Kategorie
ZAJÍMAVÁ NABÍDKA - TIPY NA DÁRKY
HURVÍNEK 3D - HURVÍNEK Koupelový a mycí gel 50ml
35,00Kč

Vážený zákazníku,
omlouváme se, ale Vámi požadované zboží "HURVÍNEK 3D - HURVÍNEK Koupelový a mycí gel 50ml" není v tuto chvíli dostupné.

Pokud si přejete být informován emailem o naskladnění této konkrétní položky na naši prodejnu, aktivujte si hlídacího psa, který bude čekat na naskladnění za Vás. Jakmile bude zboží dostupné, donese Vám o tom zprávu emailem.

Zadejte prosím svou emailovou adresu:

Hlídací pes

HURVÍNEK 3D - MÁNIČKA Koupelový a mycí gel 40ml
35,00Kč

Vážený zákazníku,
omlouváme se, ale Vámi požadované zboží "HURVÍNEK 3D - MÁNIČKA Koupelový a mycí gel 40ml" není v tuto chvíli dostupné.

Pokud si přejete být informován emailem o naskladnění této konkrétní položky na naši prodejnu, aktivujte si hlídacího psa, který bude čekat na naskladnění za Vás. Jakmile bude zboží dostupné, donese Vám o tom zprávu emailem.

Zadejte prosím svou emailovou adresu:

Hlídací pes

ZAHRADA

ZAHRADA

Vše pro Vaši zahradu nebo zahradní akce.

Upřesnit hledání

Zobrazit: seznam (mobilní zobrazení) / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
ACROBAT MZ WG S plísní řádně zatočí SYSTÉMOVÝ A KONTAKTNÍ FUNGICID Přípravek na ochranu rostlin - balení pro neprofesionální použití 4x20g
Obsah: 4x20g Acrobat® MZ WG - Přípravek na ochranu rostlin – balení pro neprofesionální použití. Poslouží pro přípravu 12 až 40 litrů aplikační kapaliny a ošetří 400m² plochy. Kombinovaný fungicid se systémovým a kontaktním účinkem ve formě granulí dispergovatelných ve vodě k ochraně brambor, rajčat, cibule, okur..
119,00Kč
Bez daně: 98,35Kč
AGIL 100EC k likvidaci plevelů v cibuli, jahodách, mrkvi, bramborách, rajčatech, paprice, petrželi - přípravek na ochranu rostlin 7,5ml
Obsah: 7,5ml Agil® 100EC k likvidaci plevelů v cibuli, jahodách, mrkvi, bramborách, rajčatech, paprice, petrželi – přípravek na ochranu rostlin. Selektivní postřikový herbicid ve formě emulgovatelného koncentrátu – malospotřebitelské balení. Před použitím si přečtěte přiložené pokyny. Dodržujte pokyny pr..
66,00Kč
Bez daně: 54,55Kč
BAYER GARDEN Decis Mega insekticid (květopas, mšice) 25ml
Obsah: 25ml Insekticidní přípravek typu emulze olej ve vodě k hubení živočišných škůdců na bramborách, ovocných dřevinách, vinné révě, hrachu, zelenině, jahodníku a okrasných rostlinách - malospotřebitelské balení. Držitel rozhodnutí a registrace: LOVELA Terezín s.r.o., Budínek 80, 263 01 Svaté Pole Bayer Gard..
98,00Kč
Bez daně: 80,99Kč
BUKANYR vítěz v boji s chorobami rostlin - Kontaktní fungicid - Chrání rostliny proti houbovitým chorobám 100ml
Obsah: 100ml BUKANYR® přípravek na ochranu rostlin – malospotřebitelské balení. Postřikový fungicid ve formě suspenzního koncentrátu k ochraně rostlin proti houbovým chorobám. Balení je na 15 litrů postřiku, takže ošetří 150 m². KONTAKTNÍ FUNGICID VÍTĚZ V BOJI S CHOROBAMI ROSTLIN CHRÁNÍ ..
129,00Kč
Bez daně: 106,61Kč
CALYPSO 480 SC insekticid - pilatka, vrtule 6ml
Obsah: 6ml Calypso® 480 SC insekticid – pilatka, vrtule - přípravek na ochranu rostlin. ŠIROKÉ SPEKTRUM ÚČINKU SYSTÉMOVÝ ÚČINEK PILATKA A VRTULE Postřikový insekticidní přípravek ve formě suspenzního koncentrátu pro ředění vodou k ochraně jabloní, třešní, višní, slivoní proti žravým škůdcům,..
90,00Kč
Bez daně: 74,38Kč

Vážený zákazníku,
omlouváme se, ale Vámi požadované zboží "CALYPSO 480 SC insekticid - pilatka, vrtule 6ml" není v tuto chvíli dostupné.

Pokud si přejete být informován emailem o naskladnění této konkrétní položky na naši prodejnu, aktivujte si hlídacího psa, který bude čekat na naskladnění za Vás. Jakmile bude zboží dostupné, donese Vám o tom zprávu emailem.

Zadejte prosím svou emailovou adresu:

Hlídací pes

CHAMPION 50 WP Šampion mezi měďnatými fungicidy 10g
Obsah: 10g Kontaktní fungicidní a bakteriální přípravek ve formě smáčitelného prášku k ochraně rostlin proti houbovým a bakteriálním chorobám a ochraně květů proti mrazu - malospotřebitelské balení. Champion® 50 WP je špičkový ochránce brambor proti plísni bramborové, cibule a póru proti plísni cibulové, vinné révy pr..
27,00Kč
Bez daně: 22,31Kč
CHAMPION 50 WP Šampion mezi měďnatými fungicidy 3x20g
Obsah: 3x20g Kontaktní fungicidní a bakteriální přípravek ve formě smáčitelného prášku k ochraně rostlin proti houbovým a bakteriálním chorobám a ochraně květů proti mrazu - malospotřebitelské balení. Champion® 50 WP je špičkový ochránce brambor proti plísni bramborové, cibule a póru proti plísni cibulové, vinné révy ..
55,90Kč
Bez daně: 46,20Kč

Vážený zákazníku,
omlouváme se, ale Vámi požadované zboží "CHAMPION 50 WP Šampion mezi měďnatými fungicidy 3x20g" není v tuto chvíli dostupné.

Pokud si přejete být informován emailem o naskladnění této konkrétní položky na naši prodejnu, aktivujte si hlídacího psa, který bude čekat na naskladnění za Vás. Jakmile bude zboží dostupné, donese Vám o tom zprávu emailem.

Zadejte prosím svou emailovou adresu:

Hlídací pes

DISCUS SYSTÉMOVÝ FUNGICID Odborník na padlí a strupovitost - Přípravek na ochranu rostlin - balení pro neprofesionální použití 3x2g
Obsah: 3 x 2g DISCUS® SYSTÉMOVÝ FUNGICID Odborník na padlí a strupovitost – Přípravek na ochranu rostlin – balení pro neprofesionální použití. SYSTÉMOVÝ FUNGICID PADLÍ RÉVY, PADLÍ JABLONĚ STRUPOVITOST HOUBOVÉ CHOROBY Postřikový fungicidní přípravek ve formě ve vodě dispergovatelného granulá..
109,00Kč
Bez daně: 90,08Kč
DITHANE DG NEOTEC Širokospektrální granulovaný fungicid s protektivním účinkem 2x10g
Obsah: 2x10g DITHANE® DG NEOTEC Širokospektrální granulovaný fungicid s protektivním účinkem. Přípravek na ochranu rostlin. 20g lze použít pro přípravu 2x3 až 2x5 litrů aplikační kapaliny a ošetří až 100m2 plochy. Kontaktní fungicid ve formě ve vodě dispergovatelných mikrogranulí proti houbovým chorobám polních p..
49,00Kč
Bez daně: 40,50Kč
HORTUS LIGNOHUMÁT UNIVERZÁLNÍ POUŽITÍ Přírodní huminové a fulvové látky v ideálním poměru 0,5L
Obsah: 0,5L UNIVERZÁLNÍ POUŽITÍ BĚŽNÁ DÁVKA ZÁLIVKY (20ml / 10L vody) PŘÍRODNÍ HUNIMOVÉ A FULVOVÉ LÁTKY V IDEÁLNÍM POMĚRU Lignohumát je vodný roztok přípravku získaného hydrolyticko-oxidačním rozkladem technických lignosulfonátů. Představuje směs huminových a fulvových kyselin a jejich solí, kde fulvové k..
155,00Kč
Bez daně: 128,10Kč
KUMATOX Peletovaná nástraha (granule) k hubení myší domácích 100g (4 sáčky x 25g)
Obsah: 100g (4 sáčky x 25g) Kumatox® peletrovaná nástraha S ÚČINNOU LÁTKOU "difenakum" K HUBENÍ myší domácích s atraktivní návnadou Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu. Hotová požerová peletrovaná (granulovaná) nástraha s návnadou, urč..
35,00Kč
Bez daně: 28,93Kč
KUMATOX Peletovaná nástraha (granule) k hubení myší domácích 300g (3 sáčky x 100g)
Obsah: 300g (3 sáčky x 100g) Kumatox® peletrovaná nástraha S ÚČINNOU LÁTKOU "difenakum" K HUBENÍ myší domácích s atraktivní návnadou Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu. Hotová požerová peletrovaná (granulovaná) nástraha s návnadou, ur..
45,00Kč
Bez daně: 37,19Kč
KUPRIKOL 50 (AgroBio OPAVA) Přípravek na ochranu rostlin - FUNGICID 2x10g
Obsah: 2x10g +/-7% přípravek na ochranu rostlin - FUNGICID AgroBio OPAVA Kuprikol 50 proti plísni bramborové, cibulové, okurkové, sýpavce, kadeřavosti a jiným chorobám   Účinná látka: oxichlorid měďnatý 840 g/kg (84%) [obsah kovové mědi 500g/kg, (50%)]   Plíseň cibulov..
29,00Kč
Bez daně: 23,97Kč
KUPRIKOL 50 Tradiční český fungicid - Přípravek na ochranu rostlin - balení pro neprofesionální použití 3x20g
Obsah: 3x20g KUPRIKOL® 50 Tradiční český fungicid - Přípravek na ochranu rostlin - balení pro neprofesionální použití. Fundicidní postřikový přípravek ve formě smáčitelného prášku k ochraně proti bakteriálním a houbovým chorobám rostlin. Držitel rozhodnutí o registraci: LOVELA Terezín s.r.o., Budínek 80..
59,00Kč
Bez daně: 48,76Kč
KVASINKY UNIVERZÁLNÍ Pro bílé odrůdy 10g / na 100L moštu
Obsah: 10g KVASINKY UNIVERZÁLNÍ PRO BÍLÉ ODRŮDY Použití: Univerzální kvasinky jsou určeny pro všechny bílé odrůdy révy vinné. Kvasinka s vysokou odolností k alkoholu, s nízkou tvorbou pěny a nízkou tvorbou těkavých kyselin. Vhodné také pro kvašení bez řízené teploty. Kvasinky patří k druhu Saccharomyces cerevisiae, re..
43,00Kč
Bez daně: 35,54Kč
KVASINKY UNIVERZÁLNÍ Pro modré odrůdy 10g / na 100L moštu
Obsah: 10g KVASINKY UNIVERZÁLNÍ PRO MODRÉ ODRŮDY Použití: Univerzální kvasinky jsou určeny pro všechny modré odrůdy révy vinné. Kvasinka s vysokou odolností k alkoholu, s nízkou tvorbou pěny a nízkou tvorbou těkavých kyselin. Kvasinky patří k druhu Saccharomyces cerevisiae varieta Bayanus. Rehydratace kvasinek se prov..
43,00Kč
Bez daně: 35,54Kč
NINJA vítěz v boji se škůdci rostlin Hubí mšice a molice na zelenině a okrasných rostlinách 3x2g
Obsah: 3x2g NINJA® Přípravek na ochranu rostlin - malospotřebitelské balení Postřikový insekticidní přípravek ve formě ve vodě dispergovatelných granulí určený k ochraně celeru, endivie listové, jahodníku, kapusty, kořenových rostlin, květáku, salátu a zelí proti mšicím, baklažánu, okrasných rostlin, okurky, papriky a..
139,00Kč
Bez daně: 114,88Kč
ORION TOTAL ATTACK Nástrahy na mravence se silnými lákadly 2 x 2g
Obsah: 2ks (tj.2 x 2g) NÁSTRAHY NA MRAVENCE Mravenci jsou přitahováni do pasti, kde se nachází insekticidní látka. Po požití této látky se vracejí do svých úkrytů, kde hynou. Gelová formule je pro mravence velmi lákavá a obsahuje složky, které působí smrtelně proti mravencům a jejich hnízdům. OVĚŘENO! Lákadla jsou pro..
69,90Kč
Bez daně: 57,77Kč
ORTIVA Specialista na plísně do zelenin Přípravek na ochranu rostlin 10ml
Obsah: 10ml ORTIVA® Specialista na plísně do zelenin. Přípravek na ochranu rostlin. 10ml poslouží k přípravě 4-6 litrů aplikační kapaliny a ošetří 100m2 plochy. Postřikový fungicidní přípravek ve formě suspenzního koncentrátu k ochraně zeleniny proti houbovým chorobám – malospotřebitelské balení. Úči..
89,00Kč
Bez daně: 73,55Kč
PE-PO Dřevěný podpalovač 2v1 20ks
Obsah: 20ks (1ks = 1 podpal) PE-PO DŘEVĚNÝ PODPALOVAČ dřevěné podpalovače (wooden firelighters) DŘEVĚNÝ HOŘÍ 15 minut BEZ ZÁPACHU zápalka a podpalovač v jednom (2 in 1) 60% PARAFÍN BEZ ZÁPACHU DÉLKA HOŘENÍ: 15 minut Návod k použití: Odlomte jeden díl podpalovače, lehce šk..
49,00Kč
Bez daně: 40,50Kč

Vážený zákazníku,
omlouváme se, ale Vámi požadované zboží "PE-PO Dřevěný podpalovač 2v1 20ks" není v tuto chvíli dostupné.

Pokud si přejete být informován emailem o naskladnění této konkrétní položky na naši prodejnu, aktivujte si hlídacího psa, který bude čekat na naskladnění za Vás. Jakmile bude zboží dostupné, donese Vám o tom zprávu emailem.

Zadejte prosím svou emailovou adresu:

Hlídací pes

PE-PO GELOVÝ Podpalovač 1L
Obsah: 1L PE-PO® gelový podpalovač Gelový podpalovač je určen k podpalování pevných hořlavých materiálů, jako jsou dřevěné uhlí, uhlí, dřevo nebo brikety. Gel zaručuje ještě snadnější a bezpečnější podpalování. Nestéká z místa podpalu. Je také velice vhodný pro přípravu fondue. Návod k použití: Grily a krby -..
91,00Kč
Bez daně: 75,21Kč
PE-PO LAMPOVÝ OLEJ AntiTobacco 1000ml
Obsah: 1000ml Lampový olej PE-PO® Použití: Knot upravte tak, aby jeho konec pro hoření byl co nejkratší, omezíte tak nežádoucí čazení. Po zapálení zkontrolujte správné seřízení knotu a nenechávejte hořet bez dozoru. Určeno pro všechny typy olejových lamp, včetně petrolejových a zahradních pochodní s knotem o mini..
99,00Kč
Bez daně: 81,82Kč
PE-PO LAMPOVÝ OLEJ Vanilka 1000ml
Obsah: 1000ml Lampový olej PE-PO® Použití: Knot upravte tak, aby jeho konec pro hoření byl co nejkratší, omezíte tak nežádoucí čazení. Po zapálení zkontrolujte správné seřízení knotu a nenechávejte hořet bez dozoru. Určeno pro všechny typy olejových lamp, včetně petrolejových a zahradních pochodní s knotem o mini..
99,00Kč
Bez daně: 81,82Kč

Vážený zákazníku,
omlouváme se, ale Vámi požadované zboží "PE-PO LAMPOVÝ OLEJ Vanilka 1000ml" není v tuto chvíli dostupné.

Pokud si přejete být informován emailem o naskladnění této konkrétní položky na naši prodejnu, aktivujte si hlídacího psa, který bude čekat na naskladnění za Vás. Jakmile bude zboží dostupné, donese Vám o tom zprávu emailem.

Zadejte prosím svou emailovou adresu:

Hlídací pes

PE-PO LAMPOVÝ OLEJ Zelené jablko 1000ml
Obsah: 1000ml Lampový olej PE-PO® Použití: Knot upravte tak, aby jeho konec pro hoření byl co nejkratší, omezíte tak nežádoucí čazení. Po zapálení zkontrolujte správné seřízení knotu a nenechávejte hořet bez dozoru. Určeno pro všechny typy olejových lamp, včetně petrolejových a zahradních pochodní s knotem o mini..
99,00Kč
Bez daně: 81,82Kč
PE-PO Tekutý podpalovač 1000ml
Obsah: 1000ml PE-PO® tekutý podpalovač tekutý podpalovač (liquid firelighters) Podpalovač pro grilování (rožnění) splňující normu ČSN EN 1860-3:2003-12 Je určen k podpalování pevných hořlavých materiálů jako je dřevěné uhlí, uhlí, dřevo nebo brikety. Hoří bez sazí a zápachu. Návod k použití: Mat..
89,00Kč
Bez daně: 73,55Kč
PE-PO Tekutý podpalovač 500ml
Obsah: 500ml PE-PO® tekutý podpalovač tekutý podpalovač (liquid firelighters) Podpalovač pro grilování (rožnění) splňující normu ČSN EN 1860-3:2003-12 Je určen k podpalování pevných hořlavých materiálů jako je dřevěné uhlí, uhlí, dřevo nebo brikety. Hoří bez sazí a zápachu. Návod k použití: Mate..
49,00Kč
Bez daně: 40,50Kč
PIRIMOR 50 WG Specialista proti mšicím Přípravek na ochranu rostlin - balení pro neprofesionální použití 2x1,5g
Obsah: 2x1,5g Systémový insekticid ve formě ve vodě dispergovatelného granulátu na ochranu rostlin proti mšicím v bobulovinách, hrachu, jádrovinách, peckovinách, rajčeti, paprice, okurce, zelenině brukvovité a kořenové, salátu, špenátu setém, krmné řepě a okrasným rostlinám. Držitel rozhodnutí a registrace: LOVELA Ter..
59,00Kč
Bez daně: 48,76Kč
PIRIMOR 50 WG Specialista proti mšicím Přípravek na ochranu rostlin - balení pro neprofesionální použití 2x2,5g
Obsah: 2x2,5g Systémový insekticid ve formě ve vodě dispergovatelného granulátu na ochranu rostlin proti mšicím v bobulovinách, hrachu, jádrovinách, peckovinách, rajčeti, paprice, okurce, zelenině brukvovité a kořenové, salátu, špenátu setém, krmné řepě a okrasným rostlinám. Držitel rozhodnutí a registrace: LOVELA Ter..
68,99Kč
Bez daně: 57,02Kč
PROBAZEN CHLOR ŠOK Rychlorozpustný chlorový granulát pro rychlou dezinfekci v případě náhlého zhoršení kvality vody 1,2kg
Obsah: 1,2kg Rychlorozpustný chlorový granulát pro rychlou dezinfekci v případě náhlého zhoršení kvality vody Použití: Před aplikací přípravku zkontrolujte pH vody příslušným testerem, nastavte hodnotu pH na 6,8-7,6 pomocí přípravků pH MINUS nebo pH PLUS. Dávkujte 90g přípravku CHLOR ŠOK na 10m3 vody v bazénu, po..
249,00Kč
Bez daně: 205,79Kč
PROBAZEN KOMBI TABLETY MAXI 200g tablety pro dezinfekci, vločkování a likvidaci řas 1kg
Obsah: 1kg Kombi tablety pro dezinfekci, vločkování a likvidaci řas Použití: Před aplikací přípravku zkontrolujte pH vody příslušným testerem, nastavte hodnotu pH na 6,8-7,6 pomocí přípravků pH MINUS nebo pH PLUS. V případě tvrdé vody se stabilizuje její tvrdost přídavkem STABILIZÁTOR TVRDOSTI. Poté se provede prvotní..
220,00Kč
Bez daně: 181,82Kč
PROBAZEN pH MINUS Kyselý granulát pro snížení pH vody v bazénech 1,5kg
Obsah: 1,5kg Kyselý granulát pro snížení pH vody v bazénech Použití: Správné nastavení hodnoty pH vody v bazénu je nutnou podmínkou jak pro dokonalou funkci většiny přípravků řady PROBAZEN®, tak pro vytvoření příjemných podmínek pro koupání. Voda v bazénu má mít hodnotu pH v rozmezí 6,8-7,6. Aktuální hodnotu pH l..
120,00Kč
Bez daně: 99,17Kč
PROBAZEN VLOČKOVAČ TEKUTÝ přípravek pro odstraňování zákalu 1L
Obsah: 1L Tekutý přípravek pro odstraňování zákalu Použití: Jedním z nejčastějších problémů, vyskytujících se při péči o vodu v bazénu, je vznik zákalů, které jsou způsobeny přítomností jemných mechanických nebo organických nečistot či zbytků po likvidaci řas. Použitím přípravku VLOČKOVAČ TEKUTÝ se tyto jemné čás..
110,00Kč
Bez daně: 90,91Kč
RELDAN 22 (AgroBio OPAVA) Přípravek na ochranu rostlin - INSEKTICID 25ml
Obsah: 25ml +/-5% Reldan 22 Přípravek na ochranu rostlin - INSEKTICID. k hubení savých a žravých škůdců AgroBio OPAVA   Balení pro NEPROFESIONÁLNÍ uživatele. Před použitím si přečtěte přiložený návod k použití. Datum výroby a číslo šarže: uvedeno na primárním obalu. Doba použ..
65,00Kč
Bez daně: 53,72Kč
ROUNDUP AKTIV NEPŘÍTEL PLEVELŮ Přípravek na ochranu rostlin 250ml + 30ml ZDARMA
Obsah: 280ml Roundup® Aktiv Souběžný přípravek na ochranu rostlin - malospotřebitelské balení. Přípravek na ochranu rostlin NEPŘÍTEL PLEVELŮ NIČÍ PLEVEL I S KOŘENY Biologicky odbouratelný Přijímán zelenými částmi rostlin Nepoužívat v trávnících Postřikový herbicidní příprave..
381,00Kč
Bez daně: 314,88Kč
ROVRAL AQUAFLO proti houbovitým chorobám a k moření česneku 10ml
Obsah: 10ml ±7% ROVRAL AQUAFLO proti houbovitým chorobám a k moření česneku. Přípravek na ochranu rostlin. Postřikový fungicid ve formě suspenzního koncentrátu. Balení pro neprofesionální použití. Účinná látka: Iprodione 500g/l (43,1%) Před použitím si přečtěte přiložený návod k použití. Dodržujte po..
69,00Kč
Bez daně: 57,02Kč
SAMURAJ vítěz v boji se škůdci rostlin Kontaktní insekticid Hubí savý a žravý hmyz na zelenině, ovoci a okrasných rostlinách 20ml
Obsah: 20ml SAMURAJ - přípravek na ochranu rostlin - malospotřebitelské balení Insekticid na bázi syntetického pyrethroidu ve formě stabilní suspenze kapsulí v kapalině k hubení savého a žravého hmyzu v hrachu, bramboru, krmné řepě, jádrovinách, peckovinách, révě vinné, jahodníku, brukvovité zelenině, rajčeti, okurce,..
210,00Kč
Bez daně: 173,55Kč
SAVO ORIGINAL DEZINFEKCE VODY A POVRCHŮ Č. 1 NA TRHU* Také na bazény 1L
Obsah: 1L SAVO Original - účinný přípravek na dezinfekci vody (bazény, studny) a povrchů. Spolehlivě likviduje bakterie (vč. Escherichia coli, Pseudomonas aeruginosa, Staphylococcus aureus), viry (včetně HIV a HVB), řasy a mikroskopické houby. Podlahy a plochy Studny a bazény WC Kuchyňské a hygie..
36,00Kč
Bez daně: 29,75Kč
SAVO ORIGINAL DEZINFEKCE VODY A POVRCHŮ Č. 1 NA TRHU* Také na bazény 5kg
Obsah: 5kg SAVO Original - účinný přípravek na dezinfekci vody (bazény, studny) a povrchů. Spolehlivě likviduje bakterie (vč. Escherichia coli, Pseudomonas aeruginosa, Staphylococcus aureus), viry (včetně HIV a HVB), řasy a mikroskopické houby. Podlahy a plochy Studny a bazény WC Kuchyňské a..
169,00Kč
Bez daně: 139,67Kč
SULKA EXTRA kapalné ES hnojivo Sirnaté hnojivo se širokým použitím 200ml
Obsah: 200ml+3% Anorganické půdní hnojivo pro doplnění konkrétních výživových složek významně ovlivňujících kvalitu pěstovaných plodin. Obsahuje vysoký podíl síry, dále draslík (K), dusík (N) a vápník (Ca). Potlačuje výskyt původců houbových chorob (hlavně padlí) a zároveň omezuje výskyt některých živočišných škůdců. ..
69,00Kč
Bez daně: 57,02Kč
SYLLIT 400 SC Likvidátor plísňových chorob ovocných stromů a růží 30ml
Obsah: 30ml Fungicidní přípravek ve formě suspenzního koncentrátu k ochraně proti houbovým chorobám ovocných dřevin a růží. Přípravek na ochranu rostlin - skvrnitost listů třešně SYLLIT® 400 SC Likvidátor plísňových chorob ovocných stromů a růží KONTAKTNÍ FUNGICID 30ml poslouží pro přípravu..
89,00Kč
Bez daně: 73,55Kč

Pokud jste nenašli Vámi požadovaný výrobek, můžete využít pro Vaše dotazy kontaktní formulář v sekci Kontaktujte nás.

 • JAR PLATINUM
 • LACTACYD FEMINA
 • DOVE ORIGINAL
 • SCHAUMA ANTI-DANDRUFF
 • DOMESTOS ATTAX
 • REVITALIFT LASER RENEW
 • ELSEVE MEN ARGININE RESIST X3
 • PERSIL EXPERT
 • REX 3x ACTION POWER GEL AMAZONIA FRESHNESS
 • ODOL3 INTENSE WHITENING
 • CIF CREAM FLOWER
 • NIVEA TĚLOVÉ MLÉKO DO SPRCHY
 • NIVEA Q10 PLUS SMÍŠENÁ PLEŤ
 • ULTRA DOUX PROVENCE
 • BREF WC DUO AKTIV
 • SILAN AROMA THERAPY
 • DOMESTOS 24H
 • CIF CREAM LEMON
 • ADIDAS COOL & DRY
 • WC NET PROFESSIONAL
 • ASTOR BIG BOOM
 • DOVE DEEPLY NOURISHING
 • PERWOLL SPORT ACTIVE
 • SAVO SPREJ
 • CLIN WINDOWS & GLASS
 • LISTERINE TOTAL CARE
 • ASTOR PERFECT STAY 8h
 • ADIDAS COOL AND CARE
 • CIF CREAM LEMON
 • NIVEA MEN STRESS PROTECT
 • GARNIER FRUCTIS GOODBYE DAMAGE
 • NIVEA STRESS PROTECT
 • WC NET AKTIVÁTOR SEPTIKŮ
 • SAVO WC ČISTIČ
 • SOMAT 3x
 • VANISH OXI ACTION
 • WELLAFLEX
 • SYOSS GLOSSING
 • GARNIER MOISTURE MATCH
Používá opensource systém OpenCart | Drogerie Domů CZ © 2017 | Jakub Havlíček