Bazény

Zobrazit: seznam (mobilní zobrazení) / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
PROBAZEN CHLOR ŠOK Rychlorozpustný chlorový granulát pro rychlou dezinfekci v případě náhlého zhoršení kvality vody 1,2kg
Obsah: 1,2kg Rychlorozpustný chlorový granulát pro rychlou dezinfekci v případě náhlého zhoršení kvality vody Použití: Před aplikací přípravku zkontrolujte pH vody příslušným testerem, nastavte hodnotu pH na 6,8-7,6 pomocí přípravků pH MINUS nebo pH PLUS. Dávkujte 90g přípravku CHLOR ŠOK na 10m3 vody v bazénu, po..
249,00Kč
Bez daně: 205,79Kč
PROBAZEN KOMBI TABLETY MAXI 200g tablety pro dezinfekci, vločkování a likvidaci řas 1kg
Obsah: 1kg Kombi tablety pro dezinfekci, vločkování a likvidaci řas Použití: Před aplikací přípravku zkontrolujte pH vody příslušným testerem, nastavte hodnotu pH na 6,8-7,6 pomocí přípravků pH MINUS nebo pH PLUS. V případě tvrdé vody se stabilizuje její tvrdost přídavkem STABILIZÁTOR TVRDOSTI. Poté se provede prvotní..
220,00Kč
Bez daně: 181,82Kč
PROBAZEN pH MINUS Kyselý granulát pro snížení pH vody v bazénech 1,5kg
Obsah: 1,5kg Kyselý granulát pro snížení pH vody v bazénech Použití: Správné nastavení hodnoty pH vody v bazénu je nutnou podmínkou jak pro dokonalou funkci většiny přípravků řady PROBAZEN®, tak pro vytvoření příjemných podmínek pro koupání. Voda v bazénu má mít hodnotu pH v rozmezí 6,8-7,6. Aktuální hodnotu pH l..
120,00Kč
Bez daně: 99,17Kč
PROBAZEN VLOČKOVAČ TEKUTÝ přípravek pro odstraňování zákalu 1L
Obsah: 1L Tekutý přípravek pro odstraňování zákalu Použití: Jedním z nejčastějších problémů, vyskytujících se při péči o vodu v bazénu, je vznik zákalů, které jsou způsobeny přítomností jemných mechanických nebo organických nečistot či zbytků po likvidaci řas. Použitím přípravku VLOČKOVAČ TEKUTÝ se tyto jemné čás..
110,00Kč
Bez daně: 90,91Kč
SAVO ORIGINAL DEZINFEKCE VODY A POVRCHŮ Č. 1 NA TRHU* Také na bazény 1L
Obsah: 1L SAVO Original - účinný přípravek na dezinfekci vody (bazény, studny) a povrchů. Spolehlivě likviduje bakterie (vč. Escherichia coli, Pseudomonas aeruginosa, Staphylococcus aureus), viry (včetně HIV a HVB), řasy a mikroskopické houby. Podlahy a plochy Studny a bazény WC Kuchyňské a hygie..
36,00Kč
Bez daně: 29,75Kč
SAVO ORIGINAL DEZINFEKCE VODY A POVRCHŮ Č. 1 NA TRHU* Také na bazény 5kg
Obsah: 5kg SAVO Original - účinný přípravek na dezinfekci vody (bazény, studny) a povrchů. Spolehlivě likviduje bakterie (vč. Escherichia coli, Pseudomonas aeruginosa, Staphylococcus aureus), viry (včetně HIV a HVB), řasy a mikroskopické houby. Podlahy a plochy Studny a bazény WC Kuchyňské a..
169,00Kč
Bez daně: 139,67Kč

Pokud jste nenašli Vámi požadovaný výrobek, můžete využít pro Vaše dotazy kontaktní formulář v sekci Kontaktujte nás.

Používá opensource systém OpenCart | Drogerie Domů CZ © 2018 | Jakub Havlíček