MYTÍ NÁDOBÍ

Pečujte o své nádobí kvalitně a za velmi nízké ceny.

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
HERR KLEE Koncentrovaný prostředek na mytí nádobí 1L
Koncentrovaný prostředek s vůní grepu a granátového jablka na ruční mytí nádobí s vysokou odmašťovací schopností. Použijte 5ml přípravku na 5l vody.   ►Blutorange Granatapfel (červená) ►Zitrone Kamille (žlutá) ►Grüner Apfel (světle zelená) ►Minze Aloe (tmavě zelená) ..
39,00Kč
HERR KLEE Koncentrovaný prostředek na mytí nádobí 5L
Velké XXL balení koncentrovaného prostředku na ruční mytí nádobí s vysokou odmašťovací schopností efektivně odstraňuje nečistoty, mastnotu a zbytky jídel z nádobí a příborů. Je velmi koncentrovaný, hustý a účinný. Nemá žádný negativní vliv na pokožku. Příjemně voní po mátě a aloe nebo citronu a heřmánku. Dávkujte 5ml přípravk..
149,00Kč
VÝHODNÉ BALENÍ HERR KLEE Koncentrovaný prostředek na mytí nádobí 11L (2 x 5L + 1L)
Výhodné balení německého koncentrátu na nádobí obsahuje 2x kanystr o objemu 5L + navíc dávkovací láhev o objemu 1L. Cena za 1L vychází nyní na 27Kč. Mycí prostředek s vysokou odmašťovací schopností. Dávkování 5ml přípravku na 5L vody. Zamezte styku s očima.   Vůně: Zitrone Kamille (žlutá) Minze Aloe..
429,00Kč 299,00Kč
GLANZ MEISTER KLARSPÜLER Leštidlo do myčky 920ml
Klarspüler – leštidlo do myčky pro zářivé a čisté nádobí. Usnadňuje odpařování vody a tím napomáhá k dokonale suchému nádobí v myčce na nádobí. Při použití se řiďte pokyny výrobce myčky.   Upozornění: vysoce hořlavá kapalina a páry. Způsobuje vážné poranění očí. ..
89,00Kč
HERR KLEE GESCHIRRSPÜLER-TABS Tablety do myčky 102ks
Vysoce účinné tablety do myčky nádobí od Německého výrobce ve výhodném MAXI balení uspokojí tu nejnáročnější rodinu. Vše v 1 tabletě. Aktivní mycí tableta účinně myje nádobí, obsahuje leštidlo, funkční sůl, změkčuje vodu a chrání sklo. Vhodné pro nerez a leštěnou ocel. Neobsahuje fosfáty. Zvýhodněné balení 90 tablety + 1..
249,00Kč
HERR KLEE GESCHIRRSPÜLER-TABS Tablety do myčky 2 x 102ks
Zvýhodněné dvojité balení po 102ks. Vysoce účinné tablety do myčky nádobí od Německého výrobce ve výhodném MAXI balení uspokojí tu nejnáročnější rodinu. Vše v 1 tabletě. Aktivní mycí tableta účinně myje nádobí, obsahuje leštidlo, funkční sůl, změkčuje vodu a chrání sklo. Vhodné pro nerez a leštěnou ocel. Neobsahuje f..
498,00Kč 399,00Kč
DREFT PLATINUM ALL IN ONE Kapsle do myčky 90ks
Dreft Platinum je západní verze Jar Platinum. Rozpustné tablety do myčky dokonale odstraní mastnotu a chrání Vaši myčku před usazováním vodního kamene a jiných nečistot. Již obsahují leštidlo a sůl pro změkčení vody a ochrana skla. Uchovávejte mimo dosah dětí. ..
445,00Kč
Používá opensource systém OpenCart | Drogerie Domů CZ © 2018 | Jakub Havlíček