Bělení prádla

Bělení prádla
Zobrazit: seznam (mobilní zobrazení) / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
DOMESTOS 24H PLUS ČERVENÁ SÍLA (RED POWER) Tekutý dezinfekční a čisticí přípravek na WC 750ml
Obsah: 750ml DOMESTOS 24 H* PLUS ČERVENÁ SÍLA (RED POWER)  - TEKUTÝ DEZINFEKČNÍ A ČISTÍCÍ PŘÍPRAVEK. ZABÍJÍ VŠECHNY ZNÁMÉ DRUHY BAKTERIÍ.* PŘI KAŽDODENNÍM POUŽITÍ CHRÁNÍ VYLEPŠENÉ  SLOŽENÍ S PATENTOVANOU TECHNOLOGIÍ  HYGIENE MOLECULES CELÝ DEN VÁS I VAŠI RODINU PŘED BAKTERIEMI UVOLNĚNÝMI Z TOA..
49,00Kč
Bez daně: 40,50Kč
DOMESTOS 24H PLUS SVĚŽEST BOROVICE (PINE FRESH) Dlouhotrvající ochrana (Long Lasting Protection) 750ml
Obsah: 750ml DOMESTOS 24 H* PLUS TEKUTÝ DEZINFEKČNÍ A ČISTICÍ PŘÍPRAVEK. ZABÍJÍ VŠECHNY ZNÁMÉ DRUHY BAKTERIÍ. *PŘI KAŽDODENNÍM POUŽITÍ CHRÁNÍ VYLEPŠENÉ SLOŽENÍ S PATENTOVANOU TECHNOLOGIÍ HYGIENE MOLECULES CELÝ DEN VÁS I VAŠI RODINU PŘED BAKTERIEMI UVOLNĚNÝMI Z TOALETY DO OVZDUŠÍ SPLÁCHNUTÍM. DÍKY VYLEPŠENÉMU SLOŽENÍ ..
49,00Kč
Bez daně: 40,50Kč
DOMESTOS 24H PLUS SVĚŽÍ CITRON (CITRUS FRESH) Tekutý dezinfekční a čisticí přípravek na WC 750ml
Obsah: 750ml DOMESTOS 24H PLUS SVĚŽÍ CITRON (CITRUS FRESH) Tekutý dezinfekční a čisticí přípravek, který zabíjí všechny druhy bakterií PŘI KAŽDODENNÍM POUŽITÍ CHRÁNÍ VYLEPŠENÉ  SLOŽENÍ S PATENTOVANOU TECHNOLOGIÍ  HYGIENE MOLECULES CELÝ DEN VÁS I VAŠI RODINU PŘED BAKTERIEMI UVOLNĚNÝMI Z TOALETY DO O..
49,00Kč
Bez daně: 40,50Kč
DOMESTOS 24H PLUS SVĚŽÍ OCEÁN (ATLANTIC FRESH) Tekutý dezinfekční a čisticí přípravek na WC 750ml
Obsah: 750ml DOMESTOS 24H PLUS SVĚŽÍ OCEÁN (ATLANTIC FRESH) Tekutý dezinfekční a čisticí přípravek, který zabíjí všechny známé druhy bakterií. PŘI KAŽDODENNÍM POUŽITÍ CHRÁNÍ VYLEPŠENÉ  SLOŽENÍ S PATENTOVANOU TECHNOLOGIÍ  HYGIENE MOLECULES CELÝ DEN VÁS I VAŠI RODINU PŘED BAKTERIEMI UVOLNĚNÝMI Z TOA..
49,00Kč
Bez daně: 40,50Kč
DOMESTOS 24H PLUS SVĚŽÍ RŮŽOVÁ (PINK FRESH) Tekutý dezinfekční a čisticí přípravek na WC 750ml
Obsah: 750ml NEW Domestos 24 H PLUS  SVĚŽÍ RŮŽOVÁ (PINK FRESH) DEZINFEKČNÍ A ČISTÍCÍ PŘÍPRAVEK, ZABÍJÍ VŠECHNY ZNÁMÉ DRUHY BAKTERIÍ. PŘI KAŽDODENNÍM POUŽITÍ CHRÁNÍ VYLEPŠENÉ  SLOŽENÍ S PATENTOVANOU TECHNOLOGIÍ  HYGIENE MOLECULES CELÝ DEN VÁS I VAŠI RODINU PŘED BAKTERIEMI UVOLNĚNÝMI Z TOALETY D..
49,00Kč
Bez daně: 40,50Kč
DOMESTOS 24H PLUS WHITE & SHINE Tekutý dezinfekční a čisticí přípravek na WC 750ml
Obsah: 750ml DOMESTOS 24 H* PLUS TEKUTÝ DEZINFEKČNÍ A ČISTÍCÍ PŘÍPRAVEK. ZABÍJÍ VŠECHNY ZNÁMÉ DRUHY BAKTERIÍ. *PŘI KAŽDODENNÍM POUŽITÍ CHRÁNÍ VYLEPŠENÉ SLOŽENÍ S PATENTOVANOU TECHNOLOGIÍ HYGIENE MOLECULES CELÝ DEN VÁS I VAŠI RODINU PŘED BAKTERIEMI UVOLNĚNÝMI Z TOALETY DO OVZDUŠÍ SPLÁCHNUTÍM. DÍKY VYLEPŠENÉMU SLO..
49,00Kč
Bez daně: 40,50Kč
JELEN Mýdlový prášek s optickými rozjasňovači - sypký (20 praček) 3kg
Obsah: 3kg JELEN obsahuje optické rozjasňovače, které zaručují bělost bílého prádla. JELEN je speciální prací prostředek vyrobený z hodnotných tukových surovin. Obsahuje klasické mýdlo umožňující šetrné praní. JELEN je mýdlový prací prostředek s optickými rozjasňovači určený pro bavlněné, lněné a barevné prádlo. N..
262,00Kč
Bez daně: 216,53Kč
JELEN Mýdlový prášek s optickými rozjasňovači - sypký BOX (4 pračky) 600g
Obsah: (4 pračky) 600g JELEN obsahuje optické rozjasňovače, které zaručují bělost bílého prádla. JELEN je speciální prací prostředek vyrobený z hodnotných tukových surovin. Obsahuje klasické mýdlo umožňující šetrné praní. JELEN je mýdlový prací prostředek s optickými rozjasňovači určený pro bavlněné, lněné a ..
42,00Kč
Bez daně: 34,71Kč
SAVO PEREX BĚLIDLO S VŮNÍ Květinová vůně Flower 1L
Obsah: 1L Savo Perex je parfémovaný přípravek pro předpírání a bělení bílého a stálobarevného prádla především v automatických pračkách. Účinně odstraní skvrny již ve fázi předpírky. Nepřekonatelné je při bělení polyesterových a bavlněných záclon. Pro bělost vašeho prádla Květinová vůně Flower Košile ..
49,00Kč
Bez daně: 40,50Kč
SAVO PEREX BĚLIDLO S VŮNÍ Svěží vůně Fresh 1L
Obsah: 1L Savo Perex je parfémovaný přípravek pro předpírání a bělení bílého a stálobarevného prádla především v automatických pračkách. Účinně odstraní skvrny již ve fázi předpírky. Nepřekonatelné je při bělení polyesterových a bavlněných záclon. Pro bělost vašeho prádla Svěží vůně Fresh Koš..
42,00Kč
Bez daně: 34,71Kč
ŠKROB 3E EXTRA Přírodní tekutý škrob se speciálními přísadami 500ml
Obsah: 500ml Tekutý škrob 3E extra se speciálními přísadami, zabraňuje zažloutnutí prádla, usnadňuje žehlení, omezuje vznik elektrostatického náboje. Přírodní Škrob 3E® extra zabraňuje zažloutnutí prádla usnadňuje žehlení omezuje vznik elektrostatického náboje se speciálním..
43,00Kč
Bez daně: 35,54Kč
ŠKROB 3E PŘÍRODNÍ NA ZÁCLONY VŮNĚ LEVANDULE Přírodní ztekucený škrob s přísadou zjasňujících látek zvyšujících bělost naškrobených záclon 500ml
Obsah: 500ml Tekutý škrob 3E na záclony Přírodní ztekucený škrob s přísadou zjasňujících látek zvyšujících bělost naškrobených záclon. Chrání vlákno, omezuje žloutnutí záclon, snižuje jejich špinivost a usnadňuje následné odstranění nečistot. Parfémován příjemnou vůní levandule. přírodní na záclony ..
38,00Kč
Bez daně: 31,41Kč
TEXBA ODBARVOVAČ na bílé a omylem obarvené prádlo 60g
Obsah: 60g TEXBA® ODBARVOVAČ na bílé a omylem obarvené prádlo. Český výrobek – originální receptura. odbarvuje textilie bělí prádlo čistí skvrny od ovoce, vína, krve, trávy, apod odbarvuje textilie před následným barvením při teplotě 60 až 90 °C dle symbolu na textilu NÁVOD K ..
22,00Kč
Bez daně: 18,18Kč
WOOLITE EXTRA ZÁŘIVÁ BĚLOST Tekutý prací prostředek na bílé prádlo (33praček) 2L
Obsah: (33praček) 2L WOOLITE® EXTRA ZÁŘIVÁ BĚLOST Tekutý prací prostředek na bílé prádlo. Čistí a chrání Vaše oblečení proti šednutí a vyblednutí. Pomáhá udržovat Vaše oblečení déle jako nové a stále zářivé. Jeho jedinečné složení: Obsahuje bílý ustalovač - chrání Vaše oblečení před šednutím po celou..
119,00Kč
Bez daně: 98,35Kč

Vážený zákazníku,
omlouváme se, ale Vámi požadované zboží "WOOLITE EXTRA ZÁŘIVÁ BĚLOST Tekutý prací prostředek na bílé prádlo (33praček) 2L" není v tuto chvíli dostupné.

Pokud si přejete být informován emailem o naskladnění této konkrétní položky na naši prodejnu, aktivujte si hlídacího psa, který bude čekat na naskladnění za Vás. Jakmile bude zboží dostupné, donese Vám o tom zprávu emailem.

Zadejte prosím svou emailovou adresu:

Hlídací pes

Pokud jste nenašli Vámi požadovaný výrobek, můžete využít pro Vaše dotazy kontaktní formulář v sekci Kontaktujte nás.

Používá opensource systém OpenCart | Drogerie Domů CZ © 2018 | Jakub Havlíček