OSVĚŽOVAČE VZDUCHU

Provoňte svůj svět za velmi nízké ceny.

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
AMBI PUR CAR / FEBREZE CAR Osvěžovač vzduchu do auta 2ml
2ml tekutého osvěžovače vzduchu do vozu, díky parfému, který skutečně příjemně provoní interiér vašeho vozu. Stálá intenzivní vůně po dobu až 30 dní. Stačí tento malý osvěžovač jednoduše připevnit k ventilaci a zvolit intenzitu vůně. Vůně: Fialová náplň – eliminuje zápach zanechaný vašimi domácími mazlíčky a osvěž..
75,00Kč
AIRWICK FRESHMATIC Náplň do automatického osvěžovače vzduchu / sprej 250ml
Čistá vůně, žádný vodní sprej. Neutralizuje zápach a provoní Váš domov. Lze použít samostatně jako sprej nebo v automatickém dávkovači ve, kterém provoní Váš domov až na 60 dní. Výhodou je jeho vyměřené dávkování, až 2500 dávek vůně v každé náplni provoní váš domov až na 60 dní. Vůně: Radostné léto (růžovo-fi..
129,00Kč 69,00Kč
AIRWICK LIFE SCENTS Vonné tyčinky 30ml
Life Scents je první neustále se měnící vůně, která vytváří skutečný životní zážitek po dobu až  4 týdnů a to bez elektřiny. Air Wick Rákosový difuzér používá přírodní ratanové stonky k jemnému rozptýlení nádherné vůně. Vytvořte přívětivou atmosféru ve vaší domácnosti s touto přírodní vůní a elegantním designem. Vůně..
95,00Kč
Vonná svíčka dlouhotrvající 115g
Vonné svíčky provoní prostor kolem vás a vydrží hořet až 30hodin. Svíčku používejte pouze v souladu s návodem. Zapálenou svíčku nenehávejte bez dozoru. Je-li knot svíčky delší, než 5mm, zkraťte jej. Vyhýbejte se průvanu. Skladujte mimo dosah dětí. Doba hoření svíčky 30h. Svíčky jsou v krásných pevných skleněných..
49,00Kč
Používá opensource systém OpenCart | Drogerie Domů CZ © 2018 | Jakub Havlíček