Sklokeramické desky

Zobrazit: seznam (mobilní zobrazení) / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
CIF CREAM LEMON S MIKROČÁSTICEMI Krémový abrazivní čisticí přípravek 720g (500ml)
Obsah: 720g Vyčistí i zdánlivě nevyčistitelné s mikročásticemi ​Cif Cream Lemon krémový abrazivní čisticí prostředek. Cif krém snadno uvolní nečistoty a vyčistí i zdánlivě nevyčistitelné v celém domě včetně moderních povrchů. NÁVOD NA POUŽITÍ: Pomocí navlhčené houbičky nebo utěrky naneste na čištěn..
59,00Kč
Bez daně: 48,76Kč
CIF CREAM ORIGINAL S MIKROČÁSTICEMI krémový abrazivní čisticí přípravek 720g (500ml)
Obsah: 720g Vyčistí i zdánlivě nevyčistitelné s mikročásticemi ​Cif Cream krémový abrazivní čisticí prostředek. Cif krém snadno uvolní nečistoty a vyčistí i zdánlivě nevyčistitelné v celém domě včetně moderních povrchů. NÁVOD NA POUŽITÍ: Pomocí navlhčené houbičky nebo utěrky naneste na či..
59,00Kč
Bez daně: 48,76Kč
FIXINELA PERFEKT KUCHYŇ NA MASTNOTU Na lepkavou špínu a připáleniny - sprej 500ml
Obsah: 500ml FIXINELA PERFEKT • KUCHYŇ • speciální čistící prostředek na odstraňování organických připálen (tuků a pokrmů) z trouby na pečení a grilů • odstraňuje mastnotu • uvolňuje připáleniny • ničí bakterie.  KUCHYŇ exclusive na mastnotu fixinela® perfekt na lepkavou špínu a připáleniny ..
56,00Kč
Bez daně: 46,28Kč
LARRIN KERA - ČISTIČ NOVÁ RECEPTURA SNADNĚJŠÍ POUŽITÍ čistí, chrání a ošetřuje sklokeramické varné desky 200ml
Obsah: 200ml LARRIN kera-čistič EVROPSKÁ KVALITA NOVÁ RECEPTURA SNADNĚJŠÍ POUŽITÍ ČISTÍ, CHRÁNÍ A OŠETŘUJE SKLOKERAMICKÉ VARNÉ DESKY POD STÁLOU KONTROLOU OVĚŘENÁ KVALITA ​Kera-čistič ošetřuje a čistí sklokeramické varné desky a chrání je před poškozením připálenými pokrmy s vy..
91,50Kč
Bez daně: 75,62Kč
LARRIN NEREZ - ČISTIČ Nerezové a chromované plochy a předměty 250ml
Obsah: 250ml ​LARRIN nerez - čistič Nerez-čistič ošetřuje, čistí a chrání dřezy, nádobí, příbory z nerezavějící oceli, chromované předměty, nerezové plochy žehliček apod., odstraňuje skvrny od zaschlých kapek vody, mastnotu a jiné nečistoty. Obnovuje lesk a odpuzuje vodu. Slouží také k základnímu čištění varnýc..
77,00Kč
Bez daně: 63,64Kč
REAL CREME SPECIAL SKLOKERAMIKA AKRYLÁT Extra jemný speciální čisticí krém 500g
Obsah: 500g REAL CREME S VŮNÍ CITRUSŮ Ekologicky šetrný - extra jemný speciální čisticí krém určený k čištění sklokeramických desek, akrylátových van a všech citlivých povrchů, které se dokonale vyčistí a nepoškrábou. Použití: Na hadřík nebo čištěný povrch nalijte potřebné množství Realu creme a mechanickým z..
44,00Kč
Bez daně: 36,36Kč
REAL CREME SPECIAL SKLOKERAMIKA AKRYLÁT INDUKCE Šetrný univerzální krém 500g
Obsah: 500g REAL CREME - šetrný univerzální krém Tekutý  čisticí krém Proč Real? Protože čistí! čistota domova vyčistí a nepoškrábe Šetrný krém určený k čištění sklokeramických a indukčních desek, akrylátových van a dalších citlivých povrchů v domácnosti. Obsahuje speciální plastové abra..
36,00Kč
Bez daně: 29,75Kč

Pokud jste nenašli Vámi požadovaný výrobek, můžete využít pro Vaše dotazy kontaktní formulář v sekci Kontaktujte nás.

Používá opensource systém OpenCart | Drogerie Domů CZ © 2018 | Jakub Havlíček