Praní jemného prádla

Zobrazit: seznam (mobilní zobrazení) / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
CHANTE CLAIR MARSIGLIA LAVATRICE Koncentrovaný tekutý prací prostředek pro praní v automatické pračce 2100ml (30dávek)
Obsah: 2100ml = 30 dávek Lehký zpěv čistého kohouta (CHANTE CLAIR il GALLO del PULITO) Marseilles (Marsiglia) Automatická pračka (Lavatrice) NOVÉ VYLEPŠENÉ SLOŽENÍ STAČÍ JEN MÁLO (NUOVA FORMULA POTENZIATA NE BASTA MENO) DERMATOLIGICKY TESTOVÁNO (DERMATOLOGICAMENTE TESTATO) ÚČINKUJE I P..
189,00Kč
Bez daně: 156,20Kč
CHANTE CLAIR MARSIGLIA Tekuté Marseiské mýdlo na praní s vůní Marseilles 1L
Obsah: 1L = 18 praček Lehký zpěv čistého kohouta (CHANTE CLAIR il GALLO del PULITO) do pračky i pro ruční praní (in Lavatrice a Mano) Marseiské mýdlo na praní (Sapone da Bucato Marsiglia) 18 DÁVEK (18 LAVAGGE) s VŮNÍ MARSEILLES (al PROFUMO di MARSIGLIA) DERMATOLOGICKY TESTOVÁNO (DERMATOLOGI..
85,00Kč
Bez daně: 70,25Kč
CHANTE CLAIR MUSCHIO BIANCO LAVATRICE Koncentrovaný tekutý prací prostředek pro praní v automatické pračce 1820ml (30dávek)
Obsah: 1820ml = 30 dávek Lehký zpěv čistého kohouta (CHANTE CLAIR il GALLO del PULITO) BÍLÝ MOŠUS (MUSCHIO BIANCO) AUTOMATICKÁ PRAČKA (LAVATRICE) KONCENTROVANÉ SLOŽENÍ S ODMAŠŤOVAČI ZVLÁŠTĚ ODOLNÝCH SKVRN (FORMULA CONCENTRATA CON SGRASSATORE SPECIALE MACCHIE OSTINATE) DERMATOLIGICKY TESTOVÁN..
189,00Kč
Bez daně: 156,20Kč
CHANTE CLAIR MUSCHIO BIANCO Tekuté Marseiské mýdlo na praní s vůní bílého mošusu 1L
Obsah: 1L = 18 praček Lehký zpěv čistého kohouta (CHANTE CLAIR il GALLO del PULITO) do pračky i pro ruční praní (in Lavatrice a Mano) Marseiské mýdlo na praní (Sapone da Bucato Marsiglia) 18 DÁVEK (18 LAVAGGE) s VŮNÍ BÍLÉHO MOŠUSU (al PROFUMO di MUSCHIO BIANCO) DERMATOLOGICKY TESTOVÁNO (DER..
85,00Kč
Bez daně: 70,25Kč
JELEN Mýdlový prášek s optickými rozjasňovači - sypký (20 praček) 3kg
Obsah: 3kg JELEN obsahuje optické rozjasňovače, které zaručují bělost bílého prádla. JELEN je speciální prací prostředek vyrobený z hodnotných tukových surovin. Obsahuje klasické mýdlo umožňující šetrné praní. JELEN je mýdlový prací prostředek s optickými rozjasňovači určený pro bavlněné, lněné a barevné prádlo. N..
262,00Kč
Bez daně: 216,53Kč
JELEN Mýdlový prášek s optickými rozjasňovači - sypký BOX (4 pračky) 600g
Obsah: (4 pračky) 600g JELEN obsahuje optické rozjasňovače, které zaručují bělost bílého prádla. JELEN je speciální prací prostředek vyrobený z hodnotných tukových surovin. Obsahuje klasické mýdlo umožňující šetrné praní. JELEN je mýdlový prací prostředek s optickými rozjasňovači určený pro bavlněné, lněné a ..
42,00Kč
Bez daně: 34,71Kč
PERWOLL BRILLIANT COLOR LIMITED EDITION Speciální prací prostředek na barevné oblečení 2L
Obsah: 33 praček (2,0L) Speciální prací prostředek na barevné oblečení: Perwoll Brilliant Color s "Re-new Color" efektem zabraňuje vyblednutí a odstraňuje zašednutí barevných vláken. Barevné oblečení si déle udrží intenzivní a zářivou barvu jako novou. Upozornění: dodržujte pokyny výrobců textilií. Doporučujeme program na..
199,00Kč
Bez daně: 164,46Kč

Vážený zákazníku,
omlouváme se, ale Vámi požadované zboží "PERWOLL BRILLIANT COLOR LIMITED EDITION Speciální prací prostředek na barevné oblečení 2L" není v tuto chvíli dostupné.

Pokud si přejete být informován emailem o naskladnění této konkrétní položky na naši prodejnu, aktivujte si hlídacího psa, který bude čekat na naskladnění za Vás. Jakmile bude zboží dostupné, donese Vám o tom zprávu emailem.

Zadejte prosím svou emailovou adresu:

Hlídací pes

PERWOLL BRILLIANT COLOR RE-NEW COLOR EFFECT Speciální prací prostředek na barevné oblečení 2L
Obsah: 33 praček (2L) Speciální prací prostředek na barevné oblečení: Perwoll Brillant Color s "Re-new Color" efektem zabraňuje vyblednutí barev a odstraňuje zašednutí barevných vláken. Barevné oblečení si tak udrží intenzivnější a zářivou barvu jako novou. Upozornění: dodržujte pokyny výrobců textilií. Doporučujeme prací..
199,00Kč
Bez daně: 164,46Kč

Vážený zákazníku,
omlouváme se, ale Vámi požadované zboží "PERWOLL BRILLIANT COLOR RE-NEW COLOR EFFECT Speciální prací prostředek na barevné oblečení 2L" není v tuto chvíli dostupné.

Pokud si přejete být informován emailem o naskladnění této konkrétní položky na naši prodejnu, aktivujte si hlídacího psa, který bude čekat na naskladnění za Vás. Jakmile bude zboží dostupné, donese Vám o tom zprávu emailem.

Zadejte prosím svou emailovou adresu:

Hlídací pes

PERWOLL CARE BALSAM REPAIR EFFECT Speciální prací prostředek na oblečení vyrobené ze směsi vlny a hedvábí a jemné hedvábné prádlo 2L
Obsah: 33 praček (2L) *Speciální prací prostředek na oblečení vyrobené ze směsi vlny a hedvábí a jemné hedvábné prádlo. Perwoll Balsam s "Repair" efektem zesiluje vlákna a pomáhá navrátit Vašemu nošenému oblečení pružnost a jemnost. Upozornění: dodržujte pokyny výrobců textilií. Při praní v automatické pračce nastavte spe..
199,00Kč
Bez daně: 164,46Kč
PERWOLL SPORT & ACTIVE RE-FRESH EFFECT Speciální prací prostředek pro sportovní a outdoorové oblečení 2L
Obsah: 2L Perwol Sport & Active s osvěžujícím efektem – speciální prací prostředek pro sportovní a venkovní oblečení. Perwol Sport & Active s “Re-fresh” osvěžujícím efektem odstraňuje nepříjemné pachy a zanechává dlouhotrvající svěží vůni dokonce i během pohybu. Navíc zachovává vlastnosti funkčních a memb..
199,00Kč
Bez daně: 164,46Kč
WANSOU AROMATHERAPY MOUNTAIN SKY LONG LASTING & FRESHNESS FRAGRANCE Koncentrované gelové kapsle s příjemnou svěží vůní 20ks (600g)
Obsah: 20 x gelová kapsle (600g) Koncentrované gelové kapsle s příjemnou svěží vůní jsou vhodné pro všechny druhy praček. Díky speciálnímu složení perou velmi šetrně a nenaruší vlákna tkanin, prádlo zůstane hebké a snadněji se žehlí. Jsou účinné při všech teplotách a vyperou i silné zašpinění. V případě velmi odolných skv..
129,90Kč
Bez daně: 107,36Kč
WANSOU BELLE LESSIVE BALSAM & DELICATE FOR FEEL SOFTNESS jemný prací prostředek se svěží delikátní vůní na praní vlny a jemných tkanin 3L + WANSOU DOUBLE FRAGRANCE CHARMING ROMANCE COLOR YLANG YLANG Gelové kapsle 2x30g ZDARMA
Obsah: 3L WANSOU Belle lessive WANSOU Belle lessive balsam & delicate je jemný prací prostředek se svěží delikátní vůní na praní vlny a jemných tkanin. Šetrně vypere a vrátí vláknům původní měkkost a svěžest. Je vhodný pro všechny typy praček i na ruční praní. Dávkujte dle tabulky a dodržujte pokyny výrobců textil..
119,00Kč
Bez daně: 98,35Kč
WANSOU BELLE LESSIVE BALSAM & DELICATE WITH ALOE VERA jemný prací prostředek se svěží delikátní vůní na praní vlny a jemných tkanin (16praček) 1000ml
Obsah: 1000ml WANSOU Belle lessive balsam& delicate s přídavkem Aloe vera je jemný prací prostředek se svěží delikátní vůní na praní vlny a jemných tkanin. Šetrně vypere a vrátí vláknům původní měkkost a svěžest. Je vhodný pro všechny typy praček i na ruční praní. Dávkujte dle tabulky, dodržujte pokyny výrobců textili..
64,00Kč
Bez daně: 52,89Kč
WANSOU BELLE LESSIVE BALSAM & DELICATE WITH ALOE VERA jemný prací prostředek se svěží delikátní vůní na praní vlny a jemných tkanin 3L + WANSOU BELLE LESSIVE BALSAM & DELICATE WITH ALOE VERA Gelové kapsle 2x30g ZDARMA
Obsah: 3L WANSOU Belle lessive WANSOU Belle lessive balsam & delicate s přídavkem Aloe vera je jemný prací prostředek se svěží delikátní vůní na praní vlny a jemných tkanin. Šetrně vypere a vrátí vláknům původní měkkost a svěžest. Je vhodný pro všechny typy praček i na ruční praní. Dávkujte dle tabulky a dodržujte..
119,00Kč
Bez daně: 98,35Kč
WANSOU BELLE LESSIVE BLACK & DARK prací prostředek na praní černého a tmavého prádla 3L + WANSOU AROMATHERAPY MOUNTAIN SKY Gelové kapsle 2x30g ZDARMA
Obsah: 3L WANSOU Belle lessive WANSOU Belle lessive black & dark je prací prostředek na praní černého a tmavého prádla s přídavkem látky chránící stálost barev. Šetrně vypere a vrátí vláknům původní měkkost a svěžest. Je vhodný pro všechny typy praček i na ruční praní. Dávkujte dle tabulky a dodržujte pokyny výrob..
119,00Kč
Bez daně: 98,35Kč
WANSOU BELLE LESSIVE COLOR MIX SPECIAL COLOR FIX AGENT tekutý prací prostředek na praní různobarevného prádla s přídavkem látek, které chrání barvy před vyblednutím a obarvením (16praček) 1000ml
Obsah: 1000ml WANSOU Belle lessive color mix je tekutý prací prostředek na praní různobarevného prádla s přídavkem látek, které chrání barvy před vyblednutím a zabrání i jeho obarvení navzájem. Pere velmi šetrně, nenaruší vlákna, takže zabrání i ztrátě tvaru a prádlo bude jako nové. Je vhodný pro všechny typy praček i na ..
64,00Kč
Bez daně: 52,89Kč
WANSOU BELLE LESSIVE MODERN & COLOR FOR FASHION GOODS prací prostředek na praní moderních tkanin a barevného prádla s přídavkem látky na ochranu barev (16praček) 1000ml
Obsah: 1000ml WANSOU Belle lessive modern & color prací prostředek na praní moderních tkanin a barevného prádla s přídavkem látky na ochranu barev. Šetrně vypere a vrátí vláknům původní měkkost a svěžest. Je vhodný pro všechny typy praček i na ruční praní. Dávkujte dle tabulky. Pro moderní barvy (modern& c..
64,00Kč
Bez daně: 52,89Kč
WANSOU DOUBLE FRAGRANCE WITH ALOE VERA CEDARWOOD & LILY OF VALLEY Koncentrované gelové kapsle s výtažky Aloe Vera 20ks (600g)
Obsah: 20 x gelová kapsle (600g) Koncentrované gelové kapsle s výtažky Aloe Vera a harmonickou kombinací dvou vzájemně se doplňujících vůní cedrového dřeva a květů konvalinek jsou vhodné pro všechny druhy praček. Díky speciálnímu složení perou velmi šetrně a nenaruší vlákna tkanin, prádlo zůstane hebké a snadněji se žehlí..
129,90Kč
Bez daně: 107,36Kč
WOOLITE EXTRA DELICATE PROTECTION Tekutý prací prostředek na jemné prádlo (75praček) 4,5L
Obsah: (75praček) 4,5L Woolite Extra Delicate Protection OBNOVUJE JEMNOST (RENEWS SOFTNESS) POMÁHÁ PŘEDCHÁZET ŽMOLKOVÁNÍ + PLSTNATĚNÍ (HELPS PREVENT PILLINZ + FUZZ) 30°/40°/60° 75 praček Obnovuje jemnost a hebkost Vašeho vlněného a jemného prádla. Zároveň ho chrání před poškozením běhe..
286,00Kč
Bez daně: 236,36Kč

Pokud jste nenašli Vámi požadovaný výrobek, můžete využít pro Vaše dotazy kontaktní formulář v sekci Kontaktujte nás.

Používá opensource systém OpenCart | Drogerie Domů CZ © 2018 | Jakub Havlíček