Kvasinky

Zobrazit: seznam (mobilní zobrazení) / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
KVASINKY UNIVERZÁLNÍ Pro bílé odrůdy 10g / na 100L moštu
Obsah: 10g KVASINKY UNIVERZÁLNÍ PRO BÍLÉ ODRŮDY Použití: Univerzální kvasinky jsou určeny pro všechny bílé odrůdy révy vinné. Kvasinka s vysokou odolností k alkoholu, s nízkou tvorbou pěny a nízkou tvorbou těkavých kyselin. Vhodné také pro kvašení bez řízené teploty. Kvasinky patří k druhu Saccharomyces cerevisiae, re..
43,00Kč
Bez daně: 35,54Kč
KVASINKY UNIVERZÁLNÍ Pro modré odrůdy 10g / na 100L moštu
Obsah: 10g KVASINKY UNIVERZÁLNÍ PRO MODRÉ ODRŮDY Použití: Univerzální kvasinky jsou určeny pro všechny modré odrůdy révy vinné. Kvasinka s vysokou odolností k alkoholu, s nízkou tvorbou pěny a nízkou tvorbou těkavých kyselin. Kvasinky patří k druhu Saccharomyces cerevisiae varieta Bayanus. Rehydratace kvasinek se prov..
43,00Kč
Bez daně: 35,54Kč
VÍNKA Sušené kultury vinných kvasinek - hlubokoprokvášející 0,6g
Obsah: 0,6g vlnka SUŠENÉ KULTURY VINNÝCH KVASINEK hlubokoprokvášející Obsah: granulované kultury vinných kvasinek hlubokoprokvášejících. Uchovejte v suchu a chladu. Minimální trvanlivost do: uvedeno ve svaru PN 29/85              NÁVOD K POUŽITÍ KVAS..
12,00Kč
Bez daně: 9,92Kč
VÍNKA Živná sůl pro kvasinky 1,6g
Obsah: 1,6g vínka ŽIVNÁ SŮL PRO KVASINKY Obsah: fosforečnan amonný, dusičnan draselný. Uschovejte v suchu a chladu. Minimální trvanlivost do: uvedeno ve svaru. PN 30/85                NÁVOD K POUŽITÍ KVASINEK VÍNA Obsah 1 sáčku kvasine..
9,00Kč
Bez daně: 7,44Kč

Pokud jste nenašli Vámi požadovaný výrobek, můžete využít pro Vaše dotazy kontaktní formulář v sekci Kontaktujte nás.

Používá opensource systém OpenCart | Drogerie Domů CZ © 2018 | Jakub Havlíček