Lepidla

Zobrazit: seznam (mobilní zobrazení) / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
HERKULES Mizím! Univerzální lepidlo pro domácnost a domácí dílnu 8g
Obsah: 8g Herkules® univerzální lepidlo pro domácnost a domácí dílnu. Zabarvení po chvilce zmizí. Materiál se ihned spojí a nechá zaschnout. Pozor! Mizííím! Doba spotřeby 36 měsíců od data výroby. PN 308 ..
13,00Kč
Bez daně: 10,74Kč
HERKULES Univerzální lepidlo pro domácí dílnu 130g - NOVÉ BALENÍ
Obsah: 130g Herkules® univerzální lepidlo pro domácnost a domácí dílnu. Herkules lepí papír, dřevo, korek, kůži, dřevovláknité materiály a další savé materiály. Zvláště je vhodný na lepení fotografií, slepování dřevěného nábytku, kožených výstelek obuvi apod. Je to výborné lepidlo pro modeláře. Ředitelné vodou. ..
42,00Kč
Bez daně: 34,71Kč
HERKULES Univerzální lepidlo pro domácí dílnu 30g - NOVÉ BALENÍ
Obsah: 30g Herkules® univerzální lepidlo pro domácnost a domácí dílnu. Herkules lepí papír, dřevo, korek, kůži, dřevovláknité materiály a další savé materiály. Zvláště je vhodný na lepení fotografií, slepování dřevěného nábytku, kožených výstelek obuvi apod. Je to výborné lepidlo pro modeláře. Ředitelné vodou. ..
25,00Kč
Bez daně: 20,66Kč
HERKULES Univerzální lepidlo pro domácnost a domácí dílnu 15g - NOVÉ BALENÍ
Obsah: 15g HERKULES® univerzální lepidlo pro domácnost a domácí dílnu Lepí papír, tkaninu a delší savé materiály. Lepidlo se nanáší jednostranně, materiál se ihned spojí a nechá zaschnout. Doba spotřeby: 36 měsíců od data výroby. Datum je uvedeno na obalu. PN 308 ..
15,00Kč
Bez daně: 12,40Kč
HERKULES Univerzální lepidlo pro domácnost a domácí dílnu 250g - NOVÉ BALENÍ
Obsah: 250g HERKULES® univerzální lepidlo pro domácnost a domácí dílnu Herkules lepí papír, dřevo, korek, kůži, dřevovláknité materiály a další savé materiály. Zvláště je vhodný na lepení fotografií, slepování dřevěného nábytku, kožených výstelek obuvi apod. Je to výborné lepidlo pro modeláře. Ředitelné vodou..
55,00Kč
Bez daně: 45,45Kč

Pokud jste nenašli Vámi požadovaný výrobek, můžete využít pro Vaše dotazy kontaktní formulář v sekci Kontaktujte nás.

Používá opensource systém OpenCart | Drogerie Domů CZ © 2018 | Jakub Havlíček