..
108,00Kč
Bez daně: 89,26Kč
PRONTO LEŠTICÍ KRÉM SE VČELÍM VOSKEM (Furniture Polish) Vyživuje a chrání dřevo 250ml
Obsah: 250ml Pronto krém se včelím voskem chrání dřevěné povrchy a pomáhá jim dlouhodobě udržet jejich přirozenou krásu a lesk. DODÁVÁ LESK VYŽIVUJE A CHRÁNÍ DŘEVO VČELÍ VOSK Návod pro použití: Před použitím protřepejte. Rovnoměrně rozetřete a vyleštěte čistým suchým hadrem. Nepoužívejte na ..
104,00Kč
Bez daně: 85,95Kč
PRONTO PROTI PRACHU NA VŠECHNY TYPY POVRCHŮ LIMETKA SPREJ (Multi-Surface Polish) 250ml
Obsah: 250ml Pronto proti prachu Limetka. Jediný vzduchem hnaný čistič nábytku - snížený dopad na živostí prostředí. JEDINÝ SPREJ NA NÁBYTEK V TECHNOLOGII STLAČENÉHO VZDUCHU ŠETRNĚJŠÍ K ŽIVOTNÍMU PROSTŘEDÍ *Tento výrobek má sníženou koncentraci COVs (organické těkavé látky), které přispívají ..
108,00Kč
Bez daně: 89,26Kč
PRONTO UBROUSKY NA VŠECHNY TYPY POVRCHŮ (Furniture Wipes Multi-Surface) Multifunkční ubrousky 25ks
Obsah: 25ks Pronto Multifunkční ubrousky jemně čistí a odstraňují prach z kovu, dřeva, skla a elektroniky (kromě plazmových/LCD obrazovek) a vytváří lesk beze šmouh. ČISTÍ A ODSTRAŇUJE PRACH Návod na použití: Vyjměte ubrousek ze sáčku a ten opět uzavřete, aby se zabránilo vysychání zbývajících ubrousků. Pro ..
95,00Kč
Bez daně: 78,51Kč
PULIRAPID CASA S VŮNÍ BÍLÉHO MUŠKÁTU Tekutý čistič se čpavkem a alkoholem s hygienizujícím účinkem 1,5l
Obsah: 1,5L PULIRAPID CASA S vůní bílého muškátu S vůní bílého muškátu Bez oplachování! Pulirapid Casa je nový čisticí prostředek ideální pro dokonalou hygienu všech domácích omyvatelných povrchů. Čistí, odmašťuje a zanechává příjemnou a přetrvávající vůni bílého muškátu. Není třeba oplachovat. Dík..
74,00Kč
Bez daně: 61,16Kč

Vážený zákazníku,
omlouváme se, ale Vámi požadované zboží "PULIRAPID CASA S VŮNÍ BÍLÉHO MUŠKÁTU Tekutý čistič se čpavkem a alkoholem s hygienizujícím účinkem 1,5l" není v tuto chvíli dostupné.

Pokud si přejete být informován emailem o naskladnění této konkrétní položky na naši prodejnu, aktivujte si hlídacího psa, který bude čekat na naskladnění za Vás. Jakmile bude zboží dostupné, donese Vám o tom zprávu emailem.

Zadejte prosím svou emailovou adresu:

Hlídací pes

PULIRAPID CASA S VŮNÍ CITRUSOVÉHO OVOCE Tekutý čistič se čpavkem a alkoholem s hygienizujícím účinkem 1,5l
Obsah: 1,5L PULIRAPID CASA Tekutý čistič se čpavkem a alkoholem s hygienizujícím účinkem S vůní citrusových plodů S vůní citrusových plodů Bez oplachování! Pulirapid Casa je nový čisticí prostředek ideální pro dokonalou hygienu všech domácích omyvatelných povrchů. Čistí, odmašťuje a zanec..
74,00Kč
Bez daně: 61,16Kč

Vážený zákazníku,
omlouváme se, ale Vámi požadované zboží "PULIRAPID CASA S VŮNÍ CITRUSOVÉHO OVOCE Tekutý čistič se čpavkem a alkoholem s hygienizujícím účinkem 1,5l" není v tuto chvíli dostupné.

Pokud si přejete být informován emailem o naskladnění této konkrétní položky na naši prodejnu, aktivujte si hlídacího psa, který bude čekat na naskladnění za Vás. Jakmile bude zboží dostupné, donese Vám o tom zprávu emailem.

Zadejte prosím svou emailovou adresu:

Hlídací pes

PULIRAPID CASA S VŮNÍ KOLÍNSKÉ VODY Dezinfekční čistič se čpavkem a alkoholem 1,5L
Obsah: 1,5L Čisticí prostředek s vůní kolínské vody. Vůně kolínské vody BEZ OPLACHOVÁNÍ Na podlahy, kachličky, lakovaný nábytek, lamináty, nerez, smalt, keramiku, sklo, umělou kůži, koberce. Použití: Na zašlou špínu: Nalijte malou dávku koncentrátu na tampón nebo houbu a třete. Při běžném z..
74,00Kč
Bez daně: 61,16Kč

Vážený zákazníku,
omlouváme se, ale Vámi požadované zboží "PULIRAPID CASA S VŮNÍ KOLÍNSKÉ VODY Dezinfekční čistič se čpavkem a alkoholem 1,5L" není v tuto chvíli dostupné.

Pokud si přejete být informován emailem o naskladnění této konkrétní položky na naši prodejnu, aktivujte si hlídacího psa, který bude čekat na naskladnění za Vás. Jakmile bude zboží dostupné, donese Vám o tom zprávu emailem.

Zadejte prosím svou emailovou adresu:

Hlídací pes

REAL CREME SPECIAL SKLOKERAMIKA AKRYLÁT INDUKCE Šetrný univerzální krém 500g
Obsah: 500g REAL CREME - šetrný univerzální krém Tekutý  čisticí krém Proč Real? Protože čistí! čistota domova vyčistí a nepoškrábe Šetrný krém určený k čištění sklokeramických a indukčních desek, akrylátových van a dalších citlivých povrchů v domácnosti. Obsahuje speciální plastové abra..
36,00Kč
Bez daně: 29,75Kč
REAL SKLA A TVRDÉ POVRCHY MULTIFUNKČNÍ sprej 500ml
Obsah: 500ml Real skla a povrchy zářivý lesk - antistatický - rychlé schnutí - ochrana povrchů MYTÍ POMOCÍ NANOTECHNOLOGIE čistota domova nanotechnologie ochrana povrchu rychlé schnutí antistatický MULTIFUNKČNÍ Multifunkční prostředek s alkoholem rychle čistí a ošetřuje ..
39,00Kč
Bez daně: 32,23Kč
SANYTOL DEZINFEKCE UNIVERZÁLNÍ Dezinfekce a čistota VŠECHNY POVRCHY GRAPEFRUITOVÁ VŮNĚ Rozprašovač 500ml
Obsah: 500ml SANYTOL díky svému trojímu účinku* dezinfikuje všechny materiály a plochy a ničí 99,9% mikrobů. Odstraňuje kromě jiného: Herpes, virus Influenza A H1N1, dále organizmy Pseudomonas aeuruginosa, Staphylococcus aureus, Enterococcus hirae, Escherichia coli, Candida albicans a Aspergillus Niger, ... B..
89,90Kč
Bez daně: 74,30Kč
TRIO LEŠTĚNKA NA NÁBYTEK SE SILIKONEM Oživuje vzhled nábytku 300ml
Obsah: 300ml Leštěnka na nábytek se silikonem. Čistící leštěnka na lakovaný a politurovaný nábytek, smaltované předměty apod. Oživuje povrchovou úpravu nábytku a chrání proti škodlivým vlivům prostředí. český výrobek trio OŽIVUJE VZHLED NÁBYTKU LEŠTĚNKA NA NÁBYTEK SE SILIKONEM Návod na použití: P..
49,00Kč
Bez daně: 40,50Kč

Pokud jste nenašli Vámi požadovaný výrobek, můžete využít pro Vaše dotazy kontaktní formulář v sekci Kontaktujte nás.

Používá opensource systém OpenCart | Drogerie Domů CZ © 2018 | Jakub Havlíček