AUTOKOSMETIKA

AUTOKOSMETIKA

Váš čtyřkolový mazlíček je v podstatě členem Vaší rodiny. Co byste si bez něj počali? Aby Vás mohl dlouho zdobit a pomáhat Vám při každodenních přesunech z místa na místo, dopřejte mu taky trochu péče.

Upřesnit hledání

Zobrazit: seznam (mobilní zobrazení) / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
BRIL PROFESIONAL UNIVERZÁLNÍ ODMAŠŤOVAČ KUCHYNĚ, DÍLNY, GARÁŽE Extra účinný čistič na mastnotu a odolnou špínu - sprej 750ml
Obsah: 750ml bril PROFESIONAL ÚČINNÁ SÍLA NOVÉ SLOŽENÍ PROFESIONÁLNÍ VÝSLEDEK UNIVERZÁLNÍ ODMAŠŤOVAČ kuchyně, dílny, garáže EXTRA ÚČINNÝ ČISTIČ NA MASTNOTU A ODOLNOU ŠPÍNU VYROBENO V ČR PROFESIONÁLNÍ ČISTOTA NOVÝ UNIVERZÁLNÍ ODMAŠŤOVAČ BRIL PROFESIONAL odstraní veškeré druhy..
89,90Kč
Bez daně: 74,30Kč
CHANTE CLAIR UNIVERZÁLNÍ ODMAŠŤOVAČ Levandule - sprej 750ml
Obsah: 750ml CHANTE CLAIR - UNIVERZÁLNÍ ODMAŠŤOVAČ ZPÍVAJÍCÍ KOHOUT (CHANTE CLAIR) Univerzální odmašťovač (Sgrassatore Universale) Vůně levandule (Profumo di Lavanda) SUPERÚČINNÝ (SUPERPOTENTE) na všechny druhy nečistot (su ogni tipo sporco) SGRASSATORE - DOKONALE ČISTÍ A ODMAŠŤU..
91,00Kč
Bez daně: 75,21Kč
CHANTE CLAIR UNIVERZÁLNÍ ODMAŠŤOVAČ Marseilské mýdlo - sprej 750ml
Obsah: 750ml CHANTE CLAIR - UNIVERZÁLNÍ ODMAŠŤOVAČ ZPÍVAJÍCÍ KOHOUT (CHANTE CLAIR) Univerzální odmašťovač (Sgrassatore Universale) Vůně Marseilské mýdlo (Profumo di Marsiglia) SUPERÚČINNÝ (SUPERPOTENTE) na všechny druhy nečistot (su ogni tipo sporco) SGRASSATORE - DOKONALE ČISTÍ ..
91,00Kč
Bez daně: 75,21Kč
CHOPA AUTOŠAMPON S VOSKEM 1000ml
Obsah: 1000ml Autošampon firmy CHOPA je moderní čistící prostředek vhodný pro časté mytí karoserií aut, ale i jiných lesklých povrchů. Důkladně čistí a udržuje lesk. AUTOŠAMPON s voskem DOPORUČENÝ POSTUP: do kbelíku (10 l vody) rozmíchejte 50 ml šamponu umyjte karosérii, potom opláchněte a vyle..
55,00Kč
Bez daně: 45,45Kč
COYOTE KONKOR 101 mazací a konzervační olej - sprej 300ml
Obsah: 300ml Multifunkční mazací a konzervační olej. Chrání železné kovy proti korozi. Uvolňuje zaseklé a zrezivělé mechanismy. Chrání elektrické kontakty. Má vynikající dekarbonizační účinky (ideální k čištění zbraní). COYOTE KONKOR 101 mazací a konzervační olej  UPOZORNĚNÍ: R 12 Extré..
69,00Kč
Bez daně: 57,02Kč
COYOTE KONKOR 101 mazací a konzervační olej - sprej 400ml
Obsah: 400ml Multifunkční mazací a konzervační olej. Chrání železné kovy proti korozi. Uvolňuje zaseklé a zrezivělé mechanismy. Chrání elektrické kontakty. Má vynikající dekarbonizační účinky (ideální k čištění zbraní). COYOTE KONKOR 101 mazací a konzervační olej  UPOZORNĚNÍ: R 12 Extré..
98,00Kč
Bez daně: 80,99Kč
COYOTE OŽIVOVAČ pneu a plastů sprej 400ml
Obsah: 400ml COYOTE OŽIVOVAČ pneu a plastů Přípravek určený k ošetření pneumatik, vnějších plastů a všech pryžových částí. Čistí, vrací původní vzhled, udržuje v elastickém stavu. Při pravidelném a dlouhodobém používání prodlužuje životnost všech ošetřovaných částí, zvyšuje jejich odolnost proti půso..
85,00Kč
Bez daně: 70,25Kč
COYOTE SILKAL 93 silikonový olej - sprej 200ml
Obsah: 200ml SILKAL 93 - ideální mazivo na ložiska, čepy, el. a startovací zařízení, zámky, jízdní kola, lyžařská vázání. Vodoodpudivý. Odstraňuje vrzání. Ošetřuje gumové lišty, těsnění dveří, hadice chladicího systému, plasty nárazníků. Dokonalý separátor při lisování a odlévání plastických hmot, pryskyřic a pryžový..
69,00Kč
Bez daně: 57,02Kč
COYOTE SILKAL 93 silikonový olej - sprej 300ml
Obsah: 300ml SILKAL 93 - ideální mazivo na ložiska, čepy, el. a startovací zařízení, zámky, jízdní kola, lyžařská vázání. Vodoodpudivý. Odstraňuje vrzání. Ošetřuje gumové lišty, těsnění dveří, hadice chladicího systému, plasty nárazníků. Dokonalý separátor při lisování a odlévání plastických hmot, pryskyřic a pryžových vý..
89,00Kč
Bez daně: 73,55Kč
DESTILOVANÁ VODA Pro technické účely 1L
Obsah: 1L DESTILOVANÁ VODA PRO TECHNICKÉ ÚČELY K DOPLŇOVÁNÍ ELEKTROLYTU AKUMULÁTORŮ NA ŘEDĚNÍ ZIMNÍCH ČI LETNÍCH SMĚSÍ DO OSTŘIKOVAČŮ NA PŘÍPRAVU CHLADÍCÍCH SMĚSÍ DO CHLADIČŮ PRO FOTOLABORATORNÍ ROZTOKY DO NAPAŘOVACÍCH ŽEHLIČEK ČESKÝ VÝROBEK ..
15,00Kč
Bez daně: 12,40Kč
DESTILOVANÁ VODA Pro technické účely 5L
Obsah: 5L DESTILOVANÁ VODA PRO TECHNICKÉ ÚČELY K DOPLŇOVÁNÍ ELEKTROLYTU AKUMULÁTORŮ NA ŘEDĚNÍ ZIMNÍCH ČI LETNÍCH SMĚSÍ DO OSTŘIKOVAČŮ NA PŘÍPRAVU CHLADÍCÍCH SMĚSÍ DO CHLADIČŮ PRO FOTOLABORATORNÍ ROZTOKY DO NAPAŘOVACÍCH ŽEHLIČEK ČESKÝ VÝROBEK ..
45,00Kč
Bez daně: 37,19Kč
FIXINELA ANTIKALK sprej 500ml + FIXINELA NA OKNA sprej 500ml
Obsah: 500ml FIXINELA NA OKNA - Přípravek na čištění oken, skleněných částí nábytku, zrcadel, TV a PC obrazovek, skel automobilů. exclusive Návod na použití: FIXINELU PERFEKT na okna naneste na čištěný předmět a suchým hadrem přeleštěte. Po práci si umyjte ruce mýdlem a ošetřete regenerač..
45,90Kč
Bez daně: 37,93Kč
GLACIDET ICE FREE -20°C SVĚŽÍ VŮNĚ Náplň do ostřikovačů 1000ml
Obsah: 1000ml Mrazuvzdorná kapalina do ostřikovačů skel a světlometů motorových vozidel. Kapalina je použitelná při teplotách do -20°C. Tolerance teplot +/- 3°C. Dokonale odstraní všechny nečistoty a zanechá křišťálově čisté sklo. Nenarušuje laky automobilů a chrání zařízení ostřikovačů před korozí. Kapalina nenapadá poly..
36,00Kč
Bez daně: 29,75Kč
KONTAKTOL TEMPO Čisticí a ochranný prostředek na elektrické kontakty - sprej 300ml
Obsah: 300ml KONTAKTOL Čistící a ochranný prostředek na elektrické kontakty. Přípravek slouží k odstranění zoxidovaných a sulfidových vrstev z elektrických kontaktů. Je vhodný pro stříbrné a postříbřené kontakty i pro dotekové materiály z barevných kovů, zvláště na pohybující se kontaktní plochy. Zabraňuje další rychlé ox..
105,00Kč
Bez daně: 86,78Kč
MD SPECIÁL TEMPO Univerzální mazací prostředek s molybdendisulfidem - sprej 300ml
Obsah: 300ml MD SPECIÁL univerzální mazací prostředek s molybdensulfidem AUTOKOSMETIKA TEMPO • KVALITA TRADICE Návod k použití: Nanášejte připojenou trubičkou z bezprostřední vzdálenosti. Na nepřístupná místa stříkejte bez trubičky ze vzdálenosti asi 25 cm. Před upotřebením protřepe..
85,00Kč
Bez daně: 70,25Kč
MYCÍ ŽÍNKA (HSG-011) Mikrovlákno 1ks
Obsah: 1ks MYCÍ ŽÍNKA MIKROVLÁKNO Vysoce absorpční žínka s dokonale propracovaným tvarem k uchycení je vyrobena z kvalitního mikrovlákna Ideální pro mytí automobilu a větších ploch. Zajistí rovnoměrné nanesení mycích prostředků. Po použití propláchněte teplou vodou a nechte přirozeně uschnout. ..
66,00Kč
Bez daně: 54,55Kč
POWER Air DIAMOND DUST MODRÝ OCEÁN (BLUE OCEAN) Osvěžovač do auta 9ml
Obsah: 9ml DIAMOND DUST BLUE OCEAN Modrý oceán (Blue Ocean) DIAMANTOVÝ prach (DIAMOND Dust) SÍLA vzduchu (POWER Air) osvěžovač do auta (car freshener) Osvěžovač vzduchu. Použití: Otevřete uzávěr a odstraňte plastovou zátku z nádobky. Našroubujte a utáhněte víčko. Pro zavěšení nádob..
66,00Kč
Bez daně: 54,55Kč
POWER Air DIAMOND DUST RÁJ (PARADISE) Osvěžovač do auta 9ml
Obsah: 9ml DIAMOND DUST PARADISE Ráj (Paradise) DIAMANTOVÝ prach (DIAMOND Dust) SÍLA vzduchu (POWER Air) osvěžovač do auta (car freshener) Osvěžovač vzduchu. Použití: Otevřete uzávěr a odstraňte plastovou zátku z nádobky. Našroubujte a utáhněte víčko. Pro zavěšení nádobky použijte ..
66,00Kč
Bez daně: 54,55Kč
POWER Air DIAMOND DUST TROPICKÉ OVOCE (TROPICAL FRUITS) Osvěžovač do auta 9ml
Obsah: 9ml DIAMOND DUST TROPICAL FRUITS Tropické ovoce (Tropical Fruits) DIAMANTOVÝ prach (DIAMOND Dust) SÍLA vzduchu (POWER Air) osvěžovač do auta (car freshener) Osvěžovač vzduchu. Použití: Otevřete uzávěr a odstraňte plastovou zátku z nádobky. Našroubujte a utáhněte víčko. Pro z..
66,00Kč
Bez daně: 54,55Kč
POWER Air DIAMOND DUST VANILKA (VANILLA) Osvěžovač do auta 9ml
Obsah: 9ml DIAMOND DUST VANILLA Vanilka (Vanilla) DIAMANTOVÝ prach (DIAMOND Dust) SÍLA vzduchu (POWER Air) osvěžovač do auta (car freshener) Osvěžovač vzduchu. Použití: Otevřete uzávěr a odstraňte plastovou zátku z nádobky. Našroubujte a utáhněte víčko. Pro zavěšení nádobky použijt..
66,00Kč
Bez daně: 54,55Kč
POWER Air PIRATE FISH MODRÝ OCEÁN (BLUE OCEAN) Moderní plastový osvěžovač vzduchu s přísavkou na sklo 45dní
Obsah: 45dní PIRATE FISH -  Blue Ocean OSVĚŽOVAČ VZDUCHU POWER Air PIRÁTSKÁ RYBA (PIRATE FISH) SNADNÉ PŘIPEVNĚNÍ (EASY TO FIX) osvěžovač vzduchu (air freshener) MODRÝ OCEÁN (BLUE OCEAN) VYDRŽÍ 45 DNÍ (45 DAYS EFFECT) Použití: Vyjměte osvěžovač z obalu. S pomocí přísavky..
49,00Kč
Bez daně: 40,50Kč
POWER Air PIRATE FISH SLADKÉ AUTO (SWEET CAR) Moderní plastový osvěžovač vzduchu s přísavkou na sklo 45dní
Obsah: 45dní PIRATE FISH -  Sweet Car OSVĚŽOVAČ VZDUCHU POWER Air PIRÁTSKÁ RYBA (PIRATE FISH) SNADNÉ PŘIPEVNĚNÍ (EASY TO FIX) osvěžovač vzduchu (air freshener) SLADKÉ AUTO (SWEET CAR) VYDRŽÍ 45 DNÍ (45 DAYS EFFECT) Použití: Vyjměte osvěžovač z obalu. S pomocí přísavky u..
49,00Kč
Bez daně: 40,50Kč
POWER Air PIRATE FISH SPORT Moderní plastový osvěžovač vzduchu s přísavkou na sklo 45dní
Obsah: 45dní PIRATE FISH - Sport OSVĚŽOVAČ VZDUCHU POWER Air PIRÁTSKÁ RYBA (PIRATE FISH) SNADNÉ PŘIPEVNĚNÍ (EASY TO FIX) osvěžovač vzduchu (air freshener) SPORT VYDRŽÍ 45 DNÍ (45 DAYS EFFECT) Použití: Vyjměte osvěžovač z obalu. S pomocí přísavky umístěte do auta nebo na jiné..
49,00Kč
Bez daně: 40,50Kč
POWER Air PIRATE FISH VANILKA (VANILLA) Moderní plastový osvěžovač vzduchu s přísavkou na sklo 45dní
Obsah: 45dní PIRATE FISH -  Vanilla OSVĚŽOVAČ VZDUCHU POWER Air PIRÁTSKÁ RYBA (PIRATE FISH) SNADNÉ PŘIPEVNĚNÍ (EASY TO FIX) osvěžovač vzduchu (air freshener) VANILKA (VANILLA) VYDRŽÍ 45 DNÍ (45 DAYS EFFECT) Použití: Vyjměte osvěžovač z obalu. S pomocí přísavky umístěte ..
49,00Kč
Bez daně: 40,50Kč
POWER Air SALLY SALAMANDER NOVÉ AUTO (NEW CAR) Moderní plastový osvěžovač vzduchu s přísavkou na sklo 45dní
Obsah: 1ks OSVĚŽOVAČ VZDUCHU SÍLA Vzduchu (POWER Air) MLOK SALLY (SALLY SALAMANDER) OSVĚŽOVAČ VZDUCHU (AIR FRESHENER) JEDNODUŠE PŘICHYTITELNÝ (EASY TO FIX) EFEKT 45 DNÍ (45 DAYS EFFECT) NOVÉ AUTO (NEW CAR) Použití: Vyjměte osvěžovač z obalu. S pomocí přísavky umístěte do au..
49,00Kč
Bez daně: 40,50Kč
POWER Air SALLY SALAMANDER SLADKÉ AUTO (SWEET CAR) Moderní plastový osvěžovač vzduchu s přísavkou na sklo 45dní
Obsah: 1ks OSVĚŽOVAČ VZDUCHU SÍLA Vzduchu (POWER Air) MLOK SALLY (SALLY SALAMANDER) OSVĚŽOVAČ VZDUCHU (AIR FRESHENER) JEDNODUŠE PŘICHYTITELNÝ (EASY TO FIX) EFEKT 45 DNÍ (45 DAYS EFFECT) SLADKÉ AUTO (SWEET CAR) Použití: Vyjměte osvěžovač z obalu. S pomocí přísavky umístěte d..
49,00Kč
Bez daně: 40,50Kč
POWER Air SALLY SALAMANDER SPORT (SPORT) Moderní plastový osvěžovač vzduchu s přísavkou na sklo 45dní
Obsah: 1ks OSVĚŽOVAČ VZDUCHU SÍLA Vzduchu (POWER Air) MLOK SALLY (SALLY SALAMANDER) OSVĚŽOVAČ VZDUCHU (AIR FRESHENER) JEDNODUŠE PŘICHYTITELNÝ (EASY TO FIX) EFEKT 45 DNÍ (45 DAYS EFFECT) SPORT (SPORT) Použití: Vyjměte osvěžovač z obalu. S pomocí přísavky umístěte do auta neb..
49,00Kč
Bez daně: 40,50Kč
POWER Air SALLY SALAMANDER ZELENÝ ČAJ (GREEN TEA) Moderní plastový osvěžovač vzduchu s přísavkou na sklo 45dní
Obsah: 1ks OSVĚŽOVAČ VZDUCHU SÍLA Vzduchu (POWER Air) MLOK SALLY (SALLY SALAMANDER) OSVĚŽOVAČ VZDUCHU (AIR FRESHENER) JEDNODUŠE PŘICHYTITELNÝ (EASY TO FIX) EFEKT 45 DNÍ (45 DAYS EFFECT) ZELENÝ ČAJ (GREEN TEA) Použití: Vyjměte osvěžovač z obalu. S pomocí přísavky umístěte do..
49,00Kč
Bez daně: 40,50Kč
Q-POWER AUTO ŠAMPON myje, ošetřuje, dodává jemný lesk 500ml
Obsah: 500ml AUTOŠAMPON autošampon Q-Power myje, ošetřuje, dodává jemný lesk Univerzální koncentrovaný a vysoce účinný šampon určený k mytí karoserií automobilů. Snadno odstraňuje veškeré nečistoty, nezanechává skvrny a karoserii dodává jemný lesk. Způsob použití: Dávkujeme 2-3 uzávěry p..
55,00Kč
Bez daně: 45,45Kč
SGRASSA & BRILLA Koncentrovaný odmašťovací prostředek - citron 750ml
Obsah: 750ml Sgrassa® & Brilla Univerzální koncentrovaný odmašťovací prostředek, který odmašťuje a čistí kuchyňské trouby, dřezy, hrnce, kráječe, grily, obkládačky, pracovní plochy a podlahy. Doporučen i pro profesionální užití - např. na odstranění mastnoty z motorů, převodovek a dílen. Dávkování: Uzávěr dej..
84,00Kč
Bez daně: 69,42Kč
TEMPO AUTO KRÉM Na leštění nových laků karoserií včetně metalíz 120g
Obsah: 120g Autokrém nanášejte na umytou, ještě mírně vlhkou karoserii pomocí vlhké molitanové houby. Krouživými pohyby rozetřete do tenké vrstvy. Po krátkém zaschnutí přeleštěte flanelem nebo elektrickou leštičkou. AUTOKOSMETIKA Tempo KVALITA TRADICE AUTO KRÉM NA LEŠTĚNÍ NOVÝCH LAKŮ KAROSERIÍ VČETNĚ M..
59,90Kč
Bez daně: 49,50Kč
TEMPO AUTOLEŠTĚNKA Emulzní leštěnka na všechny laky včetně metalických 300ml
Obsah: 300ml Tempo® Autoleštěnka emulzní leštěnka na všechny druhy laků včetně metalických český výrobek AUTOKOSMETIKA TEMPO KVALITA TRADICE EMULZNÍ LEŠTĚNKA NA VŠECHNY LAKY VČETNĚ METALICKÝCH AUTOLEŠTĚNKA Vhodná k rychlému leštění nových dobře udržovaných autolaků včetně met..
84,00Kč
Bez daně: 69,42Kč
TEMPO AUTOŠAMPON BEZ VOSKU Účinný mycí autošampon 300ml
Obsah: 300ml Tempo® Autošampon bez vosku český výrobek AUTOKOSMETIKA Tempo KVALITA TRADICE ÚČINNÝ MYCÍ AUTOŠAMPON účinný mycí autošampon Po aplikaci šamponu jsou dokonale odstraněny nečistoty a povrch karoserie získá původní lesk. Autolak krátkodobě chrání proti povětrnostním vlivům. Obsahuje..
53,90Kč
Bez daně: 44,55Kč
TEMPO ROZMRAZOVAČ - NÁPLŇ Odstraňuje námrazu ze skel i dveří - sprej 500ml
Obsah: 500ml Tempo® rozmrazovač - snadno odstraňuje námrazy ze skel i dveří a uvolňuje zamrzlé zámky automobilů. Nepoškozuje gumová těsnění. Tempo® AUTOKOSMETIKA - KVALITA A TRADICE ODSTRAŇUJE NÁMRAZU ZE SKEL I DVEŘÍ Rozmrazovač Návod k použití: Rozmrazovačem postříkejte námrazu a nechte pů..
61,00Kč
Bez daně: 50,41Kč
TEMPO ROZMRAZOVAČ Odstraňuje námrazu ze skel i dveří - sprej 500ml
Obsah: 500ml Tempo® rozmrazovač - snadno odstraňuje námrazy ze skel i dveří a uvolňuje zamrzlé zámky automobilů. Nepoškozuje gumová těsnění. Tempo® AUTOKOSMETIKA - KVALITA A TRADICE ODSTRAŇUJE NÁMRAZU ZE SKEL I DVEŘÍ Rozmrazovač Návod k použití: Rozmrazovačem postříkejte námrazu a nechte pů..
77,00Kč
Bez daně: 63,64Kč
TEMPO ROZMRAZOVAČ ZÁMKŮ Snadno uvolňuje zamrzlé zámky 60ml
Obsah: 60ml ROZMRAZOVAČ - snadno uvolňuje zamrzlé zámky automobilů a nepoškozuje gumová těsnění. Návod k použití: Přípravek aplikujte do zámku a nechte působit. Po uvolnění vytřete dosucha. Po práci si umyjte ruce a ošetřete pokožku regeneračním krémem. Chraňte oči! První pomoc: Při zasažení očí..
26,00Kč
Bez daně: 21,49Kč
TEMPO SILICHROM EX Pasta na čištění a leštění chromu, kovů a mosazi 120g
Obsah: 120g SILICHROM EX umožňuje účinně vyčistit a vyleštit zoxidované, korozně poškozené chromové a kovové části Vašeho automobilu i motocyklu. Dodává jim brilantní lesk a zanechává konzervační film, který spolehlivě chrání před nepříznivými vlivy atmosféry. Může se použít i na kola, nárazníky, nářadí a další předměty s..
77,00Kč
Bez daně: 63,64Kč
TEMPO TEKUTÉ ŘETĚZY Snižují nebezpečí smyku a uklouznutí - sprej 300ml
Obsah: 300ml TEKUTÉ ŘETĚZY - spray snižují nebezpečí smyku a uklouznutí AUTOKOSMETIKA TEMPO KVALITA TRADICE TEKUTÉ ŘETĚZY Snižují nebezpečí smyku a uklouznutí Tekuté řetězy krátkodobě podporují přilnavost nejen pneumatik, zvláště na zasněženém a zledovatělém povrchu vozovek a chodníků. Ná..
133,00Kč
Bez daně: 109,92Kč
TEMPO VOSKOVÁ PASTA na čištění a leštění starých laků 120g
Obsah: 120g Tempo jednou pracovní operací provádí čištění, leštění a konzervaci karoserie automobilu. AUTOKOSMETIKA KVALITA TRADICE VOSKOVÁ PASTA NA ČIŠTĚNÍ A LEŠTĚNÍ STARÝCH LAKŮ Přípravek je určen pro všechny druhy autolaků, je zvláště vhodný pro intenzivní péči o znečištěný nebo starší lak. Má..
80,00Kč
Bez daně: 66,12Kč

Pokud jste nenašli Vámi požadovaný výrobek, můžete využít pro Vaše dotazy kontaktní formulář v sekci Kontaktujte nás.

Používá opensource systém OpenCart | Drogerie Domů CZ © 2018 | Jakub Havlíček