Lednice, mrazáky

Zobrazit: seznam (mobilní zobrazení) / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
MEFISTO HYGIENICKÝ ČISTIČ LEDNIC A MRAZÁKŮ S VŮNÍ LEMON GRASS čistí, pohlcuje pachy 500ml
Obsah: 500ml ČISTIČ LEDNIC | ČISTÍ, POHLCUJE PACHY KVALITNÍ ČESKÝ VÝROBEK ​Je vysoce účinný mycí koncentrát určený pro hygienickou údržbu vnitřků ledniček, chladicích tašek, mrazáků apod. Zajišťuje důkladnou čistotu, omezuje růsty bakterií a plísní a odstraňuje pachy. Nepůsobí negativně na stárnutí mate..
121,00Kč
Bez daně: 100,00Kč

Vážený zákazníku,
omlouváme se, ale Vámi požadované zboží "MEFISTO HYGIENICKÝ ČISTIČ LEDNIC A MRAZÁKŮ S VŮNÍ LEMON GRASS čistí, pohlcuje pachy 500ml" není v tuto chvíli dostupné.

Pokud si přejete být informován emailem o naskladnění této konkrétní položky na naši prodejnu, aktivujte si hlídacího psa, který bude čekat na naskladnění za Vás. Jakmile bude zboží dostupné, donese Vám o tom zprávu emailem.

Zadejte prosím svou emailovou adresu:

Hlídací pes

SAVO PRIM UNIVERZÁLNÍ POUŽITÍ 6 v 1 DEZINFEKCE A ČISTOTA Květinová vůně Flower 1L
Obsah: 1L SAVO Prim účinně vyčistí a vydezinfikuje a dodá vašemu domovu nádech svěží čistoty. SAVO Prim je obzvlášť vhodné do domácností s malými dětmi a domácími zvířaty. Spolehlivě likviduje 99,9% bakterií (vč. E.coli, Stafylokoky, MRSA, Salmonely, Listérie...), virů (viry - žloutenky typu A, B, C; chřipky, neštovic, př..
42,00Kč
Bez daně: 34,71Kč
SAVO PRIM UNIVERZÁLNÍ POUŽITÍ 6 v 1 DEZINFEKCE A ČISTOTA Svěží vůně Fresh 1L
Obsah: 1L SAVO Prim účinně vyčistí a vydezinfikuje a dodá vašemu domovu nádech svěží čistoty. SAVO Prim je obzvlášť vhodné do domácností s malými dětmi a domácími zvířaty. Spolehlivě likviduje 99,9% bakterií (vč. E.coli, Stafylokoky, MRSA, Salmonely, Listérie...), virů (viry - žloutenky typu A, B, C; chřipky, neštovi..
42,00Kč
Bez daně: 34,71Kč

Pokud jste nenašli Vámi požadovaný výrobek, můžete využít pro Vaše dotazy kontaktní formulář v sekci Kontaktujte nás.

Používá opensource systém OpenCart | Drogerie Domů CZ © 2018 | Jakub Havlíček