Namáčení prádla

Zobrazit: seznam (mobilní zobrazení) / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
JELEN Mýdlový prášek s optickými rozjasňovači - sypký (20 praček) 3kg
Obsah: 3kg JELEN obsahuje optické rozjasňovače, které zaručují bělost bílého prádla. JELEN je speciální prací prostředek vyrobený z hodnotných tukových surovin. Obsahuje klasické mýdlo umožňující šetrné praní. JELEN je mýdlový prací prostředek s optickými rozjasňovači určený pro bavlněné, lněné a barevné prádlo. N..
262,00Kč
Bez daně: 216,53Kč
JELEN Mýdlový prášek s optickými rozjasňovači - sypký BOX (4 pračky) 600g
Obsah: (4 pračky) 600g JELEN obsahuje optické rozjasňovače, které zaručují bělost bílého prádla. JELEN je speciální prací prostředek vyrobený z hodnotných tukových surovin. Obsahuje klasické mýdlo umožňující šetrné praní. JELEN je mýdlový prací prostředek s optickými rozjasňovači určený pro bavlněné, lněné a ..
42,00Kč
Bez daně: 34,71Kč
NAMO Bezfosfátový prostředek k namáčení prádla 600g
Obsah: 600g NAMO®  Bezfosfátový prostředek k namáčení prádla. Usnadňuje praní. Snižuje spotřebu pracích prostředků. Změkčuje vodu. NOVÉ namo Bezfosfátový prostředek k namáčení prádla ZVYŠUJE ÚČINNOST PRANÍ ZMĚKČUJE VODU ODSTRAŇUJE VODNÍ KÁMEN SNIŽUJE SPOTŘEBU PRACÍCH PROSTŘEDKŮ ..
29,00Kč
Bez daně: 23,97Kč

Vážený zákazníku,
omlouváme se, ale Vámi požadované zboží "NAMO Bezfosfátový prostředek k namáčení prádla 600g" není v tuto chvíli dostupné.

Pokud si přejete být informován emailem o naskladnění této konkrétní položky na naši prodejnu, aktivujte si hlídacího psa, který bude čekat na naskladnění za Vás. Jakmile bude zboží dostupné, donese Vám o tom zprávu emailem.

Zadejte prosím svou emailovou adresu:

Hlídací pes

ŽABKA NAMÁČECÍ, MYCÍ A ČISTICÍ PROSTŘEDEK Změkčuje vodu, rozpouští špínu, odmašťuje, myje 400g
Obsah: 400g ŽABKA NAMÁČECÍ, MYCÍ A ČISTÍCÍ PROSTŘEDEK Změkčuje vodu, rozpouští špínu. ZMĚKČUJE VODU A ROZPOUŠTÍ ŠPÍNU NA NAMÁČENÍ PRÁDLA I PŘEDPÍRKU URYCHLÍ PRANÍ, UŠETŘÍ ENERGII ODMAŠŤUJE A MYJE ČISTÍ UMYVADLA, VANY, KERAMICKÉ A SMALTOVANÉ POVRCHY, SKLO A NÁDOBÍ DÁVKOVÁNÍ: P..
29,00Kč
Bez daně: 23,97Kč

Pokud jste nenašli Vámi požadovaný výrobek, můžete využít pro Vaše dotazy kontaktní formulář v sekci Kontaktujte nás.

Používá opensource systém OpenCart | Drogerie Domů CZ © 2018 | Jakub Havlíček