Dětské prádlo - prací prostředky

Zobrazit: seznam (mobilní zobrazení) / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
BUPI BABY COLOR NA PRANÍ Tekutý prací prostředek pro děti a lidi s citlivou pokožkou 1,5L (20praček)
Obsah: 1,5L (20praček) BUPI® BABY Na praní tekutý prací prostředek pro děti a lidi s citlivou pokožkou na barevné prádlo (Color) bez fosfátů bez bělidel s parfémem bez alergenů Bupi BABY je speciální prací prostředek s obsahem mýdla určený k šetrnému praní barevného dětskéh..
99,00Kč
Bez daně: 81,82Kč
BUPI BABY SENSITIVE Aviváž 1,5L
Obsah: 1,5L BUPI® BABY Pro praní dětského a kojeneckého prádla (Sensitive) Koncentrát parfém bez alergenů Bupi BABY aviváž je koncentrovaný prostředek určený ke zjemnění prádla po praní. Obsahuje parfém bez alergenů, který snižuje riziko vzniku alergie. Přidejte aviváž do posledního máchání, po j..
95,00Kč
Bez daně: 78,51Kč
BUPI BABY SENSITIVE NA PRANÍ Tekutý prací prostředek pro děti a lidi s citlivou pokožkou 1,5L (20praček)
Obsah: 1,5L (20praček) BUPI® BABY Na praní tekutý prací prostředek pro děti a lidi s citlivou pokožkou na dětské a kojenecké prádlo (Sensitive) bez fosfátů bez bělidel s parfémem bez alergenů Bupi BABY je speciální prací prostředek s obsahem mýdla k šetrnému praní dětského ..
99,00Kč
Bez daně: 81,82Kč
BUPI BABY WHITE&COLOR Mýdlo na skvrny a na praní 180g
Obsah: 180g Bupi® BABY Mýdlo na skvrny a na praní bílé a barevné prádlo (white & color) nedráždí pokožku Použití: Na skvrny: naneste 2-3 vrstvy mýdla na skvrnu a mírně zaperte. Následně perte v pračce obvyklým způsobem. Na praní: pro ruční praní nebo praní v pračce mýdlo nastr..
25,00Kč
Bez daně: 20,66Kč

Pokud jste nenašli Vámi požadovaný výrobek, můžete využít pro Vaše dotazy kontaktní formulář v sekci Kontaktujte nás.

Používá opensource systém OpenCart | Drogerie Domů CZ © 2018 | Jakub Havlíček