Praní a bělení záclon

Zobrazit: seznam (mobilní zobrazení) / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
DATO OXI ENERGY Specialista na praní záclon 400g
Obsah: 400g dato - specialista na praní záclon Oxi ENERGY - DOKONALÁ BĚLOST Znamenité výsledky praní bez použití bělidla a speciálních solí na záclony Dokonalá bělost. Nyní už při praní na 30°C. Dokonalá bělost a čistota! Díky receptuře Oxi Energy Dato vybělí tak dokonale, že i zažlo..
69,90Kč
Bez daně: 57,77Kč
JASO SE ZJASŇUJÍCÍM EFEKTEM Prací prostředek na záclony a stálobarevné textilie 110g
Obsah: 110g JASO prací prostředek určený pro praní syntetických a bavlněných záclon a stálobarevných textilií. Je vhodný pro praní v automatických pračkách. Účinné prací složky zbavují záclony a textilie špíny, prachu, mastnoty, skvrn od nikotinu a zažloutlé barvy způsobené slunečním zářením. PRACÍ PROSTŘEDEK ..
23,00Kč
Bez daně: 19,01Kč

Vážený zákazníku,
omlouváme se, ale Vámi požadované zboží "JASO SE ZJASŇUJÍCÍM EFEKTEM Prací prostředek na záclony a stálobarevné textilie 110g" není v tuto chvíli dostupné.

Pokud si přejete být informován emailem o naskladnění této konkrétní položky na naši prodejnu, aktivujte si hlídacího psa, který bude čekat na naskladnění za Vás. Jakmile bude zboží dostupné, donese Vám o tom zprávu emailem.

Zadejte prosím svou emailovou adresu:

Hlídací pes

SAVO PEREX BĚLIDLO S VŮNÍ Květinová vůně Flower 1L
Obsah: 1L Savo Perex je parfémovaný přípravek pro předpírání a bělení bílého a stálobarevného prádla především v automatických pračkách. Účinně odstraní skvrny již ve fázi předpírky. Nepřekonatelné je při bělení polyesterových a bavlněných záclon. Pro bělost vašeho prádla Květinová vůně Flower Košile ..
49,00Kč
Bez daně: 40,50Kč
ŠKROB 3E EXTRA Přírodní tekutý škrob se speciálními přísadami 500ml
Obsah: 500ml Tekutý škrob 3E extra se speciálními přísadami, zabraňuje zažloutnutí prádla, usnadňuje žehlení, omezuje vznik elektrostatického náboje. Přírodní Škrob 3E® extra zabraňuje zažloutnutí prádla usnadňuje žehlení omezuje vznik elektrostatického náboje se speciálním..
43,00Kč
Bez daně: 35,54Kč
ŠKROB 3E PŘÍRODNÍ NA ZÁCLONY VŮNĚ LEVANDULE Přírodní ztekucený škrob s přísadou zjasňujících látek zvyšujících bělost naškrobených záclon 500ml
Obsah: 500ml Tekutý škrob 3E na záclony Přírodní ztekucený škrob s přísadou zjasňujících látek zvyšujících bělost naškrobených záclon. Chrání vlákno, omezuje žloutnutí záclon, snižuje jejich špinivost a usnadňuje následné odstranění nečistot. Parfémován příjemnou vůní levandule. přírodní na záclony ..
38,00Kč
Bez daně: 31,41Kč

Pokud jste nenašli Vámi požadovaný výrobek, můžete využít pro Vaše dotazy kontaktní formulář v sekci Kontaktujte nás.

Používá opensource systém OpenCart | Drogerie Domů CZ © 2018 | Jakub Havlíček