ÚKLID

Upřesnit hledání

Zobrazit: seznam (mobilní zobrazení) / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
AJAX ACTIVE SODA VŮNĚ GRAPEFRUIT-MANDARINKA Pro všechny povrchy 1L
Obsah: 1L Čistící prostředek pro domácnost. Nové složení s aktivní sodou a dvojitou účinností tornáda. Odstraňuje zaschlou špínu bez drhnutí a oplachování. TORNÁDO SVĚŽESTI. Užívejte si vůni čistoty, která vydrží. Vhodný na dlažbu, obklady v koupelnách a kuchyních. Tornáda čistoty a svěžesti (Tornado OF CLEAN AND ..
65,00Kč
Bez daně: 53,72Kč
AJAX ACTIVE SODA VŮNĚ POMERANČ-LIMETKA Pro všechny povrchy 1L
Obsah: 1L Čistící prostředek pro domácnost. Nové složení s aktivní sodou a dvojitou účinností tornáda. Odstraňuje zaschlou špínu bez drhnutí či oplachování. TORNÁDO SVĚŽESTI. Užívejte si vůni čistoty, která vydrží. Vhodný na dlažbu, obklady v koupelnách a kuchyních. Tornáda čistoty a svěžesti (Tornado OF CLEAN AND..
65,00Kč
Bez daně: 53,72Kč
AJAX AUTHENTIC VŮNĚ OLIVOVÉ MÝDLO Ultra-odmašťovač 1L
Obsah: 1L Multifunkční čistící prostředek pro domácnost. Objevte vysoce efektní odmašťovací účinky Ajax Authentic. Perfektně vyčistí všechny nečistoty bez nutnosti drhnutí a oplachování. Užívejte si svěžesti Alepského mýdla, která vydrží. Vhodný na dlažbu v koupelnách a kuchyních. Alepské mýdlo (ALEP SOAP*) ..
65,00Kč
Bez daně: 53,72Kč
AJAX FLORAL FIESTA VŮNĚ KONVALINKY Pro všechny povrchy 1L
Obsah: 1L Čistič povrchů v domácnosti. Objevte rozdíl Ajaxu Spring Flowers svěží vůně čistoty i následující den! VÍCE SVĚŽESTI, PRO DELŠÍ ČAS. Ajax Spring Flowers s jeho unikátní svěžestí, aktivujícící se vzduchem, uvolňuje svojí květinovou vůni nepřetržitě po dobu více než 24 hodin - jako květina. ČISTOTA, KTERÁ ZÁŘÍ. Či..
65,00Kč
Bez daně: 53,72Kč
AJAX FLORAL FIESTA VŮNĚ KVĚT ŠEŘÍKU Pro všechny povrchy 1L
Obsah: 1L Čistič povrchů v domácnosti. Objevte rozdíl Ajaxu Lilac Breeze svěží vůně čistoty i následující den!  VÍCE SVĚŽESTI, PRO DELŠÍ ČAS. Ajax Lilac Breeze s jeho unikátní svěžestí, aktivujícící se vzduchem, uvolňuje svojí květinovou vůni nepřetržitě po dobu více než 24 hodin - jako květina. ČISTOTA, KTERÁ ZÁŘÍ. ..
65,00Kč
Bez daně: 53,72Kč
AJAX FLORAL FIESTA VŮNĚ TULIPÁN-LIČI Pro všechny povrchy 1L
Obsah: 1L Čistič povrchů v domácnosti. Objevte rozdíly ve výrobcích Ajax Tulip Liči: Svěží vůně i další den!  VÍCE SVĚŽESTI PO DELŠÍ DOBU. Ajax Tulipán a Liči se díky unikátní svěžestí se šíří vzduchem po dobu více než 24 hodin - stejně jako květiny. ZÁŘIVÁ ČISTOTA. Čistí do hloubky a zanechává povrchy zářivě čisté b..
65,00Kč
Bez daně: 53,72Kč
AJAX FLORAL FIESTA VŮNĚ VLČÍ MÁK Pro všechny povrchy 1L
Obsah: 1L Čistič povrchů v domácnosti. Objevte rozdíl Ajaxu Red Flowers svěží vůně čistoty dokonce i následující den!  VÍCE SVĚŽESTI, PRO DELŠÍ ČAS. Ajax Red Flowers s jeho unikátní svěžestí, aktivujícící se vzduchem, uvolňuje svojí květinovou vůni nepřetržitě po dobu více než 24 hodin - jako květina. ČISTOTA, KTERÁ ..
65,00Kč
Bez daně: 53,72Kč
AJAX MARSEILLE VŮNĚ MARSEILLSKÉ MÝDLO Pro všechny povrchy 1L
Obsah: 1L Čistící prostředek. NOVÝ AJAX MASEILLE - pro všechny omyvatelné povrchy, včetně lakovaného dřeva*. MAXIMÁLNÍ ÚČINEK pro dokonalou čistotu a třpytivý lesk. MINIMÁLNÍ NÁMAHA, žádné drhnutí, žádné oplachování. Také pro lakované dřevo (Also for varnished wood) Maximální účinek - minimální námaha (MAXIM..
65,00Kč
Bez daně: 53,72Kč

Vážený zákazníku,
omlouváme se, ale Vámi požadované zboží "AJAX MARSEILLE VŮNĚ MARSEILLSKÉ MÝDLO Pro všechny povrchy 1L" není v tuto chvíli dostupné.

Pokud si přejete být informován emailem o naskladnění této konkrétní položky na naši prodejnu, aktivujte si hlídacího psa, který bude čekat na naskladnění za Vás. Jakmile bude zboží dostupné, donese Vám o tom zprávu emailem.

Zadejte prosím svou emailovou adresu:

Hlídací pes

AKYPO na strojní čištění koberců 1000ml
Obsah: 1000ml AKYPO nepěnivý čisticí přípravek na koberce, neutralizuje nepříjemné pachy, příjemně provoní Váš byt neutralizuje pachy provoní byt čistí má sníženou pěnivost a je určen zejména pro strojní čištění koberců odstraňuje i běžné nečistoty z tvrdých povrchů - podlah, keram..
92,00Kč
Bez daně: 76,03Kč
ALEX BEZBARVÁ LEŠTĚNKA DŘEVO LAMINÁT Na všechny typy dřevěných a laminátových plovoucích podlah 750ml
Obsah: 750ml ALEX® bezbarvá leštěnka NA VŠECHNY TYPY DŘEVĚNÝCH A LAMINÁTOVÝCH PLOVOUCÍCH PODLAH. Obsahuje včelí vosk pro ochranu podlahy. Zpomaluje stárnutí podlahy způsobené namáháním a vlhkostí. Před použitím musí být podlaha i používané pomůcky dokonale čisté. BEZBARVÁ LEŠTĚNKA: LEŠTÍ – vytváří dlouhodobý..
99,00Kč
Bez daně: 81,82Kč
ALEX ČISTIČ+LEŠTĚNKA 2v1 DLAŽBA LINOLEUM S citrónovou vůní 750ml
Obsah: 750ml ALEX® 2v1 velmi účinně odstraňuje nečistotu ze všech typů studených ploch a zároveň jim dodává lesk, který se snadno a pohodlně obnovuje. Je vhodný na čištění a péči o dlažbu, linoleum, kameninu, mramor, korek, syntetické podlahy. Má protiskluzový účinek, rychle schne a nezanechává stopy. Má příjemnou citróno..
99,00Kč
Bez daně: 81,82Kč
ALEX ČISTIČ+LEŠTĚNKA 2v1 DŘEVO PARKETY S kokosovým mýdlem 750ml
Obsah: 750ml ALEX® 2v1 s kokosovým mýdlem velmi účinně čistí všechny typy dřevěných lakovaných a dýhovaných voskovaných podlah, parket a prken a zároveň jim dodává lesk, který se snadno a pohodlně při každém použití obnovuje. Má protiskluzový účinek, rychle schne a nezanechává stopy. ŘADA NA DŘEVĚNÝ NÁBYTEK, ..
99,00Kč
Bez daně: 81,82Kč
ALEX ČISTIČ+LEŠTĚNKA 2v1 LAMINÁTY PLOVOUCÍ PODLAHY S pomerančovým olejem 750ml
Obsah: 750ml ALEX® 2 v 1 s pomerančovým olejem velmi účinně čistí všechny druhy plovoucích laminátových, korkových i dřevěných podlah a zároveň jim dodává lesk, který se snadno a pohodlně při každém použití obnovuje. ALEX® 2 v 1 obsahuje protiskluzové složky, rychle schne a nezanechává stopy. ŘADA N..
99,00Kč
Bez daně: 81,82Kč
ALEX MÝDLOVÝ ČISTIČ DLAŽBA LINOLEUM S citrónovou vůní 750ml
Obsah: 750ml ALEX® mýdlový čistič s citrónovou vůní velmi účinně čistí všechny tyty studených ploch jako je například dlažba, linoleum, kamenina, mramor, korek, syntetické podlahy apod. Díky přírodní péči zachovává povrchům jejich přirozený vzhled a zanechává velmi příjemnou vůni. Mýdlový čistič ALEX® rychle schne a ..
99,00Kč
Bez daně: 81,82Kč
ALEX MÝDLOVÝ ČISTIČ DŘEVO PARKETY S kokosovým mýdlem 750ml
Obsah: 750ml ALEX® mýdlový čistič na dřevo s kokosovým mýdlem velmi rychle a účinně čistí a ošetřuje všechny typy dřevěných povrchů. Zachovává jejich přirozený vzhled a zanechává příjemnou vůni. Může se použít na všechny druhy lakovaných i leštěných povrchů (parkety, nábytek, skříně, dveře, rámy) a to venkovních i vn..
99,00Kč
Bez daně: 81,82Kč
ALEX OCHRANNÝ ČISTIČ DŘEVO PARKETY EXTRA OCHRANA S kokosovým mýdlem 750ml
Obsah: 750ml ALEX® ochranný čistič Protection EXTRA PRO VŠECHNY TYPY DŘEVĚNÝCH PODLAH. Ideální na ušlechtilý nábytek a dokonce i na neleštěné dřevo, dveře, okna, skříně a dřevěné plochy obecně. ALEX® PROTECTION EXTRA čistí a chrání podlahy včetně těch choulostivých. Impregnace vytváří na povrchu ochranu před vlhkostí a sk..
99,00Kč
Bez daně: 81,82Kč
AURON Vata k cídění stříbrných a zlatých předmětů 10g
Obsah: 10g Auron VATA K CÍDĚNÍ STŘÍBRNÝCH A ZLATÝCH PŘEDMĚTŮ Návod k použití: Dýchněte na předmět a poté ho kouskem odstřižené vaty vyciďte. Přeleštíte-li předmět čistým a suchým flanelem, docílíte vysokého lesku. Vata je napuštěna látkami, které spolehlivě odstraní nečistoty, aniž by jakkoliv narušily povrch samo..
29,00Kč
Bez daně: 23,97Kč
AVA MAX NA AKRYLÁTOVÉ VANY účinná a jemná - sprej 500ml
Obsah: 500ml AVA max ČISTIČ NA AKRYLÁTOVÉ VANY AVA max NA AKRYLÁTOVÉ VANY účinná a jemná  ČESKÝ VÝROBEK Návod k použití: Na čištěný povrch nastříkejte přiměřené množství přípravku, nechte krátce působit, popřípadě lehce rozetřete, důkladně opláchněte vodou. Postup je možné opakovat. ..
46,00Kč
Bez daně: 38,02Kč
BENZÍNOVÝ ČISTIČ 150ml
Obsah: 180ml Benzínový čistič je určen čištění kovových předmětů a textilií, lze použít do zapalovačů. Nedoporučuje se používat do benzínových vařičů a lamp na svícení! NEBEZPEČÍ. Vysoce hořlavá kapalina a páry. Při požití a vniknutí do dýchacích cest může způsobit smrt. Dráždí kůži. Může způsobit ospalost nebo závrat..
45,00Kč
Bez daně: 37,19Kč
BISTROL LEŠTÍ & KONZERVUJE Samolešticí vosková emulze 500ml
Obsah: 500ml Samoleštící vosková emulze bistrol® BISTROL® se používá k leštění a konzervaci nesavých podlahových krytin (linolea, různých druhů dlaždic, lamina, přírodního i umělého kamene, lakovaného dřeva, PVC). BISTROL® dodává ošetřeným povrchům hedvábný lesk. SAMOLEŠTÍCÍ VOSKOVÁ EMULZE Lakované dřevo..
66,00Kč
Bez daně: 54,55Kč
BREF KOUPELNA Tekutý čistič do koupelny účinný proti usazování vodního kamene - sprej 500ml
Obsah: 500ml Tekutý čistič do koupelny účinný proti usazování vodního kamene. Odstraňuje vodní kámen a vodní skvrny a navíc zajistí zářivý lesk ve vaší koupelně. Henkel Bref Koupelna Hygienická čistota (HYGIENIC • CLEANLINESS) Použití: jednoduché použití pomocí pěny a rozprašovače: Nastříkejte Br..
89,90Kč
Bez daně: 74,30Kč
BREF POWER Tekutý čistič s extra silou proti odolným nečistotám - sprej 500ml
Obsah: 500ml Tekutý čistič s extra silou proti odolným nečistotám. Výkonná receptura účinně odstraňuje vodní kámen, rez, zbytky mýdla a další nečistoty. Henkel Bref síla (Bref POWER) Pro sprchové kouty, vany a WC Použití: jednoduché použití pomocí pěny a rozprašovače: Nastříkejte Bref POWER na či..
89,90Kč
Bez daně: 74,30Kč
BREF WC 6x EFFECT POWER-GEL Na rez a skvrny 750ml
Obsah: 750ml Bref Power Gel NA REZ A SKVRNY vám nabízí 6 funkcí pro maximálně účinnou a kompletní péči o Vaše WC – dokonalé odstranění rzi, skvrn, vodního kamene a nečistot, desinfekci, svěžest a maximální čistotu i pod hladinou. Tento gel je mnohem hustší než běžné WC čističe a díky tomu přilne k povrchu WC mísy..
80,00Kč
Bez daně: 66,12Kč
BREF WC 6x EFFECT POWER-GEL Proti vodnímu kameni 750ml
Obsah: 750ml Bref Power Gel PROTI VODNÍMU KAMENI vám nabízí 6 funkcí pro maximálně účinnou a kompletní péči o vaše WC – dokonalé odstranění rzi, skvrn, vodního kamene a nečistot, desinfekci, svěžest a maximální čistotu i pod vodní hladinou. Tento gel je mnohem hustší než běžné WC čističe a díky tomu přilne k povrchu ..
80,00Kč
Bez daně: 66,12Kč
BREF WC 6x EFFECT POWER-GEL Total Protection 750ml
Obsah: 750ml Cena při 2ks BREF WC 6x EFFECT POWER-GEL Total Protection. Bref 6x Effect Power Gel Total Protection Vám nabízí maximálně účinnou a kompletní péči o Vaše WC-perfektní čistotu a vytvoření aktivního štítu, který chrání povrch Vaší toaletní mísy proti opětovnému usazení nečistot. Tento gel je mnohem hust..
80,00Kč
Bez daně: 66,12Kč
BREF WC DUO-AKTIV BOROVICE (PINE) Hygienický čistič + dlouhotrvající svěží vůně 60ml
Obsah: 60ml Bref Duo - Aktiv = hygienický čistič + dlouhotrvající svěží vůně. Bref WC Duo - Aktiv Pine ( Extra clean & fresh ) hygienická čistota ( hygiene ) fantastická svěžest  borovice ( freshness Pine ) Návod použití: Nasaďte náplň na košíček tak, aby zapadla. Zavěst..
59,90Kč
Bez daně: 49,50Kč
BREF WC DUO-AKTIV CITRON (LEMON) Hygienický čistič + dlouhotrvající svěží vůně 60ml
Obsah: 60ml Bref WC DUO-AKTIV Lemon Návod k použití: Nasaďte náplň na košíček tak, aby zapadla. Zavěste Bref Duo-Aktiv pod okraj WC-mísy. Vyberte prázdnou náplň a vyměňte ji za novou. Bref Duo-Aktiv = Hygienický čistič + dlouhotrvající svěží vůně. S2 Uchovávejte mimo dosah dětí. Obsah..
59,90Kč
Bez daně: 49,50Kč
BREF WC DUO-AKTIV LIMETKA A MÁTA (LIME & MINT) Hygienický čistič + dlouhotrvající svěží vůně 60ml
Obsah: 60ml Bref Duo - Aktiv = hygienický čistič + dlouhotrvající svěží vůně. Bref WC Duo - Aktiv Lime & Mint ( Extra clean & fresh ) hygienická čistota (hygiene) fantastická svěžest (freshness) Limetka a Máta (Lime & Mint) Návod použití: Nasaďte náplň na košíček tak, aby ..
59,90Kč
Bez daně: 49,50Kč

Vážený zákazníku,
omlouváme se, ale Vámi požadované zboží "BREF WC DUO-AKTIV LIMETKA A MÁTA (LIME & MINT) Hygienický čistič + dlouhotrvající svěží vůně 60ml" není v tuto chvíli dostupné.

Pokud si přejete být informován emailem o naskladnění této konkrétní položky na naši prodejnu, aktivujte si hlídacího psa, který bude čekat na naskladnění za Vás. Jakmile bude zboží dostupné, donese Vám o tom zprávu emailem.

Zadejte prosím svou emailovou adresu:

Hlídací pes

BREF WC DUO-AKTIV LOTUS & LEVANDULE (LOTUS & LAVENDER) Hygienický čistič + dlouhotrvající svěží vůně 60ml
Obsah: 60 ml BREF Duo – Aktiv = Hygienický čistič + dlouhotrvající svěží vůně. BREF WC EXTRA ČISTÉ A SVĚŽÍ (EXTRA CLEAN A FRESH) LOTUS A LEVANDULE (LOTUS A LAVENDER) DUO-AKTIV Hygiena (hygiene) Čerstvost (freshness) Návod k použití: 1. Nasaďte náplň na košíček tyk, aby ..
59,90Kč
Bez daně: 49,50Kč
BREF WC DUO-AKTIV OCEAN Hygienický čistič + dlouhotrvající svěží vůně 3x60ml
Obsah: 3x60ml Bref Duo Aktiv = Hygienický čistič + dlouhotrvající svěží vůně. Návod na použití: viz obrázek Vložte náplň na košíček tak, aby  zapadla. Zavěste Bref Duo - Aktiv pod okraj WC mísy. Vyjměte prázdnou náplň a vyměňte ji za novou. Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. Spotře..
96,00Kč
Bez daně: 79,34Kč
BREF WC DUO-AKTIV TROPIC Hygienický čistič + dlouhotrvající svěží vůně 60ml
Obsah: 60ml Bref Duo - Aktiv = hygienický čistič + dlouhotrvající svěží vůně. Bref WC Duo - Aktiv Tropic ( Extra clean & fresh ) hygienická čistota ( hygiene ) fantastická svěžest ( freshness ) Návod použití: Nasaďte náplň na košíček tak, aby zapadla. Zavěste Duo - Aktiv pod ..
59,90Kč
Bez daně: 49,50Kč
BREF WC POWER AKTIV 4 FUNCTION FORMULA CHLORINE POWER BALLS FRESH EUCALYPTUS Závěsný deoblok - kuličky 50g
Obsah: 50g Bref Power Aktiv =1. Dokonalá hygienická čistota 2. Dokonalá ochrana proti nečistotám 3. Dokonalá svěžest 4. Dokonalá čistící pěna. Bref WC Kuličky se sílou chlóru (Chlorine power balls) Svěží vůně eukalyptu (Fresh Eucalyptus) Aktivní síla + hygiena (POWER AKTIV + HYGIENE) 4 akti..
39,00Kč
Bez daně: 32,23Kč
BREF WC POWER AKTIV 4 FUNCTION FORMULA CHLORINE POWER BALLS Závěsný deoblok - kuličky 50g
Obsah: 50g Bref Power Aktiv = 1. Dokonalá hygienická čistota 2. Dokonalá ochrana proti nečistotám 3. Dokonalá svěžest 4. Dokonalá čistící pěna. Bref WC Kuličky se sílou chlóru (Chlorine power balls) Aktivní síla + hygiena (POWER AKTIV + HYGIENE) 4 aktivní složky (4 Function Formula ) Kvalit..
39,00Kč
Bez daně: 32,23Kč
BREF WC POWER AKTIV 4 FUNCTION FORMULA LEMON Závěsný deoblok - kuličky 50g
Obsah: 50g Bref Power Aktiv =1. Dokonalá čistota 2. Dokonalá ochrana proti vodnímu kameni 3. Dokonalá svěžest 4. Dokonalá čistící pěna. Bref WC Citrón (Lemon) Aktivní síla 4 funkčních složek (POWER AKTIV 4 Function Formula) Kvalita a odpovědnost společnosti Henkel (Quality & Responsibility He..
39,00Kč
Bez daně: 32,23Kč
BREF WC POWER AKTIV 4 FUNCTION FORMULA PINE FRESHNESS Závěsný deoblok - kuličky 51g
Obsah: 51g WC kuličky Bref power aktiv. Dokonalá čistota a ochrana proti vodnímu kameni s účinnou a svěží čistící pěnou. Bref WC Svěží vůně borovice (Pine Freshness) Aktivní síla 4 funkčních složek (POWER AKTIV 4 Function Formula) Kvalita a odpovědnost společnosti Henkel (Quality & Responsibi..
39,00Kč
Bez daně: 32,23Kč
BREF WC POWER AKTIV BOROVICE (PINE) Na vodní kámen, rez a nečistoty, svěžest a hygienická čistota 750ml
Obsah: 750ml Bref WC POWER AKTIV Pine - WC čistič, odtraňuje vodní kámen, rez a nečistoty, zanechává svěžest a hygienickou čistotu. PŘINÁŠÍ SVĚŽEST HYGIENICKOU ČISTOTU PŮSOBÍ PROTI USAZOVÁNÍ NEČISTOT JE SILNÝ V ODSTRAŇOVÁNÍ NEČISTOT S VŮNÍ BOROVICE Použití: Dávkujte čistič přímo pod o..
59,90Kč
Bez daně: 49,50Kč
BREF WC POWER AKTIV CITRON (LEMON) Na vodní kámen, rez a nečistoty, svěžest a hygienická čistota 750ml
Obsah: 750ml Bref WC čistič odstraňuje vodní kámen, rez a nečistoty, zanechává svěžest a hygienickou čistotu. Dávkujte čistič přímo pod okraj záchodové mísy. Nechte působit několik minut a poté spláchněte. V případě silného znečištění použijte WC kartáč. Záchodové prkénko, podlahu nebo povrchy citlivé na kyselinu oka..
59,90Kč
Bez daně: 49,50Kč
BREF WC POWER AKTIV OCEAN Na vodní kámen, rez a nečistoty, svěžest a hygienická čistota 750ml
Obsah: 750ml Bref WC POWER AKTIV čistič odstraňuje vodní kámen, rez a nečistoty, zanechává svěžest a hygienickou čistotu. Použití: Dávkujte čistič přímo pod okraj záchodové mísy. Nechte působit několik minut a poté spláchněte. V případě silného znečištění použijte WC kartáč. Záchodové prkénko, podlahu nebo povrchy cit..
59,90Kč
Bez daně: 49,50Kč
BREF WC POWER DESINFECTION CHLO (CHLORINE) EUCALYPTUS Dezinfekce, čistota, svěžest 750ml
Obsah: 750ml Bref  POWER DESINFECTION • tekutý dezinfekční WC čistič, efektivně odstraní urinální skvrny, odolné nečistoty a zaručí perfektní bělost a dezinfekci WC mísy s příjemnou vůní eukalyptu. DEZINFIKUJE ČISTÍ OSVĚŽUJE Použití: Dávkujte nezředěný čistič přímo pod okraj WC mísy . Pro do..
59,90Kč
Bez daně: 49,50Kč
BREF WC POWER DESINFECTION CHLOR (CHLORINE) Dezinfkce, čistota, svěžest 750ml
Obsah: 750ml Bref WC POWER DISINFECTION chlorine - tekutý dezinfekční WC čistič, který efektivně odstraní silné nečistoty a zaručí dokonalou bělost a dezinfekci WC mísy. DEZINFIKUJE ČISTÍ OSVĚŽUJE Použití: Dávkujte nezředěný čistič přímo pod okraj WC mísy. Pro dosažení dezinfekčního efektu necht..
59,90Kč
Bez daně: 49,50Kč

Pokud jste nenašli Vámi požadovaný výrobek, můžete využít pro Vaše dotazy kontaktní formulář v sekci Kontaktujte nás.

Používá opensource systém OpenCart | Drogerie Domů CZ © 2018 | Jakub Havlíček