* Domácí dílna

Upřesnit hledání

Zobrazit: seznam (mobilní zobrazení) / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
BRIL PROFESIONAL UNIVERZÁLNÍ ODMAŠŤOVAČ KUCHYNĚ, DÍLNY, GARÁŽE Extra účinný čistič na mastnotu a odolnou špínu - sprej 750ml
Obsah: 750ml bril PROFESIONAL ÚČINNÁ SÍLA NOVÉ SLOŽENÍ PROFESIONÁLNÍ VÝSLEDEK UNIVERZÁLNÍ ODMAŠŤOVAČ kuchyně, dílny, garáže EXTRA ÚČINNÝ ČISTIČ NA MASTNOTU A ODOLNOU ŠPÍNU VYROBENO V ČR PROFESIONÁLNÍ ČISTOTA NOVÝ UNIVERZÁLNÍ ODMAŠŤOVAČ BRIL PROFESIONAL odstraní veškeré druhy..
89,90Kč
Bez daně: 74,30Kč
HERKULES Mizím! Univerzální lepidlo pro domácnost a domácí dílnu 8g
Obsah: 8g Herkules® univerzální lepidlo pro domácnost a domácí dílnu. Zabarvení po chvilce zmizí. Materiál se ihned spojí a nechá zaschnout. Pozor! Mizííím! Doba spotřeby 36 měsíců od data výroby. PN 308 ..
13,00Kč
Bez daně: 10,74Kč
HERKULES Univerzální lepidlo pro domácí dílnu 130g - NOVÉ BALENÍ
Obsah: 130g Herkules® univerzální lepidlo pro domácnost a domácí dílnu. Herkules lepí papír, dřevo, korek, kůži, dřevovláknité materiály a další savé materiály. Zvláště je vhodný na lepení fotografií, slepování dřevěného nábytku, kožených výstelek obuvi apod. Je to výborné lepidlo pro modeláře. Ředitelné vodou. ..
42,00Kč
Bez daně: 34,71Kč
HERKULES Univerzální lepidlo pro domácí dílnu 30g - NOVÉ BALENÍ
Obsah: 30g Herkules® univerzální lepidlo pro domácnost a domácí dílnu. Herkules lepí papír, dřevo, korek, kůži, dřevovláknité materiály a další savé materiály. Zvláště je vhodný na lepení fotografií, slepování dřevěného nábytku, kožených výstelek obuvi apod. Je to výborné lepidlo pro modeláře. Ředitelné vodou. ..
25,00Kč
Bez daně: 20,66Kč
HERKULES Univerzální lepidlo pro domácnost a domácí dílnu 15g - NOVÉ BALENÍ
Obsah: 15g HERKULES® univerzální lepidlo pro domácnost a domácí dílnu Lepí papír, tkaninu a delší savé materiály. Lepidlo se nanáší jednostranně, materiál se ihned spojí a nechá zaschnout. Doba spotřeby: 36 měsíců od data výroby. Datum je uvedeno na obalu. PN 308 ..
15,00Kč
Bez daně: 12,40Kč
HERKULES Univerzální lepidlo pro domácnost a domácí dílnu 250g - NOVÉ BALENÍ
Obsah: 250g HERKULES® univerzální lepidlo pro domácnost a domácí dílnu Herkules lepí papír, dřevo, korek, kůži, dřevovláknité materiály a další savé materiály. Zvláště je vhodný na lepení fotografií, slepování dřevěného nábytku, kožených výstelek obuvi apod. Je to výborné lepidlo pro modeláře. Ředitelné vodou..
55,00Kč
Bez daně: 45,45Kč
SGRASSA & BRILLA Koncentrovaný odmašťovací prostředek - citron 750ml
Obsah: 750ml Sgrassa® & Brilla Univerzální koncentrovaný odmašťovací prostředek, který odmašťuje a čistí kuchyňské trouby, dřezy, hrnce, kráječe, grily, obkládačky, pracovní plochy a podlahy. Doporučen i pro profesionální užití - např. na odstranění mastnoty z motorů, převodovek a dílen. Dávkování: Uzávěr dej..
84,00Kč
Bez daně: 69,42Kč

Pokud jste nenašli Vámi požadovaný výrobek, můžete využít pro Vaše dotazy kontaktní formulář v sekci Kontaktujte nás.

Používá opensource systém OpenCart | Drogerie Domů CZ © 2018 | Jakub Havlíček